Влада боїться виборів у Компаніївському районі?

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 1063

Тільки таким чином можна розцінити абсурдне рішення Компаніївської районної виборчої комісії, що скасувала свої ж постанови - №1 від 03 липня 2013р. щодо призначення проміжних виборів депутата Компаніївської райради та – №3 від 12 липня щодо затвердження основних організаційних заходів з проміжних виборів.
Як пам’ятаємо, ця районна комісія у лютому поточного року стала відомою усій Україні, як орган, що нехтує чинним виборчим законодавством, коли «малювала» голоси кандидату від влади, що програв кандидату від «Батьківщини» лікарю-хірургу Олександру Шевчуку на проміжних виборах до Кіровоградської облради.

До яких тільки махінацій не вдавалася «регіональна» більшість, аби вкрасти здобуту перемогу опозиційного кандидата, врешті-решт, просто не включила до підсумкового протоколу найбільші дільниці, спотворивши таким чином волевиявлення виборців.

Тепер, певно що, члени комісії від ПР вирішили, що з них досить: ще таких потрясінь вони не витримають, прецедент їм не потрібний. Тому, що розуміють, опозиція знову виграє. Знову ж таки, усупереч Постанові ВРУ щодо проведення проміжних виборів до Компаніївської райради 01 вересня поточного року, ця «унікальна» виборча комісія, яка «сама собі указ», вирішує провести їх…у наступному році. Мотивація проста: «у зв’язку з відсутністю приміщення, засобів зв’язку та оргтехніки, фінансування виборчого процесу.» З огляду на той факт, що голова РВК О.Мірхардарова вже була засуджена за привласнення державних коштів під час місцевих виборів 2010р., а потім незаконно амністована (надала суду неправдиві відомості), виникає цілком логічне запитання: куди поділися оргтехніка та засоби зв’язку, які ще донедавна «пріснопам’ятно» були в наявності?

 

Прес-служба Кіровоградської обласної організації партії ВО «Батьківщина»

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
-1 # пінокіо 02.08.2013, 17:49
возвращаяясь к коменту одного из блоггеров, назвавшего ответы пинокио маразматическим и? я, безусловно, не настолько великий ученый в области филологии, но что-то почему-то так кажется мне, что оное слово «маразматически й» - относится к специальным терминам, употребляемым в медицине. типа как флюколд. кто употребляет в своей терминологии слово флюколд в своем большинстве? а употребляют онное слово в своем большинстве либо медики либо их захворавшие пациенты. вот и хотелось бы поинтересоватьс я: онный блоггер, употребивший в своем коменте онный мед. термин. таки медик или все-таки наоборот? я уже не говорю про то оскорбление, которое онный вельмишановный блоггер пытался нанести своему коллеге по обсуждению онной темы.
Цитата
 
 
-1 # пінокіо 02.08.2013, 08:35
Михайло - пояснюю офіційну позицію Президента України В.Ф. Януковича стосовно ситуації, що її створили крадії оргтехніки у Компаніївці. все має відбуватися за законом. щезнувша там дивним чином оргтехніка має бути повернена на місце. а генерал-губерна тор Ніколаєнко повинен негайно втрутитусь у цю ганебну ситуацію, що понижує як особистий рейтинг Президента так і безпосередньо самої ПР з кожною прогаяною годиною все нижче і нижче.
Михайло - не вірите - то зверніться, будь ласка, з подальшим роз"ясненням особисто до В.Ф. Януковича.
Цитата
 
 
+1 # Михайло 02.08.2013, 07:19
Пінокіо, поясни офіційну позицію Онула, щодо виборів у Компаніївці, і який його особистий інтерес там?
Цитата
 
 
-1 # пінокіо 02.08.2013, 06:22
отже, щи ми в результаті маємо? а маємо те, що вкрали. вони - регіонали. а нашій владі вся ця демократія з виборами у Компаніівці глибоко по барабану. у всякому разі реакції з боку цієї влади - як з гуся вода. після дощичку у четвер.
Цитата
 
 
-1 # пінокіо 01.08.2013, 19:11
не, ну если уважаемый регионал губернатор Николаенко в законном отпуске, так что же его в ОДА никто заместить уже не в состоянии? в смысле адекватном. и теперь его однопартийцы могут тырить державну оргтехнику по всем городам и весям нашей необъятной до краев области? оптом. в смысле расхищать онную государственную оргтехнику оптом. да так что Николаенко теперь хоть в отпуск никогда из-за нее не ходи? в смысле из-за отстутствующей теперь как ни выкручийтесь на выборы оргтехники? хай їй грець!
Цитата
 
 
-3 # пінокіо 01.08.2013, 17:43
вот вам всем и публичность, и открытость, и ответственность нашей власти! или губернатор Николаенко еще не вышел сегодня из отпуска на работу, как писал тут про онное кто-то из блоггеров, дабы разобраться и доложить общественности вверенной ему Президентом области - таки есть ли власть в Компанеевке? или это оно ему не надо? в смысле, ОДА у нас такая же безответственна я, как и власть в районах? ну, так , загальновидомо, что яблоня от яблока недалеко падает.
Цитата
 
 
-3 # пінокіо 01.08.2013, 06:00
Микола Олексійович - далі Ви кажете: РОЗМОВА НІ ПРО ЩО!
дозвою собі з Вами не погодитись - як це - ні про що? - розмова про оргтехніку, якої нема. вельмишановний Миколо Олексійовичу - чи для Вас оргтехніка - ніщо? але ж без неї неможливо провести вибори. вибачайте за маразматичність ? цього висновку. ось про що мова. про оргтехніку, хай їй грець!
Цитата
 
 
-2 # пінокіо 31.07.2013, 20:52
але відповіді у вас дещо маразматичні? говорить мені Микола Олексійович. шановний, а навіщо Ви в кінці поставили знак питання? не хочете мене образити? я Вас умоляю! мене проларінські холуї вже навіть й збився з рахунку скільки разів називали дебілом. і не лише ним. а один блогер навіть обіцяв мене зарізати. на повному серйозі. позаяк тут таки роз"яснив мені: ти знаєш - скільки коштує купити інформацію про тебе у адміна сайту Весь Кіровоград де я був тоді зареєстрований? і відповів 1000 грн. а щодо Ваших образ на мене, то вибачайте, позаяк, коли я запитував: чи є влада в Компанііївці, то я мав на увазі лише те, - наскільки вона відповідальна, що не може забезпечити вас оргтехнікою.
Цитата
 
 
0 # Микола Олексійович 31.07.2013, 19:30
Цитую пінокіо:
вот как выйдет завтра регионал Николаенко из отпуска – онный уж быстро, наверное, разберется – как это в Компанеевке нет власти? шо - совсем?

ви самі задаєте питання і самі на них відповідаєте, але відповіді у вас дещо маразматичні? У мене до вас питання: кому не дають техніку? коли вибори? ви так переживаєте неначе сьогодні вже вибори а ви без компьютера залишились! РОЗМОВА НІ ПРО ЩО!
Цитата
 
 
-2 # пінокіо 31.07.2013, 17:48
вот как выйдет завтра регионал Николаенко из отпуска – онный уж быстро, наверное, разберется – как это в Компанеевке нет власти? шо - совсем?
Цитата
 
 
-2 # пінокіо 31.07.2013, 17:45
Микола Олексійович - Вы пишите, что сначала власть дала оргтехнику, а потом ее забрала себе назад. и больше на выборы уже давать не хочет. и потому они, онные выборы, уже совсем и не состоятся. и точка. Миколо Олексійовичу, шановний, - так шо же это за власть регионалов такая в Компанеевке, что не хочет давать оргтехнику на выборы? тем более, если она ее, как Вы утверждаете, никуда и не украла? или разве в онной Компанневке, уже и все? в смысле, нет власти регионалов?
Цитата
 
 
-2 # пінокіо 31.07.2013, 11:52
ДЕМОКРАТИЯ ПО-УКРАИНСКИ - это когда выборы проходят когда этого захотят регионалы. хоть выборы президента, хоть мэра Киева, хоть в Компанеевке. позаяк, так решит Украинский Конституционный Суд. главой которого является выходец из Енакиево пан Овчаренко. откуда родом и Президент Янукович. При вступлении Овчаренко на должность главы Енакиевского суда, его предшественник по акту приёма-передачи вручил ему все уголовные и гражданские дела, находившиеся тогда в производстве, а также наряды, которые хранились в архиве суда. «Из показаний Овчаренко следует, что в акте приема-передачи отсутствовали дела об осуждении Януковича...», — говорится в постановлении об отказе в возбуждении уголовного дела против сотрудников Енакиевского горсуда. «В своих показаниях Овчаренко объяснил факт исчезновения документов тем, что в период с 1989 по 2000 годов в Енакиевском городском суде отсутствовала охрана помещений».
Цитата
 
 
-2 # пінокіо 31.07.2013, 08:34
Микола Олексійович - Вам чего у пинокио не нравится? онный прочитал заявление БЮТа и комментирует его. а в заявлении четко написано: оргтехники нет. ма оргтехники. так что Вы еще подумайте прежде, кто тут кто из блоггеров пишет какую ересь.
Цитата
 
 
+1 # Микола Олексійович 30.07.2013, 22:57
Цитую пінокіо:
вот вам и вся демократия по-украински: выборов не будет. позаяк, чтобы их не проводить, регионалы поцупылы всю оргтехнику. а глава компанеевской РДА где в это время был: стоял на атасе?

Как можно украсть у самих себя ? Власти дали орг.технику и её ж и забрали потом (НЕ УКРАЛИ) Зачем писать ересь и клевету?
Цитата
 
 
+4 # Vinodel 30.07.2013, 17:36
Прес-служба Кіровоградської обласної організації партії ВО «Батьківщина»:
«… Знову ж таки, усупереч Постанові ВРУ щодо проведення проміжних виборів до Компаніївської райради 01 вересня поточного року, ця «унікальна» виборча комісія, яка «сама собі указ», вирішує провести їх…у наступному році…»
Читайте матчасть – назначать «проміжні вибори депутата районної ради» – прерогатива районной комиссии, при чём здесь «Постанова ВРУ», где вы её видели?
PS. Поставте первый комент,всё исправил, оскорблений нет и в помине, только факты.
Цитата
 
 
+3 # Vinodel 30.07.2013, 17:25
Не, ну разве можно так огульно обвинять? Оргтехнику комиссии давали во временное пользование органы местной власти, после выборов добросовестно забрали, как и из помещения выдворили. Как, по вашему, выборы проводить без техники, помещения и денег? А голосовали за отмену выборов вместе с регионалами и народники, и коммунисты, и руховцы, и бютовцы – все единогласно.
Цитата
 
 
-1 # Адмін 30.07.2013, 17:17
Цитую Vinodel:
И где же мой коммент?

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.
Цитата
 
 
+1 # Vinodel 30.07.2013, 17:16
И где же мой коммент?
Цитата
 
 
+1 # snaiper 30.07.2013, 16:29
За всё надо платить!Проголо совали за свиного короля-получайт е по полной программе!Но ,справедливости ради,попытка исправиться знатная!Вызывае т уважение!
Цитата
 
 
-1 # пінокіо 30.07.2013, 12:25
кто шагает дружно в ряд? - это Ларина отряд!
Цитата
 
 
-1 # пінокіо 30.07.2013, 12:21
а Ларин в ней, в смысле в Кировоградской ОДА - старший пионервожатый.
Цитата
 
 
+1 # snaiper 30.07.2013, 16:23
Какой на ййй он пионер,да ещё и вожатый?!..Насл едничек собутыльника Ульянова.которы й дал идеологическую платформу быдлу,гнавшего на эшафот элиту г-ва Российского!Это т деятель,вместе с табашниками,уни чтожает украинскую элиту.И находятся же идиоты-идиотки, рассказывающие какой он лев-завоеватель ,хотя он скорее захватчик и разрушитель,пре зирающий тех же славящих его шестёрок..Вот тут он прав на все 100!
Цитата
 
 
-1 # пінокіо 30.07.2013, 12:19
и кто теперь станет отрицать, что Кировоградская ОДА - это детский сад на постном масле.
Цитата
 
 
-1 # пінокіо 30.07.2013, 11:08
а потом губернатор Николаенко непременно разберется со своим экспертным товариством на хваленой Украине-центр, которое в настоящее время обсуждает весьма важную тему: вот один из коментов из обсуждаемой там сейчас темы: наперед извините за цитатату ихнего комента. отже:
"скомканные меж ягодиц красные трусы – чайки ? ок.."
Цитата
 
 
+1 # пінокіо 30.07.2013, 10:54
вот вам и вся демократия по-украински: выборов не будет. позаяк, чтобы их не проводить, регионалы поцупылы всю оргтехнику. а глава компанеевской РДА где в это время был: стоял на атасе?
Цитата
 
 
0 # пінокіо 30.07.2013, 10:50
а потом онный Николаенко таки позволит себе задать хоть один справедливый вопрос: а почему компанеевская прокуратура до сих пор не возбудила уголовное дело по поводу поцупленого там госуимущества в виде оргтехники? не дожидаясь, пока в дело втрутиться Генеральная прокуратура.
Цитата
 
 
+1 # пінокіо 30.07.2013, 10:36
ничего, вот скоро вернется из отпуска наш молодой и энергичный губернатор Николаенко и быстро наведет порядок в своей ОДА: уволит своего зама Чернявского, незаконно протянутого тогда в облраду на довыборах по Компанеевке, уволит Мильто, чтобы онный не делал дилетантских заявлений нибыто про какие-то необычайные погодные условия при строительстве драмтеатра, уволит своего зама Резника, за то, что тот предоставил государственное КДТОРК в пользование епископу Боголепу, назвавшего всех, кто не с Московским патриархатом - преступниками. и таки назначит выборы в компанеевскую райраду через поцуплену там неизвестно какими регионалами оргтехнику. государственную , между прочим, оргтехнику.
Цитата
 
Loading...