Штаб кандидата Стрижакова оскаржуватиме результати мерських виборів в суді: заява

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 2388

Про це повідомили «Гречці» у прес-службі кандидата і додали заяву. Публікуємо її без змін.
Заява штабу кандидата на посаду міського голови Артема Стрижакова:
"Ми відкрито заявляємо про те, що в нас вкрали перемогу. Оголошення мером Кіровограда Андрія Райковича є незаконним та буде оскаржуватися нами у суді.
Не маючи кворуму та більшості, члени ДВК №867 та №861 від Райковича безпідставно та незаконно визнали недійсними результати виборів на дільницях, де переміг Стрижаков. Члени ДВК від Стрижакова були відсторонені та не могли перешкодити безчинству, яке відбувалося на дільницях.
Після цього тихцем були оголошені результати виборів мера без урахування результатів голосування дільницях, де переміг Стрижаков. Нахабно порушуючи закон, провладного кандидата, який програв вибори, все-таки просунули у мери. Це є відвертим свавіллям. Наразі ми подаємо відповідний позов до суду."

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
+2 # грек 23.11.2015, 17:27
Люди вибируть . Чи торгаша,чи ковбасника.
Цитата
 
 
+3 # Іван 23.11.2015, 16:12
...вишиватна банда риг "кинула" ватну банду риг...
Цитата
 
 
+9 # Алекс 23.11.2015, 15:53
8 рабов-беспредел ьщиков в угоду хозяина дали нужный результат. А вы люди живите иллюзией: выбираем... Выборы по-кировоградск и: "Голосуй,не голосуй - мэром будет колбасуй!"
Цитата
 
 
0 # Glass 23.11.2015, 14:54
Анна и все, що за істерика в суміші з манією величі? Я і майже всі мої знайомі не голосували за цифротекова і його спонсора. І вам судячи з риторики стрижакобота добре відомо, що далеко не всі голоси ними отримані чесно. Надіюся, що наша вже поліція не повністю перемкнулася на бізнес та ще не втратила навички роботи за професією і таки доведе підкуп виборців.
Цитата
 
 
0 # Анна и все 23.11.2015, 14:42
Райкович, имей совесть! Люди-то ЗНАЮТ за кого голосовали и чьи голоса ты нагло подтасовал. Сколько дней убил на это, сколько законов нарушил. Как ты собираешься после этого жить в этом городе. Хотя да, о какой это совесть я говорю, у тебя ее давно нет, судя по поступкам...
Цитата
 
 
0 # Гена 23.11.2015, 15:26
Цитую Анна и все:
Райкович, имей совесть! Люди-то ЗНАЮТ за кого голосовали и чьи голоса ты нагло подтасовал....

Правильно знають і я вам скажу що голосував за Райковича і радий за його перемогу...
Цитата
 
 
+4 # Vip 23.11.2015, 14:39
Да за деньги не страшно - на Iphone сейчас спрос хороший, а в темную тогровать и вдвойне приятно :)
Цитата
 
 
+6 # Олег общественность 23.11.2015, 14:28
Правильно, нельзя это так оставлять. Иначе зачем тогда выборы?
Цитата
 
 
0 # Валик 23.11.2015, 14:12
Та успокоился уже бы, денег жалко то, которые на подкупы просрал.
Цитата
 
Loading...