Тимошенко віщує нову революцію, якщо її не оберуть президентом

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 1475

 

Кандидат у президенти, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає, що тільки вона зможе провести необхідні країні політичні реформи.

Про це вона у вівторок заявила під час прес-конференції в Миколаєві. «Гречка» вже повідомляла, що в ці ж години у сусідній з Миколаївщиною Кіровоградській області перебував основний суперник «в’язня сумління» Петро Порошенко. Супроводжували Петра Олексійовича колишній віце-спікер Верховної Ради й довірена особа кандидата Микола Томенко та екс-міністр внутрішніх справ, лідер Громадянської ініціативи «Третя Українська Республіка» Юрій Луценко.

За словами колишнього прем'єр-міністра, Україні необхідні докорінна зміна взаємовідносин між підприємцями і владою, а також виховання "нового покоління", яке зведе "нову країну". Юлія Володимирівна докладно розповіла про свої законопроекти, ухвалення яких, за її словами, допоможе вирішити проблему корупції.

Однак, за твердженням Тимошенко, в цьому не зацікавлені багато представників олігархічної влади, в тому числі - її головний конкурент Петро Порошенко. Більше того, лідер партії "Батьківщина" впевнена, що, якщо переможе її опонент, то Україні знову доведеться пережити революцію. "Я не хочу більше нести відповідальність за провал революції. Але якщо країна вибере іншого президента, а, власне, у мене сьогодні є один конкурент, я думаю, що нам доведеться зайти на третє коло революції. Бо я там не бачу шансу для яких-небудь змін. Я просто знаю всіх цих людей", - заявила Тимошенко.

Раніше Тимошенко неодноразово заявляла, що ніколи не об'єднається з іншим кандидатом Петром Порошенко. Через розбіжність ідеологічних підходів.

Вчорашні одкровення Юлії Володимирівни у Місті Корабелів екс-губернатору Рівненщини й екс-депутату Верховної Ради з «нелояльної» дамі фракції «Наша Україна»-«Народна Самооборона» Віктору Матчуку здалися нічим іншим як шантажем і погрозами власному народу.

«Як на мене, це перебір, - прокоментував екс-прем'єра Віктор Йосипович, котрий нині представляє Громадянську ініціативу «Третя Українська Республіка». - Складається враження, ніби вона загрожує народу України, якому і так зараз несолодко. Мовляв, якщо ви не оберете мене, то вам буде ще гірше, ніж зараз. Це виглядає приблизно так: женися на мені, а якщо ні - то я тобі морду розірву».

На думку Віктора Матчука, такі заяви здатні ще більше розхитати ситуацію в Україні, яка зараз як ніколи потребує спокою і врівноваженості політиків.

«... але хочу заспокоїти всіх: не підніме Юлія Володимирівна ніякої третьої революції. Цього не буде», - сказав політик. Пославшись на кількість людей, які вийшли на вулиці на захист Тимошенко під Печерським судом і Качанівською в'язницею в Харкові.

«Гречка» свого часу наводила цю цифру: приблизно п'ятсот чоловік. З усієї України! Для порівняння: коли в Одесі минулого року взяли під варту проросійського члена Верховної Ради Ігоря Маркова, під стіни управління МВС України в Одеській області на вулицю Єврейську з наміром захистити свого депутата прийшли більше двох тисяч одеситів.

Згідно з останніми соціологічними даними, оприлюдненими Центром Олександра Разумкова, якби вибори відбулися найближчими днями, то за Порошенка проголосували б 33,3% опитаних, у той час як за Тимошенко готові проголосувати 10%.

Олег БАЗАК

 

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
+1 # Кирилл Подгорнов 11.05.2014, 23:33
как-то уж всё явно... каждый слышит то, что хочет слышать. мне кажется, речь идёт о праве людей на выбор. не все же выбирают Порошенко - многие одесситы за Юлю. зачем же перекручивать слова?
Цитата
 
 
+2 # Злата 11.05.2014, 15:56
Я может и ошибаюсь но разве не Порошенко один из основателей ПР ?
Цитата
 
 
-1 # Павел 09.05.2014, 05:11
У вас что память короткая? Забыли как Юля ширку замутила с рыгами? И сейчас бютовцы дружно голосуют регионами к Кировограде. А хоть на одного из них дело открывали в революцию? А контракт на газ забыли? Она с него до сихпор процент имеет. Нечего ей в политики делать,ганьба!
Цитата
 
 
+6 # Александр Мазин 08.05.2014, 23:37
Вміють же перекрутити слова, як самим вигідно. Особисто я не побачив ніяких погроз з боку Юлії Володимирівни. Більш того, вона права. Не місце олігархам у владі. Особливо, коли ці олігархи в недалекому минулому були членами "ПР".
Цитата
 
 
-11 # Макс 08.05.2014, 23:21
Порошенко, все проходило в лучших традициях проведения подобных мероприятий у Януковича.
Та це ж і був виступ кандидата, якого прийшли послухати. А два десятка тітушок від Батьківщини, екс-ударівців та правого сектора прийшли провокації клеїти, Козуб кричав "Ганьба" і керували шмаркачами з плакатіками ПР+ ПОРОШЕНКО _ ВЕРНИ БОРГИ КЛІЧКО (там Сінченко стояв поруч). Хоч би не позорілісь. Он їх Юлька приїде, хай і йдуть її слухати і махати своїми плакатами. Чуваки не на той мітинг прийшли гроші вимагати))))
Цитата
 
 
0 # Василь Мельничук 09.05.2014, 20:46
Так хай розрахуються з екс-ударівцями, і проблема зникне. І не ходитимуть ударівці вимагати свої гроші. А так - не хочуть розрахуватись із боргами - то й мають проблеми. Значить, і з нинішніми своїми співробітниками -агітаторами-чл енами виборчкомів-спо стерігачами не розрахуються. Готується новий кидок. І Ви, Максе, майте на увазі - цей місяць працюватимете безкоштовно. Заплатили за квітень - і годі з вас. Ковальчуку ваші гроші потрібніші :)
Цитата
 
 
+6 # Павел Поликарпов 08.05.2014, 23:12
Причем тут Тимошенко или еще кто либо? Вспомните, кто провел революцию на Евросайдане? Верно - люди. Именно люди. Политикам неинтересны революции, а вот людям наоборот. Люди устали от олигархов. А Порошенко именно самый классический представитель олигархии. Ему не люди нужны а деньги. Чем больше он денег сделает - тем больше он заинтересован в каких либо действиях. Пост президента очень способствует обогащению.
Цитата
 
 
+5 # Павел Поликарпов 08.05.2014, 23:04
Порошенко = Янукович.
Да, вы все верно просчитали. Когда в Кировоград приехал Порошенко, все проходило в лучших традициях проведения подобных мероприятий у Януковича. Привезли на митинг людей из района и области, слова людям не дали. А люди Порошенка рвали мирные плакаты.
Вот такая правда, соотечественники.
В общей сложности Порошенко провел только агитацию. Мнение народа ему неважно, как и Януковичу в свое время.
Цитата
 
 
+2 # Олександра 08.05.2014, 22:16
Рейтинг Порошенка по всьому дослідженню Разумкова якийсь не певний, дуже він популярний...На штовхує на сумніви правдивість.
А от обливати брудом його конкурентів не етично, ще й в такій формі. Грубо хлопці, не треба так
Цитата
 
 
-1 # Я 08.05.2014, 15:26
Каков бы рейтинг не был, эта дрянь с косой мелет вещи, которые уже даже черным пиаром трудно назвать... Предполагаю, что здравомыслящие люди за эту шизофреничку голосовать не будут. А в нынешней ситуации, ее слова можно назвать преступлением перед государством.
Цитата
 
 
-5 # Павел 08.05.2014, 10:51
Шла бы уже на пенсию революционерка. Кто за нее пойдет.Только воду мутить и воровать умеет. Пусть еще чето ляпнет, рейтинг уронит ниже Симоненка.
Цитата
 
 
+12 # Богдан 08.05.2014, 11:32
А хто дійсно знає справжній рейтинг? Бо ті цифри що озвучувались у нас від Петра Олексійовича дійсно схожі на мутну водичку.
Цитата
 
Loading...