На Кіровоградщині агітатори Тимошенко користуються "темниками"

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 1526

12 травня спостерігачем ОПОРИ у Кіровоградській області була виявлена інструкція агітатора штабу Юлії Тимошенко. Таємна листівка була надана одним із працівників штабу «Батьківщина». «Темник» містить психологічні аспекти роботи з виборцями та інформацію, яку слід надавати громадянам.

Листівка закликає агітатора, у розмові з виборцями, ненав’язливо наголошувати на тому, що опонент Юлії Тимошенко - Петро Порошенко брав участь у руйнуванні української армії разом з Віктором Януковичем і є засновником Партії регіонів. Зазначено і про фальсифікацію рейтингів соціологічних контор кандидатом. Тому, насправді, по результатам опитувань Порошенко випереджує Тимошенко лише на 2-3%.

У додатку є матеріал з елементами чорного піару направленого проти того ж Петра Порошенка. Відверто негативні вислови та ствердження про сумнівні політичні зв’язки з Дмитром Фірташем, Володимиром Льовочкіним та Віталієм Кличком – приблизний зміст шести сторінок друкованого тексту.

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
0 # Наташа 16.05.2014, 19:06
Смех да и только!
Я вот не пойму, в чем же здесь "технологии психологическог о воздействия"?
как по мне, то там написана чистая правда!
А технологии - это по нашему телевидению, которое воспевает Порошенко, да и сама эта статья тоже.
Цитата
 
 
0 # Віктор Курочка 16.05.2014, 17:47
Стаття ні про що. І де тут темник? Повідомлення про "заслуги" Петра Порошенко разом з нагадування про право вілний вибір?
А от галас навколо нібито "темників" це і є справжнє обличчя агітаторів з засновника Партії Регіонів.
Та і навіщо якісь темники? Виборці й так знають всі "заслуги" цього кандидата.
Цитата
 
 
+2 # Богдан 16.05.2014, 11:19
Злато я згодне з Вами на всі 100. От доречі нашим треба тепловізор -так хай Петя поможе! А ні тоді виходить, все що написали в тій памятці - правда. І немає чого це ховати від народу!
Цитата
 
 
+5 # Злата 15.05.2014, 10:06
Мені взагалі здається що данна стаття свого роду "заказуха". Хоча я може й помиляюсь, але те що Порошенко зв*язаний з Регіонами був то чиста правда. А що до армії. От нещодавно він приїздив до нашої військової частини, і крім "смотра" нічого хлопцям не привіз. Петро Олексійович, якщо не допомогає, та бодай навіть незаважає! У хлопців зараз роботи ітак вистачає(((
Цитата
 
 
+10 # Андрей Табачук 14.05.2014, 22:58
Не понимаю почему "Батькивщина" молчит ? У них не малая поддержка в городе и в целом.Могли бы за рас все это прекратить. Демократия не всегда хорошо. Вот что охрана Порошенка только сделал за плакат, у пацана на площади.
А это только плакат, а пацан так выгреб.
Цитата
 
 
+7 # Александр Мазин 14.05.2014, 22:04
Мене дивує, що автор статті називає правдиву інформацію "чорним піаром". Хіба Порошенко не був в уряді Януковича? Чи, можливо, Петро Олексійович не є засновником ПР? Чи, можливо, він не олігарх?
Цитата
 
 
0 # Макс 14.05.2014, 20:11
Та ніхто і не роздуває. Просто ткнули носом у власні ж інструкції. Скажіть чесно - так наша задача на виборах валити конкурентів, а не показувати конкретну роботу та і все. Всі виправдовуються , щось пояснюють. всі і так все поняли, і до чого тут конкуренти. за собою дивіться;)
Цитата
 
 
+2 # Тетяна81 14.05.2014, 19:48
Я би не сказала,що це щось таке,з-за чтого можна роздувати таку статтю.Кожен може таке зробити...а взагалі,це схоже на провокацію з ворогуючих сторін..
Цитата
 
 
+6 # Павел Поликарпов 14.05.2014, 17:08
Статья довольно интересная, но я сомневаюсь, что у Порошенко "темники" ничуть не хуже чем у кого либо из участников предвыборной компании. Хотя в этих "темниках" и вправду толковые мысли и правдивые факты. Тем более в статье указано, что Порошенко вместе с партией регионов уничтожали украинскую армию, но разве это не так? Разве партия регионов - это проект Порошенко? Вообщем эта статья довольно односторонняя. Нужно более обширное расследование. А то возникает такое впечатление что статья нацелена только на одну политическую силу.
Цитата
 
 
+4 # Никита 14.05.2014, 22:05
Цитую Павел Поликарпов:
Статья довольно интересная, но я сомневаюсь, что у Порошенко "темники" ничуть не хуже чем у кого либо из участников предвыборной компании. Хотя в этих "темниках" и вправду толковые мысли и правдивые факты. Тем более в статье указано, что Порошенко вместе с партией регионов уничтожали украинскую армию, но разве это не так? Разве партия регионов - это проект Порошенко? Вообщем эта статья довольно односторонняя. Нужно более обширное расследование. А то возникает такое впечатление что статья нацелена только на одну политическую силу.


Згоден з тобою і вважаю, що в цій статті навідь не маю ні яких міркувань на тему чи все це правда, всього на всього висвітлили сторінки.
Цитата
 
Loading...