Анонси

Активісти і громади Кіровоградщини навчатимуться писати проекти онлайн

Опубліковано . в Анонси

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні»DESPRO запрошує представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, депутатів місцевих рад, лідерів громад та активістів громадського сектору до участі у дистанційному (електронному) курсі «Управління проектами місцевого розвитку – 6».

У Кропивницькому презентують виставку рідкісних і цінних видань

Опубліковано . в Анонси

27 жовтня о 14.00 у Кропивницькому у відділі рідкісних і цінних видань обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського відбудеться презентація виставки «Родом з нашого міста».

У Кропивницькому відбудеться зустріч секретаря міськради із мешканцями міста

Опубліковано . в Анонси

26 жовтня секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов зустрінеться з мешканцями обласного центру, щоб прозвітувати за рік своєї депутатської діяльності по 42-ому виборчому округу.

Кропивничан запрошують на концерт камерної музики Станіслава Зубицького

Опубліковано . в Анонси

29 листопада о 18:30 у Кропивницькому в обласній філармонії відбудеться концерт "Осіннє мереживо" камерного оркестру «Концертіно» Кіровоградської обласної філармонії та лауреата міжнародних конкурсів С.Зубицького (флейта, Італія) .

У Кропивницькому відбудеться зустріч з поетом-земляком Євгеном Желєзняковим

Опубліковано . в Анонси

8 листопада у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відбудеться зустріч з автором книги «Споришева стежка» поетом, прозаїком, журналістом, нашим земляком Желєзняковим Євгеном Михайловичем та відкриття виставки його книг «Споришева стежка творчості Є. Желєзнякова».

Кропивничан запрошують на дебютну фотовиставку Тараса Леонідова

Опубліковано . в Анонси

19 жовтня о 16.00 у Кропивницькому в холі обласної бібліотеки ім. Д. І. Чижевського відбудеться презентація фотовиставки “Ізраїль: історичні контрасти”. Це дебютна виставка фоторобіт Тараса Леонідова, яка представлена з 38 робіт історично-документальної та пейзажної тематики.

Голова Кіровоградської ОДА завтра відповідатиме на дзвінки "гарячої лінії"

Опубліковано . в Анонси

18 жовтня в обласному контактному центрі голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко з 11 до 12 години відповідатиме на телефонні звернення мешканців Кіровоградщини.

мир тв
загрузка...