Кіровоградщина: у Компаніївці готуються до самоспалення, щоб відстояти вибори (ФОТО)

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 2069

Сьогодні, 21 лютого о 10.00 у Компаніївці розпочалась чергова протестна акція стосовно виборів до Кіровоградської обласної ради.


До заходу традиційно долучились громадськість і представники опозиційних політичних партій.

Любов Житня, довірена особа кандидату у депутати Олександра Шевчука розповідає:

- РВК поставила на розгляд шість питань, у тому числі - переголосування по Першотравенській дільниці. Коли розглянули питання про перерахунок, побачили, що там все абсолютно чесно. Після чого комісія дала «задній хід». Відмовилися вести перерахунок далі і розійшлись із дільниці. Для чого вони це роблять? Можливо для того, щоб через 20 днів визнали бездіяльність комісії і відповідно вибори недійсними. Але сьогодні на 14.00 скликають термінові збори РВК – з чим це пов’язано ми теж не знаємо.

Учасники мітингу зачитали резолюцію зі своїми вимогами, її текст озвучать і на пленарному засіданні Компаніївської районної ради, яке зараз триває. 

Навпроти Компаніївської райради встановили намети, в яких ночуватимуть активісти політичних об'єднань. Організатори наметового містечка не виключають того, що його жителі оголосять голодування.

- Є люди, які готові на акт самоспалення просто під стінами райадміністрації. Але ми не визнаємо нечесних результатів виборів. Ми знаємо, що перемогли, - стверджує Любов Житня.

Відео з заходу дивіться на нашому сайті.

kompnam1

kompnam2

kompnam3

kompnam4

kompnam5

kompnam6

Фото: Валерій Лебідь

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
+1 # Василь Моторний 10.03.2013, 13:03
Люди, схаменіться! Бессонової вже давно нема при владі, а для будівництва чергового свинюшника (в два рази більшого за попередній та ще й в заповідній зоні) "шановний" Віктор Олександрович Луценко дає вільно дозволи при чому роблячи ангельське личико, буцімто, нічого про це не знає. Ви не за вибори побивайтесь, а за себе та за здоров"я своїх дітей, бо через декілька місяців ми тут всі задихнемось від смороду свиней Березкіна!!!!!! !!!!!!
Цитата
 
 
+5 # Оксана Ігнатенко 23.02.2013, 00:59
Цитую Кратер:
Не кажіть дурниць,Демиденко голосував проти і це всі бачили! Не захищайте його, він не вартий того!


А хто ці всі??????? Покажіь пальцем........ ......... чого це ви на Демиденка бочку котите? Дайте докази що він голосував проти! Я не вірю!!!!!!!!!!! !!!!! Це брехня, і більше провокація регіонів!
Цитата
 
 
+9 # Оксана 23.02.2013, 00:51
Ну давайте тепер всі заслуги Васі Бокового звалимо на Демиденка, що такого поганого вам зробив Ігор, що ви готові його роздери? Він голосував проти заяви Бокового .!!!!Якщо регіонали думають,що таким чином посіють зерно розбрату між друзями Шевчука і ним самим то вони дуже помиляються! Демиденко, Ковальська,Сере да та інші...... зробили дуже багато для цієї перемоги,і Шевчук про це знає, тому не треба ганьбити людей через заздрощі! В Чернявького немає аких друзів і не буде ніколи!
Цитата
 
 
+12 # Істина 22.02.2013, 16:08
Намети не пусті! Приходьте поспілкуємось, ми завжди готові! Так що не треба писати дезінформацію.
Цитата
 
 
+11 # Інфініті 22.02.2013, 15:07
Цитую регіони:
люди схаменіться ! я поважаю покйного лікаря шевчука , але вибачте що він зробив корисного для нашого району за 2 скликання яка користь. і він був на той час не в опозиції. А Луценко молода людина прийшла до району і скільки змін де він бере ці кошти це його діло але для району це добре. Вікна по організаціях і пошколах є вода поселах є не все зразу дайте людині працювати Чи хочете Безсонову знову хай ще один свинюшник зробить і воняє більше


а ви хоч раз звертались до Миколи Тодоровича? Ми звертались і не раз він допомогав чим міг! І він був депутатом а не головою адміністрації., так що не прирівнюйте _ Луцика до ШАНОВАНОЇ людини!
Цитата
 
 
+9 # Олена Житня 22.02.2013, 13:43
Цитую Народний голос:
Щоб тут не писали регіоновські прибічники, а команда "ЛОЛ" - це дійсно команда! Дівчата низький вам уклін від тих кому й досі страшно і від тих кому за статусом не личить ходити на мітинги!!!! Вірю в перемогу, слава Україні!

Героям слава! Я подумки з ВАМИ!!!
Цитата
 
 
+13 # проти безпрідєлу!!! 22.02.2013, 13:10
Цитую регіони:
люди схаменіться ! я поважаю покйного лікаря шевчука , але вибачте що він зробив корисного для нашого району за 2 скликання яка користь. і він був на той час не в опозиції. А Луценко молода людина прийшла до району і скільки змін де він бере ці кошти це його діло але для району це добре. Вікна по організаціях і пошколах є вода поселах є не все зразу дайте людині працювати Чи хочете Безсонову знову хай ще один свинюшник зробить і воняє більше

Яка нахрен Безсонова? До чого тут вона? Перміг шевчук а ви пропихаєте свого чернявського. Луценко роздає вказівки не признавати вибори. Значить він не поважає нас, людей, які вибрали свого кандидата, того якого ми хочемо бачити!
Цитата
 
 
-13 # регіони 22.02.2013, 11:37
люди схаменіться ! я поважаю покйного лікаря шевчука , але вибачте що він зробив корисного для нашого району за 2 скликання яка користь. і він був на той час не в опозиції. А Луценко молода людина прийшла до району і скільки змін де він бере ці кошти це його діло але для району це добре. Вікна по організаціях і пошколах є вода поселах є не все зразу дайте людині працювати Чи хочете Безсонову знову хай ще один свинюшник зробить і воняє більше
Цитата
 
 
-1 # Кратер 22.02.2013, 09:29
Не кажіть дурниць,Демиден ко голосував проти і це всі бачили! Не захищайте його, він не вартий того!
Цитата
 
 
+7 # Кен 22.02.2013, 08:53
Цитую Kompaniivka:
Вечоріло у Компаніївці, а намети стояли пусті


Брехня!!!!!!!!! !!!!!!! Нахабна і відверта брехня! В палатках були чоловіки, горіло вогнище, музику чути було близько 23.30 проходив мимо.
Цитата
 
 
+12 # Народний голос 22.02.2013, 08:48
Щоб тут не писали регіоновські прибічники, а команда "ЛОЛ" - це дійсно команда! Дівчата низький вам уклін від тих кому й досі страшно і від тих кому за статусом не личить ходити на мітинги!!!! Вірю в перемогу, слава Україні!
Цитата
 
 
-4 # свобода 22.02.2013, 08:46
Про Демида не правда, він голосував за опублікування резолюції БЮТ, а проти голосував за опоблікування звернення від Фракції Регіонів , яке зачитав Вася Бок.
Цитата
 
 
+13 # Знающий 22.02.2013, 08:33
Цитую Прибокувач:
Резолюція до мітингу дуже класна. Шкода що не буде в районці. А ще шкода шо друзі Шевчука не зовсім друзі --= Ігор Демиденко на сесії райради власноручно проголосував проти опублікування змісту в районній газеті- нонсенс але факт.


А друзья уже давно напоили все сливки районного общества и забыли о выборах:):). Я лично никого из них не видел ни на одном из митингов. Вот пусть теперь Шевчук и делает выводы хотя он и сам ни разу не присутствовал,н аверное уверен в победе. Команда (ЛОЛ) молодцы конечно восхищаюсь ими:):) так держать!
Цитата
 
 
+4 # Прибокувач 21.02.2013, 23:34
Резолюція до мітингу дуже класна. Шкода що не буде в районці. А ще шкода шо друзі Шевчука не зовсім друзі --= Ігор Демиденко на сесії райради власноручно проголосував проти опублікування змісту в районній газеті- нонсенс але факт.
Цитата
 
 
+9 # Бейбут 21.02.2013, 23:07
Сліп, чого ти так думаєш? Від команди ** ЛОЛ** на чолі з Чорноіваненком можна чекати все що завгодно. Привезуть ще одного Іванка Олексійовича з (поселка БОЛЬШАЯ СКИРДА,що на Херсонщині) і будуть шашлі:)))) Я вже давно зрозумів що ці люди обезбашені.
Цитата
 
 
-8 # Kompaniivka 21.02.2013, 22:15
Вечоріло у Компаніївці, а намети стояли пусті
Цитата
 
 
-14 # Сліп 21.02.2013, 15:36
Ви хоч трохи думаєете, що пишете?! Ніхто себе спалювати не збирається! Досить підбурювати Компаніївку!
Цитата
 
 
+13 # обурені жителі 21.02.2013, 14:33
Цікаво, а Письменний Вова буде по полтінніку роздавать людям, щоб ми НЕ пішли на мітинг???
Цитата
 
 
+18 # МІСЦЕВИЙ ЖИТЕЛЬ 21.02.2013, 11:58
Низький уклін Вам, організатори акції! Дякую за не байдужість до нашого населення! За захист нашого голосу! Поважаємо Вас та вашу плітику. Дай Бог Вам здоров"я та сили перебороти блакитну банду, а ми в свою чергу обіцяємо Вас підтримувати!
Цитата
 
 
+18 # Істина 21.02.2013, 11:37
Просимо всих небайдужих долучитись до акції.Приходьте до наметового містечка, ми там будемо і вдень і вночі! Ми маємо відстояти перемогу, і як сьогодні казали люди - це не тільки перемога Шевчука, а й всієї Компаніївки! Банду геть!
Цитата
 
Loading...