У Холодному Яру відбудеться фестиваль нескореної Nації 2016

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1297

1 липня у Холодному Яру (Черкаська область) стартує фестиваль нескореної Nації.

Захід триватимез 1 по 3 липня. Про це інформує офіційна група фестивалю.

Програма (попередня)
1 липня 2016 року

9.00 - 13.00 - приїзд учасників, таборування
14.00 - відкриття 1-го фестивального дня (знайомство з ведучими, програмою фестивалю, планами на день)
14.00 – 17.00 - початок Турніру з міні-футболу за кубок «Холодного Яру»
15.00 – 17.00 – Hand-made майстер-класи
17.00 – 18.00 – Літературний Наступ (запрошено Сашка Лірника)
18.00 – 20.00 – Бандерівські читання (Юрій Сиротюк)
20.00 – 23.00 - розпалювання Холодноярської Ватри - акустичний концерт (Piano Extremist, Антон Стрілець (hang), Живосил Лютий та виступи бардів (Святослав Бойко (гурт «Широкий Лан»), дует «Шарж» та ін).
23.00 –24.00 - Кінопоказ («Спадок нації»)

2 липня 2016 року

09.00 ранкові тренування - Пілатес та Функціональний тренінг
10.00 - відкриття другого фестивального дня (знайомство з програмою на день)
10.00 - 14.00 - екскурсії Холодним Яром
10.00 - 13.00 – Турнір з міні-футболу за кубок «Холодного Яру»
11.00 – 13.00 - Військово-патріотичні майстер-класи
10.00 – 13.00 – Hand-made майстер-класи
12.00 – 16.00 – функціонування Дитячого Майданчику
12.00 - 15.00 – Літературний Наступ («Дух нації» - Юрій Руф, Ігор Бойчук, Ігор Климович, Василь Шкляр)
15.00 - 17.00 – гутірки (Олег Петренко, Андрій Іллєнко та ін.)
17.00 - 19.00 - Історичний майданчик Українського інституту національної пам’яті
19.00-23.00 - Музична частина:
19.00-19.40 – Колір Ночі
19.40-20.20 – Haspyd
20.20-21.00 – Go-A
21.00-22.00 – Тінь Сонця
22.00-23.00 – Кому Вниз
23.00 – 02.00 – Ніч кіно ( «Легіон», «Холодний яр. Воля України або смерть», «Хроніки УПА»).

3 липня 2016 року

09.00 ранкові тренування Пілатес та Функціональний тренінг
10.00 - відкриття третього фестивального дня
10.00 - 13.00 - екскурсії Холодним Яром
11.00 – 13.00 - Військово-патріотичні майстер-класи
12.00 - 19.00 – функціонування Дитячого Майданчику
12.00 – 14.00 – Літературний Наступ (Злата-Зоряна Паламарчук, Сергій Пантюк, Любко Дереш)
14.00 – 15.00 – фінал Турніру з міні-футболу за кубок «Холодного Яру»
15.00 - 17.00 – гутірки (Ботнар, Доній та ін.)
17.00 – 19.00 – Історичний майданчик Українського інституту національної пам’яті
19.00 – нагородження переможців Турніру з міні-футболу за кубок «Холодного Яру»
19.20 – 22.50 – Музична частина
19.20-19.40 – Простір
19.40-20.10 – Точка Опори
20.20-20.40 – Проти Течії
20.40-21.40 – Zatoczka
21.40-22.50 – Kozak System
22.50 - закриття фесту

Вхід - вільний.

DOfVO4lL7og

Сподобалася стаття?
Поділитися:
мир тв
загрузка...