У кіровоградського театру серйозні проблеми з акустикою

Опубліковано . в Культура

Кількість переглядів - 1290

У кіровоградського театру серйозні проблеми з акустикою.  Про це сьогодні, 7 травня, повідомив режисер-постановник вистави «Сватання на Гончарівці», прем’єра якої відбудеться 9 травня, Анатолій Москаленко.

 - Зразу кажу – з акустикою звичайно проблеми. Є елементарні речі, які недопустимі в театрах. І в цьому не винна адміністрація. Люди, які робили. Якщо ви станете в портал і скажете слово, то почуєте луну з усіх сторін. Широкий, не заглушений портал – це неприпустимо. В результаті цього звук, замість іти в зал, іде на сцену. Тобто виникає так звана звукова завіса. Це складність, яку треба було долати. Як наслідок, мені треба було часом виставляти актора у певну точку і просити звідти не рухатись, бо глядач нічого не чутиме. Режисеру складно боротись із суто інженерними речима. Режисура потребує одної мізансцени, а глядацький зал – іншої, - пояснив режисер.

Нагадаємо, як «Гречка» писала раніше, поспішаючи завершити реконструкцію театру проекту на акустику для даного приміщення взагалі не створювали.

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
+1 # пінокіо 08.05.2013, 16:29
Олегу 21 - для этого есть соответствующие органы. Игорь, которого Вы критикуете Вам - шо - КРУ или ГПУ ? или Игорь Вьюн? но даже. если бы онный и был Игорем Вьюном, Богданович его сюжет на КДТОРК не пропустил бы. а Вам мало хотя такой ссылки: http://gre4ka.info/suspilstvo/2941-teatr-za-160-milioniv-pidriadchyk-remontuvatyme-za-vlasni-hroshi-foto
Цитата
 
 
+2 # Олег21 08.05.2013, 11:36
Цитую пінокіо:
Игорю - вот если бы Вашу информацию можно было разместить на сайте Украина-центр, где держит свой блог смотрящий губернатор Николаенко. только вряд ли такое получится. позаяк, там редактор Мармер малейшую критику власти забабанивает на корню. без права дальнейшей переписки.


Ніколаєнко активно читає "Гречку", тому можна розмістити інформацію і тут. Але це має бути дійсно інформація з посиланнями на джерела або документи. А так це просто чиїсь власні думки...
Цитата
 
 
+3 # пінокіо 08.05.2013, 11:33
Игорю - вот если бы Вашу информацию можно было разместить на сайте Украина-центр, где держит свой блог смотрящий губернатор Николаенко. только вряд ли такое получится. позаяк, там редактор Мармер малейшую критику власти забабанивает на корню. без права дальнейшей переписки.
Цитата
 
 
+4 # Прожектор 08.05.2013, 08:59
А вы думали, что Януковича просто так не привезли на открытие? Или реально кто-то повелся на пушку, что он не смог?
Да просто власть местная понимала, что если театр откроет Янукович, а он через 2-3 года рухнет, то настанет резкий и быстрый конец карьеры... и то в лучшем случае карьеры!
Именно потому, роль громоотвода выполнил вице-премьер Тигипко.
А господин "1-й вицегубернёр" возможно получил денюшку от Москаля на поход в кресло губерническое!
Цитата
 
 
+5 # Ігор 08.05.2013, 08:50
Пінокіо. Театр не коштував ніяких 160 млн.
Проект зробили на 99 мільйонів і не даремно!
чому?
Бо проекти вище 99.99 млн грн проходять експертизу в Києві. І кіровоградський проект не пройшов таку експертизу, а тому його урізали до 99 млн і провели експертизу в Кіровограді!
Чому? Бо в нас все продається і купується!
До речі знаєте хто ж був головним лоббістом ген.підрядника і однопартійця по Сильній Україні Москаленка?
Тоді ще 1-й заступник губернатора Ніколаєнко А.І., який нині став губернатором і готовий забезпечити свого протеже новими підрядами на бюджетні реконструкції!
А тим часом, Москаленко вже потирає руки над реконструкцією Хутора Надія, філармонії, театру ляльок, краєзнавчого, художнього музеїв, усипальниці Раєвських, на аферах з реконструкцією з якою його вже зловили, але скандал швидко зам'яли!
От вам і Кі-кі-кі.... Бабло перемагає зло!
Цитата
 
 
+9 # Ігор 08.05.2013, 08:44
Вся проблема не в поспіхах з театром, а в тому, що ген.підрядник - пан Москаленко, "позичив" 40 - 50 % кошторисних коштів на реконструкцію театру!
Скляна китайська люстра по ціні кришталя. Ковролін на підлозі, замість та по ціні персидських килимів, акрілові музи на театрі майже по 1 мільйону гривень кожна!
Навязані паном Москаленко дубові вікна й двері. Двірні пройоми не вище 180 см!
Нав"язані котли, які стояли у ген.підрядника неліквідом.
А ще слід згадати, що зприводу махінацій з тендерами на посадових осіб УКСа області - порушено кримінальну справу, так як пан Москаленко виставив на тендер 2 свої фірми, які і розігрували між собою підряди на МІЛЬЙОНИ БЮДЖЕТНИХ ГРИВЕНЬ!
Начальниця управління культури теж у долі, а тому займається наразі тим, що нічим не займається. Лише виїдає порядних і знаючих керівників галузі культури області!
Шкода культуру кіровоградську, дуже шкода!
Цитата
 
 
+1 # пінокіо 08.05.2013, 08:39
Олегу: не, если еще правильнее, то самая передняя часть сцены .- авансцена, а вот за ней портал.
Цитата
 
 
+1 # пінокіо 08.05.2013, 08:22
Олегу - порта по латыни -ворота. из зала - на сцену. в виде арки с кулисами. короче передняя часть сцены. а если Вам не стыдно Ющенко показать людям, то куда же онный Ющенко от людей спрятался?
Цитата
 
 
+5 # Олег 08.05.2013, 07:36
Але Ющенка не соромно було людям показати і в культурному плані ми маємо значно більші прориви ніж наспіх зліплена споруда театру, яка років за 5 завалиться. А це чмо, що зве себе президентом - крадій шапок по туалетах - це просто сором!
Цитата
 
 
+1 # пінокіо 08.05.2013, 07:22
помаранчевий привыд - вообще-то я говорил про театр. а в принципе - полностью с Вами согласен. добавлю лишь: помаранчевые были нужны чтобы повалить режим Кучмы. точнее повалили кучмизм люди на майдане. а помаранчевые только раздавали свои помаранчевые ленточки. а потом Ющенко воочию продемонстриров ал, что онный - жалкий и ничтожный предатель доверчивых людей. за что сейчас и живет под охраной на госдаче. за то его регионалы и не сдают.
Цитата
 
 
+6 # пінокіо 08.05.2013, 05:51
папєрєднікі винні. у тому сенсі, що завчасно не забезпечили акторів гучномовцями. індивідуальними . а оскароносців - Литвиненко з Богдановичем - одразу трьома, аби про театр корифеїв, що все собі летить та летить у височінь дізналася Україна, а можливо й сам пан Президент!
Цитата
 
 
-5 # помаранчевий привыд 08.05.2013, 01:09
Цитую пінокіо:
негайно повернути Ларіна в кі-кі-кі - хай вибачається перед кіровоградцями й усією Україною за свій ганебний піар на театрі. власноруч зіпсованому за 160 млн.

мля.. ну тошно читати! що робили взагалі ваші помарінчово-юще кно-тимошенково попередники в Україні і в нашій області що корисного зробили крім балачок???? обслютно ні..х.....чого! крім обсирати нічого! фальсіфікацій не було на призиденский виборах- не вибрали Юща ні Тимошенко! Що тепер обажаєтесь - у вас був шанс (5 років) налагодити життя в Україні!!! Чому не зробили ?? -тепер всі- погані!? Будьте чесними з людьми і з собою! Спросіть у Зейналова і Ревенка. Кальченка - що вони для області корисного зробили за свої роки влади? Відповідь: абсолютно нічого! Нема що згадати!!!!! А тепер скажіть що я не правий! Я не "рагіонал" - я проста людина яка живе в Кіровограді і вже не вірить нікому!
Цитата
 
 
+3 # Oleg 07.05.2013, 20:03
Чомусь мені здається, ніби замість слова "портал" вельмишановний режисер-постано вник вимовив "партер".
Цитата
 
 
+11 # пінокіо 07.05.2013, 17:12
негайно повернути Ларіна в кі-кі-кі - хай вибачається перед кіровоградцями й усією Україною за свій ганебний піар на театрі. власноруч зіпсованому за 160 млн.
Цитата
 
Loading...