Ігор Козуб: В політиці ми стоїмо абсолютно на різних платформах

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 2157

Сьогодні, 9 квітня, сайт «Весь Кіровоград» поширив таку інформацію:
«Колишній «регіонал» Микола Онул має намір фінансувати акцію «Вставай, Україно!» в Кіровограді».
Окрім того, за твердженням ресурсу, - «Наближаються до фінішу переговори щодо того, що Онул очолить міську організацію партії «УДАР» в Кіровограді».


onull1Керівник місцевого «УДАРу» Ігор Козуб «Найближчим часом має намір покинути ряди «УДАРу» і межі самого Кіровограда, віддавши свою посаду за певну винагороду саме Миколі Онулу», - пише «Весь Кіровоград».

Ігор Козуб, голова Кіровоградської міської організації «УДАР» вважає цю інформацію відвертою брехнею:
-Про співпрацю партії «УДАР» з членами «Партії регіонів», нехай і колишніми, не може бути й мови. Це не лише моя особиста позиція, а й центрального керівництва.

 З Миколою Онулом я знайомий давно і навіть мав з ним певні бізнесові справи. Проте в політиці ми стоїмо абсолютно на різних платформах. Відносно того, що пишуть - то плітки і абсолютна брехня. Я є членом партії «УДАР» і не збираюся складати повноваження і виходити з партії», - розповів «Гречці» Ігор Козуб.

Інформацію, що підтвердила б фінансування акції «Вставай, Україно!» Миколою Онулом у Кіровограді, «Гречці» знайти не вдалося.

Сам же Микола Онул публікацію коментувати відмовляється.

Валерій Лебідь

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
+3 # Lesya Kaznadiy 11.04.2013, 19:42
шкода, що з віком ми втрачаємо чистоту помислів, бажань, прагнень, і загрузаємо в кар'єризмі, грошах і не дуже здорових амбіціях! Діма, ти дійсно мав бажання змінювати нашу країну, але зараз уподібнюєшся всім ти з ким так чесно колись в 2003 (чи з 2002 я тебе знаю?) хотів боротися - не хочу образити!,- так,суб'єктивни й погляд зі сторони
Цитата
 
 
-1 # Дмитро Сінченко 11.04.2013, 22:29
Лесю, ми знайомі з 2005-го. І я досі продовжую боротьбу зі всіма, хто згадану тобою чистоту помислів, на жаль, втратив. Тому не розумію природу твого коментаря. Тобі не подобається, що я викрив брехню керівництва місцевого УДАРу? І мені це, повір, не приємно. Колись я щиро вважав їх порядними людьми, доки вони мене не переконали у зворотньому. Однак, на моє щире переконання, до влади не повинні прийти брехуни і шахраї, в які би кольори вони себе не фарбували. Особливо прискіпливо до своїх представників повинні ставитись опозиційні партії.
Цитата
 
 
-3 # Дмитро Сінченко 11.04.2013, 22:48
До речі, "суб"єктивний погляд" з якої сторони? Козуба? Бо якби тебе цікавила правда і об"єктивність - могла би мені просто зателефонувати і запитати...
Цитата
 
 
-5 # Prolisok 10.04.2013, 10:31
Цитую Василь Мельничук:
Я Вас тут не зрозумів, пані Леся. Де в коментарі пана Сінченка йшлося про "свої фінансові проблеми"?
Він зробив доволі слушне зауваження до матеріалу, яке викриває нещирість політика Козуба. А політик Манженко спробував йому дуже непереконливо заперечити, але бачу, це в нього не вийшло.

Просто так нічого в нашій так званій "політиці" не відбувається. Якщо два депутата-ударівця обєдналось з екс-регіоналами, значить щось там таки було. Значить вони мали зацікавленість, можливо - фінансову. Інакше навіщо було робити такий крок, знаючи, як це може бути витлумачене? Тільки сліпий цього не помітить... або штатний партійний коментатор...


Шановний, назвіть, будь ласка, імена двох депутатів "УДАРівців" які увійшли до складу групи "Єлисаветград"
Цитата
 
 
-5 # Prolisok 09.04.2013, 23:10
Цитую Дмитро Сінченко:
За "неузгоджені позиції" Козуби-Ревенки реагують завжди жорстко - аж до виключення з партії. Хох не тільки залишається в партії і на всіх своїх посадах, але навіть є одним зі спікерів обласної організації... Не вірю я в таку "неузгодженість"...

Діма, а назви будь-ласка посади Хоха...
Цитата
 
 
-13 # Дмитро Сінченко 09.04.2013, 15:15
І.Козуб: "Про співпрацю партії «УДАР» з членами «Партії регіонів», нехай і колишніми, не може бути й мови".

А як же можна назвати входження депутатів-ударі вців до спільної з екс-регіоналами депутатської групи "Єлисаветград"? Ой, шось ви нас дурите, шановний...
Цитата
 
 
+4 # Євгеніванович 09.04.2013, 15:30
Сам Хох, той, що в групі "Єлісаветград", стверджує, що то його особиста позиція, не узгоджена з керівництвом. Знаєш його номер? Зателефонуй, розпитай. Я власне так і зробив.
Цитата
 
 
-6 # Дмитро Сінченко 09.04.2013, 16:06
За "неузгоджені позиції" Козуби-Ревенки реагують завжди жорстко - аж до виключення з партії. Хох не тільки залишається в партії і на всіх своїх посадах, але навіть є одним зі спікерів обласної організації... Не вірю я в таку "неузгодженість "...
Цитата
 
 
+2 # Євгеніванович 09.04.2013, 16:21
Діма, ти ж професійний політик. Які можуть бути "вірю-не вірю"? Спитай у Хоха, спитай у своїх знайомих в центральному виконавчому комітеті партії. В чому проблема?
Цитата
 
 
-5 # Дмитро Сінченко 09.04.2013, 18:28
Дякую за визнання мене "професійним політиком" :)

Але навіщо професійному політику слухати слова, якщо справи говорять самі...

І взагалі, хтось обіцяв не читати моїх коментарів :)))
Цитата
 
 
+2 # Євгеніванович 10.04.2013, 08:53
"Професійний політик" взагалі-то в наші буремні часи має виключно негативну конотацію.
Вибач, якщо тебе цим образив.
Цитата
 
 
-1 # Дмитро Сінченко 11.04.2013, 22:50
Ну що ти, Женя, на таких як ти не ображаються...
Цитата
 
 
-3 # Євгеніванович 12.04.2013, 11:04
Діма, таким, як ти і твої колишні друзі, а нині вороги, просто не вірять.
Цитата
 
 
+5 # леся 09.04.2013, 16:38
Дім, та скільки можна свої фінансові проблеми притягувати за вуха до всього на світі???
Цитата
 
 
-1 # Василь Мельничук 09.04.2013, 23:28
Я Вас тут не зрозумів, пані Леся. Де в коментарі пана Сінченка йшлося про "свої фінансові проблеми"?
Він зробив доволі слушне зауваження до матеріалу, яке викриває нещирість політика Козуба. А політик Манженко спробував йому дуже непереконливо заперечити, але бачу, це в нього не вийшло.

Просто так нічого в нашій так званій "політиці" не відбувається. Якщо два депутата-ударів ця обєдналось з екс-регіоналами , значить щось там таки було. Значить вони мали зацікавленість, можливо - фінансову. Інакше навіщо було робити такий крок, знаючи, як це може бути витлумачене? Тільки сліпий цього не помітить... або штатний партійний коментатор...
Цитата
 
 
-3 # Євгеніванович 10.04.2013, 08:52
Василь, якби ви на хвилиночку подумали про таку річ, як політична доцільність такого потенційного рішення Козуба - все стало б на свої місця для вас. Найменш зацікавленим в подібному розвитку подій є Козуб. Він не приймає таких рішень, наступника він не має повноважень собі призначати. Це в компетенції центрального виконавчого комітету, Сінченко підтвердить. Відповідно ніяких грошей ніхто йому навіть не запропонує. Це перший момент. Другий - а заради чого тоді втрачати Козубу посаду?
Взагалі, в ситуації такій, якщо вона можлива, найменш зацікавлений саме Козуб. А тепер подумайте ще раз про переконливість після того, як добре подумаєте про доцільність.
Цитата
 
 
0 # Василь Мельничук 13.04.2013, 20:26
Пане Євгене, оця ваша відповідь нагадала мені народне прислів"я: "Сказав, як у воду перднув". До чого це? Хіба я щось писав про посаду Козуба? Однак те, що депутати-ударів ці увійшли до групи Онула в міськраді - факт незаперечний. Що це, як не співпраця?
Щодо зацікавленості Козуба у продажі посади - він зацікавлений. Раніше у нього рейтингу не було, а зараз після партійних конфліктів його рейтинг від"ємний, і в УДАРі йому нічого не світить. Продати міську організацію - єдине, де він зможе заробити.
Якщо Центральні органи призначають голів осередків - тоді ця партія не має нічого спіьного з демократичною структурою, що є ще однимсвідченням того, що це бізнес-проект.
Якщо ж УДАР використовує якось свій статут, який висить на партійному сайті - то для того щоб переобрати голову - необхідно зібрати Конференцію. Оскільки всіх, хто вміє думати, Козуб з партії вже вигнав, його конференція ухвалить будь-яке рішення. Або це кадрове рішення буде пропозицією Ревенка.
Цитата
 
 
-4 # Євгеніванович 13.04.2013, 22:32
1. Депутат, а не депутати. Це по-перше. По-друге, наскільки я знаю, це рішення з головою міської організації не узгоджене, тому що не могло бути узгодженим. Конфлікт є.
2. Козуб не може "продати" цю посаду, тому що не може когось замість себе призначити. Ви ж статут читали, ага?
Тобто - теоретично "продати" хтось може, але це може бути птах трошки іншого польоту. Ну, Василю, не прикидайтеся. Ви ж досвідчена людина, розвалений РУХ за вашими політичними плечима, самі все прекрасно розумієте.
3. Читайте статут ще раз і уважно.
4. На мою скромну думку,саме Козубу це не вигідно. Може, у вас є якісь аргументи проти цієї тези?
5. З приводу останнього твердження - може так, може - не так. Побачимо по конкретних діях, потім будемо робити висновки. Гадання - це не наша парафія.
Цитата
 
 
+2 # Василь Мельничук 14.04.2013, 22:31
1. ДепутатИ. Не клейте дурня. Дивіться
http://gre4ka.info/polityka/2613-u-kirovohradi-ob-iednavsia-udar-i-partiia-rehioniv
http://www.kirovograd.net/shortly/2013/3/6/lyudi_onula_i_udaru_stvorili_deputatsku_grupu_v_miskii_radi.htm
Партія цієї інформації не спростувала.
2. Я досвідчена людина, і "відступні" - звичайна практика у ПП накшталт УДАРу. В даному випадку для передачі організації потрібна згода двох керівників - міського і обласного. Якщо це воля лише одного - виникають ситуації, подібні до Добровеличківки . Тому платять двом.
3. Вам треба не лише читати, але і розуміти статут. Схоже, ця задача для вас надмірно важка.
4. Аргументи я наводив. Читайте вище.
5. Ну хоч якийсь прогрес.
Отже, ви погодились, що УДАР не є демократичною партією, а всього лише бізнес-проект, однак не поспішаєте звідти втікати. Хочеться таки влади і грошей. Не тільки ж Ревенкам машини купувати... похвально...
Цитата
 
 
-4 # Євгеніванович 15.04.2013, 09:46
Ви розумієте, що якщо замість аргументів ви будете відповідати хамством, наша дискусія припиниться?
Цитата
 
 
+3 # Василь Мельничук 17.04.2013, 00:48
Про хамство ви матимете моральне право говорити тоді, коли не вживатимете його в мою адресу. І вибачитесь за нього, зрештою.

А ваші безсилі потуги перевести "стрілки" і не звертати уваги на мої питання та аргументи лише підтверджують слабкість вашої позиції.
Цитата
 
 
-4 # Євгеніванович 17.04.2013, 10:50
1. На відміну від вас "клеїти дурня", "прикидатися" і т.п. - ваша лексика, не моя.
2. Назвіть прізвище другого міфічного депутата від "УДАРа", або покайтеся в наклепі, наприклад. Або просто визнайте, що хтось його тут висмоктав з пальця.
Цитата
 
 
0 # Євгеніванович 15.04.2013, 09:51
І коли ви перестанете хамити - дайте нормальну відповідь на запитання: чому депутатИ від УДАРу у множині? Так Сінченко вам сказав?
Цитата
 
 
+3 # Василь Мельничук 17.04.2013, 00:53
І з Сінченком, і з Ревенком я не спілкувався вже кілька років. З Ревенком я і не маю бажання спілкуватись. А депутатИ - том що всі ЗМІ (у тому числі і Гречка - вище я дав вам два посилання) написали у множині і назвали конкретні прізвища, а обласна організація УДАРу не заперечила даного факту, отже з публікаціями погодилась.
Цитата
 
 
-7 # Євгеніванович 17.04.2013, 10:51
Хто погодився? Ви погодились? До чого тут "УДАР"?
Цитата
 
 
0 # леся 10.04.2013, 10:31
про "фінансові проблеми" і писати не потрібно. і так усі знають. правильно що вибиває кошти. Але чому не з Кличка? і навіщо мочити удар направо і наліво і підігравати регіоналам в цьому? Дмитро не лише ж за гроші працював, були ж якісь інші мотиви...
Цитата
 
Loading...