Представники БПП запевнили, що Єлисаветграда не буде (ВІДЕО)

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 3072

Питання, що розділяло кіровоградців на два табори та провокувало протистояння, схоже, отримало логічне вирішення: назв міста з коренем «Єлисавет» на розгляд Кіровоградської міської ради та Верховної Ради України більше не виноситимуть.

Про це повідомив Кіровоградський міський голова Андрій Райкович та народний депутат Костянтин Яриніч, який донедавна був одним з тих, хто активно пропагував таку назву, під час зустрічі з учасниками АТО в Кіровоградській міській раді.

«Сесія Верховної Ради не буде розглядати питання Єлисаветград, Свято – Єлисавет, Єлисавет і інші назви пов`язані з ознаками або радянських або імперських назв», - наголосив міський голова.

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
-1 # Злісний Троль 18.06.2016, 16:16
Ну є не погана назва - Кропивницький. Не заполітизована, милозвучна, має відношення до вагомої історичної постаті, а ще до широко розповсюдженої рослини в нашій області. Ну скільки можна теребити ту лісапетщіну?
Цитата
 
 
-5 # Олег - 2 07.06.2016, 00:02
Цитую Sergii:
Kropyvnytskyj!!!
Якщо хтось вважає, що це дуже просто вимовити іноземцю, то він невиправний оптиміст.Ну можна ж запропонувати нормальну, милозвучну назву. Через три-п'ять років Кропивницький будуть знову перейменовувати. Потрібна назва, котра всіх заспокоїть.


Пропоную - "ДУПА" або "DUPA" і милозвучно і для іноземців харашо. І загалом відповідає населеному пункту та його рівню розвитку...
Цитата
 
 
0 # Sergii 06.06.2016, 23:36
Kropyvnytskyj!!!
Якщо хтось вважає, що це дуже просто вимовити іноземцю, то він невиправний оптиміст.
Ще є час щось виправити.
Ну нехай вже Скіфія, Інгул, Ексасмпей.
Ну можна ж запропонувати нормальну, милозвучну назву. Через три-п'ять років Кропивницький будуть знову перейменовувати . Потрібна назва, котра всіх заспокоїть.
Цитата
 
 
-4 # OP 05.06.2016, 20:16
Кропивницький - найкраща назва для цього міста. М.Л. Кропивницький заснував перший професійний театр саме у цьому місті. І зараз це місто митців. Чого лише варті наші танцювальні і музичні школи і ансамблі! - Мало де такі можна знайти. Кропивницький - це символ того, що наше місто є культурним центром України.
Цитата
 
 
+14 # Куркуль 05.06.2016, 13:49
Цитую Мачеристов Глеб Евге:
В нашем городе центральная улица опять называеться Большая Перспективная Поэтому , чтобы соблюсти определённую наследственность назвать город и область в честь главной улицы город ПЕРСПЕКТИВНЫЙ ,Кто хоть немного знаком с нашим
экономикой , промышленностью , сельским хозяйством , полезными ископаемыми , научным и культурным потенциалом не будет возражать

Сина свого так назвете.
Цитата
 
 
0 # Олег - 2 05.06.2016, 12:53
Цитую Елисаветградец:
Город надо назвать ВАШИНГТОН ! Никто не против?

Я проти. Українському місту - українську назву. Лісапетградці не падайте духом, он в олександрівсько му районі село є - Єлісаветградка. Вам вистачить. Можете там свої шабаши влаштовувати)
Цитата
 
 
-14 # Елисаветградец 05.06.2016, 12:48
Город надо назвать ВАШИНГТОН ! Никто не против?
Цитата
 
 
-13 # Мачеристов Глеб Евге 05.06.2016, 11:12
В нашем городе центральная улица опять называеться Большая Перспективная Поэтому , чтобы соблюсти определённую наследственност ь назвать город и область в честь главной улицы город ПЕРСПЕКТИВНЫЙ ,Кто хоть немного знаком с нашим
экономикой , промышленностью , сельским хозяйством , полезными ископаемыми , научным и культурным потенциалом не будет возражать
Цитата
 
Loading...