Кіровоград: нардеп зі своєю гоп-компанією засунув чиновника у сміттєвий бак(ВІДЕО)

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 3155

Натовп невідомих увірвався сьогодні, 29 вересня, до Кіровоградської ОДА.  Вже згодом стало зрозуміло, що відбувається піар-акція одного з кандидатів у нардепи -  Олега Ляшка. Слухачі та глядацька аудиторія – чиновники ОДА, журналісти та представники громади міста Кіровограда, які на цей же час зібралися на акцію протесту.

Причина візиту одіозного народного депутата, нібито боротьба з новопризначеним на посаду голови Кіровоградської ОДА екс-регіоналом.  Проте Сергія Кузьменка, нового очільника області, на місці  не виявилося і «гості» переключилися на його зама Віту Атаманчук та керівника апарату Кіровоградської ОДА Василя Смаглюка. В останнього вимагали відчинити кабінет голови ОДА. Ключів не знайшлося і натовп виштовхав Смаглюка на площу перед приміщенням облдержадміністрації та вкинув до сміттєвого бака.

Лідер «народних люстраторів» Олег Ляшко пообіцяв впритул зайнятися Кіровоградщиною та здійснювати несподівані вояжі протягом найближчого часу. Чи побачать кіровоградці «борця за справедливість» вдруге до кінця виборів, дізнаємося зовсім скоро, адже до завершення передвиборчої кампанії залишилося менше місяця.

Зазначимо, що правоохоронці у конфлікт не втручалися.

Валерій Лебідь

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
+2 # Злата 01.10.2014, 15:06
Ляшко їдь додому і кузьменка забери з собою! Нам не потрібен балаган у місті. Нам не потрібні регіонали у владі!
Цитата
 
 
+1 # Богдан 01.10.2014, 14:38
Ну коли вже він ділом займеться. набридло людям цирк дивитись Потрібно хоч якось проявити сабе як дійснорародний обранец а не клоун
Цитата
 
 
+15 # Ярославович 30.09.2014, 09:52
Есть такая передача - "Достало!"
Так вот и вправду достало. Достала нынешняя брехливая власть. Достали Ляшки, думающие что все люди идиоты. Достали чиновники, зарабатывающие на войне и сдавшие Крым, Донбасс ради того, чтобы на оставшейся территории чувствовать себя князьками....
Достало.........
Цитата
 
 
+9 # Влад 30.09.2014, 08:34
Первый гей парад в Кировограде. Не пойму, почему в этом бардаке участвовало сколько людей, в т.ч. и так называемая кировоградская (табаловская) оппозиция, а стыдно мне...
Цитата
 
 
+4 # Bika 30.09.2014, 06:40
Ось такі у НАС депутати.. Голубі, дикі, примітивні, зате на джІпах.
Така з НАС Європа.

Яких обираємо, таких і маємо.
Цитата
 
 
+3 # Злата 30.09.2014, 02:31
Дійсно гоп-компанія і Шляшко. Скільки Кіровоградщина ще може терпіти таких клоунів, регіоналів-губе рнаторів. Нам маєбути соромно за це.
Цитата
 
 
+5 # Andrey 30.09.2014, 00:15
На видео правильно написано ляшко - сміттєвий бак
Цитата
 
 
+7 # Андрей57 29.09.2014, 21:28
Ляшко привлекает электорат, как умеет. Электорат его в основном люди не думающие, просто пофигисты-анарх исты. Стоит им сказать к какому меньшинству принадлежит Олежка и его электорат в разы похудеет. Мягко сказать, не любят у нас поклонников Элтона Джона. За сегоднишний безпредел и за нападение на наших госслужущих я стаю антиагитатором Ляшка. Приблизительный диалог с анархистом-пофи гистом: ты за кого голосовать ? за Ляшка? Так он же в первом ряду на концертах Бориса Моисеева, его же самая любимая песня в караоке "Голубая луна", он же просто пи число знает.
Цитата
 
 
0 # Олекг - 021 29.09.2014, 20:52
Цитую svitlana:
Ганьба! Як низько пало наше суспільство!! Захистити ні в чому не повинну людину було нікому! Купа чоловіків-журналюг із задоволенням знімало це варварство на камери. Ніхто і не думав зупиняти це дійство. "Всі всралися?", - як сказав сам Ляшко. А де простій людині шукати захисту, якщо таке твориться в облдержадміністрації?


Ага, хто всрався - журналюги. Канєєшна. я чогось думав у нас правоохоронні органи для цього є, але ясно, що журналюги всралися. канєєєшна)))) Ви мабуть в памперсі за компом, невсравшаяся))
Цитата
 
 
+16 # svitlana 29.09.2014, 19:31
Ганьба! Як низько пало наше суспільство!! Захистити ні в чому не повинну людину було нікому! Купа чоловіків-журна люг із задоволенням знімало це варварство на камери. Ніхто і не думав зупиняти це дійство. "Всі всралися?", - як сказав сам Ляшко. А де простій людині шукати захисту, якщо таке твориться в облдержадмініст рації?
Цитата
 
 
+19 # Андрей57 29.09.2014, 19:24
Прийдет время и те кто кидал людей в контейнер окажутся там сами.
Цитата
 
 
+20 # Геннадій Нікішов 29.09.2014, 16:54
Майстер спорту з піару цей Ляшко! Клоунада.
Цитата
 
 
+29 # Vel'koz 29.09.2014, 15:34
Такой пиар произведет впечатление разве что на дебилов! Надеюсь что в скором времени такая, как ляшко, типа власть окажется на свалке истории.
Цитата
 
 
+25 # жестко 29.09.2014, 15:26
извините, но у тех, кто постит новости на этой сайте, что-то с головой. сначала вы освещаете акцию этого боевого пиар-аса Ляшко в светлых тонах, мол вот она, народная люстрация. теперь пишете, "згодом стало зрозуміло". включите хоть сейчас остатки мозга, если вам до этого было что-то незрозуміло! заехал какой-то гастролер, бросил ни в чем не повинного человек в бак и уехал. сразу думать надо.
Цитата
 
 
+29 # Оксана1983 29.09.2014, 15:15
Приїхав за губернатором. Не знайшов його. Вирішив не провалювати піар-акцію, хоч когось на смітник. А за які заслуги уже не важливо. До виборів залишилось менше місяця.
Цитата
 
Loading...