Анонси

Молодь Кіровоградщини запрошують до участі у Всеукраїнському творчому конкурсі

Опубліковано . в Анонси

Обласна бібліотека для юнацтва оголошує прийом заявок від молоді Кіровоградщини для участі у Всеукраїнському конкурсі молодіжної творчості «Наша спадщина», у рамках Всеукраїнського патріотичного культурно-освітнього проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді», що покликаний популяризуватит надбання національної та всесвітньої культурної спадщини

Кропивничан запрошують на Всеукраїнський фестиваль академічної музики

Опубліковано . в Анонси

З 24 по 30 січня у Кропивницькому проходитиме Всеукрїнський фестиваль-конкурс  української академічної музики "Класик-проект",  присвячений пам'яті Юлія Мейтуса.

 

Вихованці музичної школи розповідатимуть про творчість Марка Кропивницького

Опубліковано . в Анонси

25 січня о 15:00 у Кропивницькому у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л.Кропивницького відбудеться захід з циклу «Зустрічі у музичній вітальні».

У Кропивницькому збирають книги для дитячих міні-бібліотек у лікарнях міста

Опубліковано . в Анонси

Креативний ІТ-простір KOWO запрошує кропивничан долучитися до акції по збору книг для облаштування міні-бібліотек у дитячих відділеннях лікарень Кропивницького.

Кропивничан запрошують на презентацію книги Василя Даценка "За те, що євреї"

Опубліковано . в Анонси

31 січня о 17:00 у Кропивницькому з нагоди річниці звільнення в'язнів Аушвіца (Освенцима) у бібліотеці ім.Д.Чижевського відбудеться презентація книги Василя Даценка "За те, що євреї" про Голокост на Кіровоградщині.

Кропивничан запрошують на "Ніч кіно"

Опубліковано . в Анонси

В ніч з 28 на 29 січня у Кропивницькому в тайм-клубі "Берлога" в рамках проекту "Ніч кіно" відбудеться показ трьох фільмів за спеціальною ціною - «Півтора шпигуна», «Все по новій» і «Брати з Грімсбі».

Студенти і викладачі з Кропивницького колядуватимуть у Львові

Опубліковано . в Анонси

19 січня у Львові за участі студентів Львівського національного університету імені Івана Франка та Кірвоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбудеться вертепне дійство " З колядою в кожну хату".

Кіровоградщина може долучитися до участі в грантовій програмі із підтримки туризму

Опубліковано . в Анонси

Асоціація індустрії гостинності України оголошує грантову програму "Підтримка розвитку внутрішнього туризму в Україні" для сприяння розвитку внутрішнього та в'їзного туризму як генератора економічного зростання, інструменту об’єднання нації та підвищення його ефективності в економіці дестинацій. До участі в конкурсі  запрошують регіони та міста України, в тому числі і Кіровоградщини.

Жителів Кіровоградщини запрошують на Водохреща до садиби Раєвських

Опубліковано . в Анонси

19 січня на Кіровоградщині в історико – архітектурному заповіднику родини Раєвських (с. Розумівка), філія Кіровоградського обласного краєзнавчого музею, відбудеться захід з циклу «Звичаї і обряди українського народу» Водохреща.

У Кропивницькому пройдуть міжнародні змагання з розробки комп'ютерних ігор

Опубліковано . в Анонси

20-22 січня у Кіровоградській льотній академії НАУ відбудеться хакатон Global Game Jam Ukraine 2017. Global Game Jam - це найбільший міжнародний хакатон (змагання з розробки комп'ютерних ігор).

Бібліотека імені Тараса Шевченка запрошує кропивничан на свої заходи

Опубліковано . в Анонси

16 січня о 13.30 фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошують учнів 1-4 класів завітати та взяти участь у історичному екскурсі «Наш край під час Другої світової війни» та познайомитися з книжковою виставкою «В безсмерті Вітчизни навіки живі», з нагоди 73-річниці визволення м. Кропивницький від німецько-фашистських загарбників.

мир тв
загрузка...