З Києво-Печерської Лаври таки викрали мощі праведників?

Опубліковано . в Культура

Кількість переглядів - 3217

 

Сьогодні активістам ВК "НАСТУП" стало відомо, що понад 25% мощей святих, котрі знаходяться в Києво-Печерській Лаврі, викрадено та замінено їх на глиняні муляжі.


Також стало відомо, що остання інвентаризація духовного спадку киян проводилась ще в далекому 1988 році. Після цього жодного разу Київську Лавру не перевіряли.
Активісти ВК "НАСТУП" заявили, що сьогодні чверть фонду святої Лаври розікрано. Зокрема вони наголосили про необхідність створення громадської комісії, із залученням експертів, щоб усвідомити, наскільки великими є втрати та, в кінцевому результаті, провести повну інвентаризацію святих мощей Києво-Печерської та Почаївської Лавр.

 

Прес-служба ВК "НАСТУП"

 

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
0 # Геннадій Нікішов 01.03.2014, 15:51
Розтягнули їх по кабінетам своїм різні пшонки та януковичи. Вони ж такі набожні, що навіть вдома церкви облаштовували та мощі тримали. Правда при цьому людей сотнями вбивали, але то таке.
Цитата
 
 
-3 # Давид 01.03.2014, 10:10
Когда Лавру передали Церкви в ужасном состоянии, не один из нынешних "ревнителей за национальные святыни" не пришли и не помогли монахам хоть немного привести в порядок территорию, не говоря уже о помощи в полной реконструкции и капитальном ремонте! Все было разрушено и развалено, как сейчас на Майдане! Посмотрите в каком состоянии Лавра сейчас! Все благодаря трудам митрополита Владимира и наместника Павла при финансовой поддержке меценатов, которые остались не равнодушными! Президент Янукович также внес огромный вклад в восстановление и киевской и святогорской Лавр! Если устроили Бардак в стране и развалили ее в считаные дни, то хоть в Церковь не лезьте своими грязными руками, не оскверняйте последнее, что осталось у верующего народа. Инвентаризацию сначала провести у грекокатоликов и у господина Денисенко.
Цитата
 
 
+3 # Kips 01.03.2014, 02:40
Цитую Anna:
Удивительно читать такие вещи. Монахи не воруют. Для них нет дома на земле - их дом на небе, и к нему они стремятся. Братия Киево-Печерской Лавры трудится годами, ремонтируя и заново отстраивая монастырские здания. И делают они это не для себя, а для людей и во славу Божию.


Угу,с точностью до наоборот,я был трудником в Харьковском монастыре больше года,как говорится знаю изнутри систему,всё построено на наживах,покупка х дорогих авто,постройках хоромов,настоят ель,наместник в принципе отличаются от хапуг-чиновнико в только одеждой.Я не боюсь наказания Господа за мои слова потому что знаю что пишу только достоверную инфу.Не буду перечислять все их делишки ибо их очень и очень много,так что я не удивлён ситуацией с Лаврой
Цитата
 
 
0 # Давид 28.02.2014, 23:04
Кто вы, собственно, такие, чтобы приходить с проверка ми и инвентаризацией в Лавру? Вы ли туда деньги вкладывали??? И вообще, чтобы делать такие смелые заявления нужно быть, как минимум, членом церкви, а не относящимся к числу тех, кто раз в год в храм заходит! Все вам бандеровцам неймется!!!!!!!
Цитата
 
 
-4 # Tatiana 28.02.2014, 17:34
Цитую Sitizen:
Два дні тому один ювелір розповів про те, як до нього звернувся був настоятельКиєво0Печерської лаври Павло з проханням за принесеним ескізом зробити досить великого хреста, прикрашеного коштовним камінням, та зістарити його, щоби мав вигляд древності. З часом той ювелір на свій подив побачив саме цей хрест своєї роботи на мощах Св. Агапіта. А справжній старовинний хрест, як ви можете здогадуватися, зник! Або Павло його продав, або подарував януковичу & Ko. Потрібно негайно перевірити усі скарби Лаври, бо ці злодії не мають совісті.

И вы правда думаете, что владыка Павел сам бы пришел к ювелиру?
Провокация чистой воды.
Цитата
 
 
0 # Anna 27.02.2014, 17:27
Удивительно читать такие вещи. Монахи не воруют. Для них нет дома на земле - их дом на небе, и к нему они стремятся. Братия Киево-Печерской Лавры трудится годами, ремонтируя и заново отстраивая монастырские здания. И делают они это не для себя, а для людей и во славу Божию.
Цитата
 
 
+5 # ляля 28.02.2014, 08:02
а кто обвиняет монахов в том, что они воруют? здесь говорится о том, что надо провести инвентаризацию. а потом по ее результатам уже и делать выводы: воруют или не воруют. а если вдруг обнаружится факт пропажи, то ясное дело, что это дело рук не простого монаха...
Цитата
 
 
+2 # Sitizen 27.02.2014, 15:19
Два дні тому один ювелір розповів про те, як до нього звернувся був настоятельКиєво 0Печерської лаври Павло з проханням за принесеним ескізом зробити досить великого хреста, прикрашеного коштовним камінням, та зістарити його, щоби мав вигляд древності. З часом той ювелір на свій подив побачив саме цей хрест своєї роботи на мощах Св. Агапіта. А справжній старовинний хрест, як ви можете здогадуватися, зник! Або Павло його продав, або подарував януковичу & Ko. Потрібно негайно перевірити усі скарби Лаври, бо ці злодії не мають совісті.
Цитата
 
Loading...