У Компаніївці вимагали не тиснути на ТВК і спалили "підрахуя" (ФОТО)

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 2911

Тривають судові тяжби довкола виборів на Кіровоградщині. Компаніївський районний суд Кіровоградської області розглянув адміністративний позов кандидата у депутати до Кіровоградської обласної ради по одномандатному мажоритарному округу № 17 Олександра Чернявського і визнав що виборча комісія порушила вимоги закону в процесі організації голосування поза дільницею та розміщення штампу «Вибув».

 Олександр Шевчук, кандидат, який за даними протоколів з мокрими печатками переміг у довиборах на Кіровоградщині, подав апеляцію.

Сьогодні, об 11.00 під стінами райдержадміністрації у Компаніївці зібрались представники політичних партій та громадськості(всього близько 150 чоловік) з вимогою припинити тиск на ТВК та не зволікати з оголошенням результатів виборів. Мітингуючі тримали у руках транспаранти: "Ганьба фальсифікаторам виборів", "Луценко, зупини бєспрідєл в районі!!!", "ТВК, не продавайся!!!" та опудало з написом "Підрахуй". Опудало, за словами учасників акції, символізувало фальсифікаторів виборів у 17 окрузі. 

- Сьогодні у Компаніївці попереджувальна акція, адже ми вважаємо, що комісія затягувала час і не оголосила результати вчасно. Тепер же є постанова суду, що позбавила ТВК такої можливості до прийняття рішення апеляційним судом. Якщо зволікання триватимуть і після рішення апеляційного суду, ми залишаємо за собою право оголосити безстрокову акцію протесту, – розповіла журналістам "Гречки" Олена Армаш, заступник голови Кіровоградської обласної організації політичної партії ВО «Батьківщина».

Учасники мітингу зачитали звернення до ТВК з вимогою діяти у рамках чинного законодавства і звернення до голови Компаніївської райдержадміністрації Луценка про необхідність його відстороненості від виборчого процесу.

Вийти ж до людей Віктор Луценко відмовився, мотивуючи це тим, що в діяльність виборчої комісії не втручається, а до мітингуючих не вийде, бо це політична акція.

На завершення мітингу його учасники спалили опудало "підрахуя"(ВІДЕО).

kompaniyivkaa1

kompaniyivkaa2

 kompaniyivkaa17

kompaniyivkaa3

kompaniyivkaa15

kompaniyivkaa16

kompaniyivkaa4

kompaniyivkaa4.1

kompaniyivkaa5

Постанова суду(ТВК)

kompaniyivkaa7

kompaniyivkaakompaniyivkaa8

Валерій Лебідь

Фото автора

 

system-readmorep style=images/politika/kompaniyivkaa4.JPG

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
-3 # Cергій Іванович 13.02.2013, 00:13
Цитую Іван Сергійович:
Сергій Іванович звичайний провокатор який сидить в адміністрації і пише нісенітниці про мітингуючих і про людей яких він не впізнає бо напевне їздить в службовому авто. Як можна так оббріхувати напевне регіонал.

в партії Батьківщина я був з 2000 по 2007 рік. зараз безпартійний (приймала мене Тетяна Петрівна (чи Павлівна, непам"ятаю прізвища) в приміщенні соцбеза, вийшов із партії тоді коли Тимошенко сказала що при мені був бензин по 3 грн (ще була реклама). а вороги (Янукович)зроби в по 5 грн. а коли знову прийшла до влади то сама зробила по 8 грн і це далеко не все!!!! .регіоналом ніколи не був і не буду! Чому проти мене всі визвірились я лише висловлюю свою думку і позицію
Цитата
 
 
+9 # Андрій 12.02.2013, 22:26
Сергій Іванович, ми (свободівці) приймаємо участь в мітингах не за гроші, а для того щоб вигнати вашу олігархічну владу і вас запроданців з України. І ми вам обіцяємо, що чорно-червоні та свободівські прапори дуже часто будуть майорить у вас перед очима.
Цитата
 
 
+8 # snaiper 12.02.2013, 16:14
Регионал-это враг!Ломать,вра ть и красть-их девиз!
Цитата
 
 
+8 # Іван Сергійович 12.02.2013, 13:06
Сергій Іванович звичайний провокатор який сидить в адміністрації і пише нісенітниці про мітингуючих і про людей яких він не впізнає бо напевне їздить в службовому авто. Як можна так оббріхувати напевне регіонал.
Цитата
 
 
+3 # rdrd 12.02.2013, 11:55
покращення прийшло на компаніївку))))
Цитата
 
 
-1 # smeshno 12.02.2013, 11:26
Цитую Cергій Іванович:
Цитую Істина:
Шановний Сергій Іванович, у вас не достовірна інфа))))) люди на мітингу були місцеві, і понад 200 чоловік, і в основному люди старшого і похилого віку!!!! .... що так сміливо на Житню та Бессонову з Гуровим прете?Ну воно й не дивно В Костомарівській школі(( проффєсорів)) виховують

Житню??? я не "ПЕР" на неї! хто це? а-а-а- зрозумів! та мені все одно! Я ненавиджу шо "вашу юльку" шо "не вашого вітьку"! всі ви бандити що опозиція що влада думаєте лише за себе і свій гаманець! безсонова розікрала пів району як була при владі! а за що (непрацююча) житня побудувала новий будинок????? ВСІ ВИ ОДНАКОВІ! горіти вам в аду!!
PS/ які 200 чоловік ????не смішіть людей !

ви зависливий жлоб! і Бог вам судя за ваші слова! Які ж тільки в нас люди ненавистні....с оромно за наше селище!
Цитата
 
 
+1 # smeshno 12.02.2013, 11:21
что-то у этих рыгианалов с математикою не в порядке... то напутали при подсчете голосов, то людей не смогли посчитать... недорахуев понабирали в партию себе!
Цитата
 
 
0 # smeshno 12.02.2013, 09:31
name="Удивление "]Интересно получается, выборы проходили в Компанеевке, а люди которые были на акции никакого отношения к Компанеевскому району не имеют. Да и людей было человек 70, а не 150 как в статье написано. Так что они отстаивали, не понятно. И хватит уже всех "бандой" обзывать просто смешно уже, сами как "банда" людям покоя не даете.
что-то у этих рыгианалов с математикою не в порядке... то напутали при подсчете голосов, то людей не смогли посчитать... недорахуев понабирали в партию!
Цитата
 
 
-4 # Cергій Іванович 11.02.2013, 23:06
Цитую правда:
Цитую Cергій Іванович:
Із компаніївських я впізнав три людини: Безсонову Любов Іванівну (близьку подругу Кальченка), Гурова М. (заядлого БЮТовця) і Карлашову Л. Всі останні не місцеві! Навіщо цей цирк????

Поважний, а скільки років ви мешкаєте у Компаніївці? Що впізнали лише 3 чолоків?

більше 45-ти!
Цитата
 
 
-4 # Cергій Іванович 11.02.2013, 22:58
Цитую Істина:
Шановний Сергій Іванович, у вас не достовірна інфа))))) люди на мітингу були місцеві, і понад 200 чоловік, і в основному люди старшого і похилого віку!!!! .... що так сміливо на Житню та Бессонову з Гуровим прете?Ну воно й не дивно В Костомарівській школі(( проффєсорів)) виховують

Житню??? я не "ПЕР" на неї! хто це? а-а-а- зрозумів! та мені все одно! Я ненавиджу шо "вашу юльку" шо "не вашого вітьку"! всі ви бандити що опозиція що влада думаєте лише за себе і свій гаманець! безсонова розікрала пів району як була при владі! а за що (непрацююча) житня побудувала новий будинок????? ВСІ ВИ ОДНАКОВІ! горіти вам в аду!!
PS/ які 200 чоловік ????не смішіть людей !
Цитата
 
 
+6 # Андрій 11.02.2013, 22:29
Сергій Іванович, перед тим, як давати коментарі, потрібно знати людей. Молодик, який тримає чорно-червоний прапор являється головою Компаніївської районної організації ВО "Свобода" і являється корінним жителем району. Шановний, якщо Ви не можете розрізнити червоно-чорний прапор, як символ визвольної боротьби від прапорів УНСО, то ви просто необізнана людина і непотрібно розповсюджувати подібну інформацію на сайті.
Цитата
 
 
+6 # правда 11.02.2013, 11:41
Цитую Cергій Іванович:
Із компаніївських я впізнав три людини: Безсонову Любов Іванівну (близьку подругу Кальченка), Гурова М. (заядлого БЮТовця) і Карлашову Л. Всі останні не місцеві! Навіщо цей цирк????

Поважний, а скільки років ви мешкаєте у Компаніївці? Що впізнали лише 3 чолоків?
Цитата
 
 
+10 # Оксана 10.02.2013, 13:33
Я там теж була, і люди з Компаніївки більшість, а інші приїхали на підтримку, а що в цьому поганого? За партію регіонів не приїхали б!!!
Цитата
 
 
+10 # Істина 09.02.2013, 18:32
Шановний Сергій Іванович, у вас не достовірна інфа))))) люди на мітингу були місцеві, і понад 200 чоловік, і в основному люди старшого і похилого віку!!!! .... що так сміливо на Житню та Бессонову з Гуровим прете?Ну воно й не дивно В Костомарівській школі(( проффєсорів)) виховують
Цитата
 
 
+4 # Алик 09.02.2013, 11:22
:P
Цитата
 
 
+11 # Алик 09.02.2013, 11:18
Банда регіонів дорахувалась
Цитата
 
 
+10 # anybis0 09.02.2013, 07:41
я тоже там был надо снять эту банду
8)
Цитата
 
 
-10 # Cергій Іванович 09.02.2013, 00:06
хочеться звернутися до організаторів данної акціїї: скажіть будь-ласка, звідки ви попривозили молодиків, які держуть знамена партій "свобода" "УНСО" і "Бют" - вони явно не з Компаніївського району!!!!! даже бабка з плакатом "ганьба фальсифікаторам ......." не місцева!!!!!??? ?????? І скільки ви їм заплатили?
Цитата
 
 
-10 # Cергій Іванович 08.02.2013, 23:55
Цитую С.А.Б.:
Парадоксальная акция. В толпе мелькают фигуры местных коммунистов, и к тому же рядом с красно-черным флагом ( первый раз, может быть за всю историю этого края, было поднятое бандеровское знамя) ;-)

:lol: Симоненко як побачить - інфаркт получе! а компаніївську головну комуністку туалетним віником пожене з радів КПУ! Висновок: за ідеї і принципи своєї партії (в данному випадку КПУ) ніхто (на сільському і районному рівні) не вболіває! Де платять за того і мітингуємо в обнімку з бендеровцями і свободою та іншими антикомуністами ! Устенко Валентина Іванівна - ГАНЬБА!!!!!- ви продали за "пятак" свої Ленінські ідеали бендерівцям! ГАНЬБА!!!!!
Цитата
 
 
-9 # С.А.Б. 08.02.2013, 21:19
Парадоксальная акция. В толпе мелькают фигуры местных коммунистов, и к тому же рядом с красно-черным флагом ( первый раз, может быть за всю историю этого края, было поднятое бандеровское знамя) ;-)
Цитата
 
 
+11 # snaiper 08.02.2013, 20:09
Что,регионалы ненавистные,дои грались?Берите, негодники вы эдакие ,верёвку и идите ...Идите,идите, идите....
Цитата
 
 
+2 # НИКА 08.02.2013, 17:10
Для чого перекручувати і в такий спосіб людей вводити в оману відносно суду. Суд скасував заходи зебезпечення позову (чим надав можливість продовжувати роботу ТВК) і виніс постанову керуючись чинним законодавством, а щодо строків оскарження та набрання законної сили постанови, є чітко передбачені кодексом адміністративно го судочинства строки і не нам це вирішувати.
Цитата
 
 
-11 # Cергій Іванович 08.02.2013, 16:16
Із компаніївських я впізнав три людини: Безсонову Любов Іванівну (близьку подругу Кальченка), Гурова М. (заядлого БЮТовця) і Карлашову Л. Всі останні не місцеві! Навіщо цей цирк????
Цитата
 
 
-12 # Удивление 08.02.2013, 15:23
Интересно получается, выборы проходили в Компанеевке, а люди которые были на акции никакого отношения к Компанеевскому району не имеют. Да и людей было человек 70, а не 150 как в статье написано. Так что они отстаивали, не понятно. И хватит уже всех "бандой" обзывать просто смешно уже, сами как "банда" людям покоя не даете.
Цитата
 
 
+7 # snaiper 08.02.2013, 20:10
Перестань!
Цитата
 
 
+15 # Істина 08.02.2013, 14:29
Все правильно, треба вже на вила брати цю банду!!!
Цитата
 
Loading...