Анонси

Активісти розкажуть про результати розслідування злочинів на місцевих виборах

Опубліковано . в Анонси

8 грудня о 14.00 у Кропивницькому у приміщенні Прес-клубу м. Кропивницький відбудеться прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА щодо стану розслідування та притягнення до відповідальності за злочини проти виборчих прав громадян, вчинених протягом виборчого процесу на місцевих виборах 2015 року, а також перших зафіксованих порушень на виборах в об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 18 грудня 2016 року.

Завтра на "гарячій лінії" консультуватиме директор водоканалу Кропивницького

Опубліковано . в Анонси

8 грудня з 11 до 12 години працюватиме «гаряча телефонна лінія» Кіровоградської ОДА з питань, пов'язаних із діяльністю Кіровоградського водопровідно-каналізаційного господарства ОКВП "Дніпро-Кіровоград".

У Кропивницькому відбудеться нагородження лауреатів премії О.Осмьоркіна

Опубліковано . в Анонси

8 грудня о 12:00 у Кропивницькому в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбудуться урочистості з нагоди нагородження лауреатів обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна у 2016 році.

Кропивничан запрошують приєднатися до благодійної новорічної акції на підтримку бійців АТО

Опубліковано . в Анонси

З 5 по 25 грудня Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва, спільно з Громадською ініціативою «Армія SOS», УДЮТ «СІЧ» та ГО ТІМО «Відкриті двері» оголошує благодійну Новорічну акцію «Підтримаймо воїнів разом!».

На Кіровоградщині шукають експерта з децентралізації та фахівця з регіонального розвитку

Опубліковано . в Анонси

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України разом з Програмою «U-LEAD з Європою» оголошує всеукраїнський конкурсний відбір експертів з децентралізації та фахівців з регіонального розвитку.

мир тв
загрузка...