Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

Інструкція: як отримати закордонний паспорт

Posted Автор: Створено: в Суспільство

Вирішив поділитися з Вами своїм досвідом в оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон, так званого закордонного паспорта.

Щодо місцезнаходження, часу роботи управління державної міграційної служби у Кіровоградській області Ви можете ознайомитись на їхньому сайті http://kr.dmsu.gov.ua/.

Але після того, як  Ви зі знаннями, отриманими із сайту,  прийдете до приміщення міграційної служби, то тоді можна Вам сказати: «Welcome to reality»

 У приміщення міграційної служби майже завжди людно, а іноді і дуже людно, ну,  принаймні, так було у квітні – травні цього року.  В один і той самий кабінет стоїть кілька черг. Майже всі бажаючі виїхали за кордон знервовані. Розібратись самостійно, в яку чергу Вам ставати, майже не можливо, допомогти – нікому. Тому,  з власного досвіду розповім алгоритм Ваших дій.

Перше, необхідно отримати банківські реквізити для сплати держмита, вартості послуг та вартості бланка паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Для цього Вам необхідно «озброїтись» оригіналом паспорту громадянина України та реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційного коду). Чому необхідний саме оригінали для того, щоб просто  отримати реквізити  для оплати – для мене залишилось таємницею, можливо хтось знає відповідь, то поділіться інформацією. Але факт залишається фактом і без оригінала паспорта і  ідентифікаційного коду Ви ці заповітні реквізити не отримаєте.  Видають же їх у кабінеті під номером 1, в який стоїть три черги, саме тому треба питати, яка з черг  стоїть саме за отриманням реквізитів для проведення оплат.

Друге, не спішить вибігати з приміщення і шукати банківську установу, Вам ще  необхідно отримати реквізити на оплату послуг за видачу довідки про відсутність у Вас судимості. Реквізити видають у кабінеті № 23. Черга загальна. Чому неможна видавати ці реквізити разом з іншими трьома – для мене загадка № 2.

Третє, ставши щасливим власником реквізитів для проведення всіх оплат  Ви повинні знайти де ж ці оплати провести. Найближче відділення банківської установи – відділення «ПриватБанку» у приміщенні ПАТ «Кіровоградобленерго» на розі вул. Тарковського (Володарського) та проспекту Комуністичного. Дещо менша комісія за банківські послуги у відділенні Ощадбанку, але воно і знаходиться трохи далі -  на розі вулиць Велика Перспективна (Карла Маркса) та проспекту Комуністичному.

Чому не встановити сітіпей у приміщенні міграційної служби для мене чергова – третя загадка.

Четверте, після оплати Ви повинні зробити ксерокопії у двох примірниках з паспорта громадянина України, ідентифікаційного коду  та військового квитка, але це тільки для чоловіків від 18 до 25 років. Зробити ксерокопії можна по вулиці Тарковського (Володарського) у книжковому магазині, якщо підійматись від вулиці Єгорова до проспекту Комуністичного, то він буде зліва від Вас.  

 Але не забувайте, що оригінали цих документів у Вас повинні бути з Вами.

П’яте, повернувшись у приміщення міграційної служби, Ви повинні стати у чергу до 23 кабінету і залишити там оригінал платіжного документа, що посвідчує оплату такої необхідної для Вас і не передбаченої чинним законодавством довідки про відсутність судимості та ксерокопії паспорту громадянина України і ідентифікаційного коду.

Шосте, після цього Ви займаєте  чергу до  кабінету 1, але питаєте ту чергу, яка стоїть для того, щоб здати документи. Після цього в кабінеті № 1 Ви заповнюєте заяву, віддаєте оригінали платіжних документів по сплаті держмита, вартості послуг та бланка паспорта громадянина України для виїзду за кордон, показуєте оригінали та залишаєте копії паспорту, ідентифікаційного коду та, якщо Ви чоловік у розквіті сил (з 18 до 25 років), військовий квиток.

Ще не забудьте взяти, якщо звісно він у Вас є, оригінал паспорту громадянина України для виїзду за кордон, строк дій якого закінчився. Про це ніхто не каже, але його необхідно здавати, інакше заяву у Вас не приймуть.

Там же у першому кабінеті Вас фотографують, фото чорно – білі.

Сьоме, через місяць після здачі документів Ви приходите у вже знайоме приміщення міграційної служби і займаєте чергу у  кабінет 1, але ту, яка стоїть вже за отриманням паспортів.

Ось так: п’ять черг, місяць чекання і Ви щасливий власник закордонного паспорту.

Сподіваюсь, для когось цим записом я заощадив час, який можна використати   приємніші і важливіші справи.

загрузка...

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори

Останні коментарі блогів

example
example