Дмитро Хох очолив кіровоградський "УДАР"

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 2399

Сьогодні, 29 липня, о 18.00 відбулася позачергова виборча конференція Кіровоградської міської організації партії "УДАР" Вітілія Кличка. Серед чотирьох питань, винесених на конференцію, основним стало переобрання керівника міської парторганізації  - Ігоря Козуба.

 У своєму виступі Анатолій Ревенко, голова обласної організації партії, назвав кілька причин, переобрання. Одна із них те, що міська організація, в особі Ігоря Козуба, втратила зв'язок із обласною організацією. Згадали і про "самовільну" виплату заборгованості за роботу на виборах.

Виконуючим обов'язки голови міської організації терміном на 60 днів було обрано Дмитра Хоха. За цей час керівництво обласної і міської організації спробують порозумітись.

Подробиці читайте найближчим часом на "Гречці".

Фото Валерія Лебідя

 

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
+2 # snaiper 01.08.2013, 20:24
Леся,дякую!Відп овідь вичерпна"...чле н фракції Онула в міській раді.."))
Цитата
 
 
+8 # Правдоруб 30.07.2013, 10:07
Цитую Михайло:
То виходить Ревенкові не сподобалося те, що Козуб "САМОВІЛЬНО" виплачував кошти по заборгованості агітаторам?


Не сподобалося, що виплачував.
Цитата
 
 
+6 # Михайло 30.07.2013, 08:30
То виходить Ревенкові не сподобалося те, що Козуб "САМОВІЛЬНО" виплачував кошти по заборгованості агітаторам?
Цитата
 
 
-8 # Агитатор УДАРа 29.07.2013, 23:02
Леся. немає фракції Онула в міській раді. Діма, ти взагалі останнім часом не цікавий. коли це Ревенко хотів виганяти Хоха?
Цитата
 
 
+10 # Валерій Лебідь 30.07.2013, 08:45
Існує депутатська група "Єлисаветград". Ймовірно це і малося наувазі
Цитата
 
 
+3 # Дмитро Сінченко 29.07.2013, 22:59
А ще рік тому Ревенко хотів його (Хоха) виганяти з партії... як все швидко і кардинально змінюється... друзів виганяють, ворогів призначають... яка весела санта-барбара)))

Цікаво, чи порозуміються?. ..
Цитата
 
 
+10 # snaiper 29.07.2013, 21:25
Кто это,просветите пожалуйста.Хотя .....
Цитата
 
 
+12 # леся 29.07.2013, 21:43
депутат міської ради, член УДАРу, член фракції Онула в міській раді... ну і ...всьо... чорним по білому_)
Цитата
 
Loading...