Кіровоградська "Батьківщина" підтримає на мерських виборах кандидата від влади

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 3267

Кіровоградська "Батьківщина", ймовірно, не висуватиме свого кандидата на посаду Кіровоградського міського голови. Натомість підтримає кандидата від Блоку Петра Порошенка Андрія Райковича. Про це під час церемонії висунення кандидата на посаду Кіровоградського міського голови Андрія Райковича, що наразі відбувається в кіровоградській філармонії, повідомив голова обласної організації ВО "Батьківщина"  Олександр Чорноіваненко.

 www.gre4ka.info

Серед іншого, голова обласної "Батьківщини" підтримав тезу екс-міського голови Кіровограда Василя Мухіна про те, що якби Андрія Райковича обрали мером раніше, історія Кіровограда склалася б по іншому. 

"Це щастя для міста, що Андрій Райкович йде в мери - наголосив Чорноіваненко, - а "Батьківщина" готова підставити йому своє плече".

Нагадаємо, понад пів року обов'язки Кіровоградського міського голови виконує Іван Марковський, голова Кіровоградськ міської організації ВО "Батьківщина".

Сам Чорноіваненко, за попередніми даними, мав балатуватися від "Батьківщини" на посаду Кіровоградського міського голови, а останні 10 років перебував при владі на різних посадах.

Фото: Валерій Лебідь

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
+2 # Іван 29.09.2015, 08:56
...люди ще пам’ятають демарш Кальченка, який фактично допустив до влади бандоту і знехтував довірою виборців, Чорноіваненко не вчиться нічому...
Цитата
 
 
0 # Іван 28.09.2015, 10:04
ЛЮДИ!!! ВМИКАЙТЕ ГОЛОВУ ДО ВИБОРІВ! Бо після, ці хлопці, питати нікого не будуть... кинуть шматок ліверки "щоб не гавкали", а потім закриють по будкам...
Цитата
 
 
-1 # Иван М 26.09.2015, 17:51
Чорноиваненко - это не вся Батькивщина.
Цитата
 
 
+2 # Кировоград 26.09.2015, 01:49
Эти твари которые грабят Кировоградскую область и народ Украины опять рвутся к власти.Когда вы вы нажретесь твари!
Цитата
 
 
+2 # Ангелина 25.09.2015, 23:00
Просто слов нет. БПП и БЮТ поддерживают рыг и титушководов - райковичей, березкиных, сириусов
Цитата
 
 
0 # User 25.09.2015, 22:42
Що, Юля, "Лікарська" ковбаса за 100гр/кг ням-ням?
Цитата
 
 
0 # Serg 25.09.2015, 21:51
Гы, целая партия стала тушкой :)
Цитата
 
 
-1 # Андрей 1 25.09.2015, 21:32
Походу, никто из кандидатов не захотел платить Батькивщине за поддержку в "титульном спонсоре" на выборах, вот и решили сделать плохую мину при плохой игре..
Цитата
 
 
-1 # Защитница 25.09.2015, 19:16
Хотелось бы сказать что-то хорошее - да нечего. Видимо, все продались и прогнулись под нынешнюю власть. Юля в том числе
Цитата
 
 
+1 # Ilona 25.09.2015, 19:14
Юляяяя, ну е-мае! Как ты могла нас так подставить! Поддержка Райковича. Последняя капля доверия ушла куда-то далеко
Цитата
 
 
0 # Танюша 25.09.2015, 19:12
От кого от кого, но от БЮТ такого не ждала, продажность на высшем уровне
Цитата
 
 
0 # Николай_Микола 25.09.2015, 19:02
:-? Что происходит с властью? БЮТ поддержит Райковича?Вы там с дуба упали вообще?
Цитата
 
 
-1 # Саня 25.09.2015, 18:58
Уже и Юля продалась, как и ожидалось, честно говоря...
Цитата
 
Loading...