"Беркут" на кіровоградському Євромайдані(ВІДЕО)

Опубліковано . в Культура

Кількість переглядів - 5507

Сьогодні перед вечірньою зіркою на площі Кірова у Кіровограді євромайданівці-активісти влаштували різдвяний вертеп.

На дійстві побували традиційні герої вертепів: чорт, смерть, і навіть Віктор Янукович з "Беркутом". Як те і водиться на різдвяні свята по кіровоградському Євромайдану і козу поводили: наколядували небагато-немало  -  більше двох сотень гривень.

Фото: Валерій Лебідь

Відео: Світлана Дубина

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
+6 # Алек 08.01.2014, 01:22
Этот народ на колени не поставить! Вот так надо бороться за свою СВОБОДУ!!! Слава УКРАИНЕ!!!
Цитата
 
 
+10 # Піхто 07.01.2014, 17:22
Європейська та цілеспрямована у нас молодь! Героям - слава!
Цитата
 
 
+4 # мурзилка 08.01.2014, 07:00
європейська, та цілеспрямована, але, найперше, - українська, національно свідома. тому й європейська.
Цитата
 
 
+7 # srs 07.01.2014, 15:06
Молодці!!!
Цитата
 
 
+1 # мурзилка 08.01.2014, 07:12
молодці! куди дивиться наше найкраще в світі КДТОРК? якщо воно пропустило це дійство на площі, то чому ж не запросить цих дівчат та хлопців до себе, повторити це дійство для телеглядачів?
Цитата
 
 
+12 # Геннадій Нікішов 06.01.2014, 20:43
Це було супер! Молодці! Особливо мені сподобався Ірод/овоч))))))
Цитата
 
 
+2 # мурзилка 07.01.2014, 07:02
младенцы-иудеи убитые по приказу царя Ирода первыми пострадали во имя Христа. думал, что избитые на Евромайдане будут последними пострадавшими по приказу Ирода. но избиения продолжаются.
Цитата
 
 
0 # мурзилка 08.01.2014, 07:50
а як на мене, то Ірод тут був не найкращий. можливо тому що він ніби той овоч став царем несподівано навіть для самого себе. браво всім! окрім як губернатору. чому не вийшов до вертепників на площу! чи нема що сказати?
Цитата
 
Loading...