Кіровоград: виконком зірвався через Дендропарк?(ФОТО,ВІДЕО)

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 3708

 

20 серпня у Кіровограді мали відбутися два засідання виконкому: Кіровоградської міської та Кіровської райради. О 14.00 у міській раді зібралися члени виконкому, проте кворуму не було і цей захід перенесли. Як пояснив міський голова Олександр Саінсус, частина членів виконкому в відпустках, інші у відрядженнях, а Олександр Рацул, голова Кіровської райради, начебто не може дістатися до міської ради через проблеми з громадянами, що заблокували райраду.    

 

 

   Як вдалося з’ясувати журналістам «Гречки», очікування Рацула від початку було марним, адже той в цей же час,о 14.00, зібрав журналістів, щоб розповісти про свої проблеми.

    Прес-конференція відбувалася в приміщенні Кіровської райради, під стінами якої зібралися зо три десятки мітингувальників. Громадяни, переважно молодь спортивного типу, вигукували: «Руки геть від Дендропарку!» та розмахували транспарантами: «Регіонали, не чіпайте Дендропарк!», «З Дендропарку починається відродження міста!», «Стоп злочинній владі!».    

Кіровоград. Інформаційний портал

Кіровоград. Інформаційний портал

Кіровоград. Інформаційний портал

    Окрім мітингуючих, під стінами райради знаходилося чимало журналістів, голова місцевих «свободівців» Сергій Запорожан і віднедавно в.о. голови міської організації політичної партії «УДАР» Дмитро Хох. Останній є депутатом Кіровоградської міської ради, членом депутатської групи "Єлисаветград", яку очолює Віталій Бєлов .    

    На порядок денний виконкому було винесено 10 питань, і одне додаткове. Саме воно стосувалося КП «Дендропарк» та КП «Парк культури та відпочинку ім. 50-річчя Жовтня».    

Кіровоград. Інформаційний портал

    У своєму виступі начальник відділу комунального господарства виконкому Павлова І.О. озвучила історичні етапи становлення відомого нині місця відпочинку кіровоградців. Окрім того чиновник зазначила, що останніми роками директор КП «Парк культури та відпочинку ім. 50-річчя Жовтня» Віталій Бєлов втратив зв’язок з райрадою. Щоправда, Кіровська районна рада вже п’ять років не виділяє жодної копійки на комунальне підприємство.    

Кіровоград. Інформаційний портал

    У підсумку члени райради ухвалили взяти до уваги інформацію І.Павлової та визнати роботу В.Бєлова незадовільною.   

    Сергій Горбовський депутат Кіровської райради, член виконкому розповів «Гречці», що дане ппитанн є політичним замовленням:    

    «Між директором КП «Парк культури та відпочинку ім. 50-річчя Жовтня» Віталієм Бєловим та райрадою у 2005 році укладено контракт на 10 років. Як стало відомо з достовірних джерел, що пан Рацул отримав завдання від керівництва місцевої «ПР» визнати роботу Віталія Віталійовича незадовільною та звільнити його з роботи».    

    Олександр Рацул наявність будь-яких «замовлень» спростовує та запевняє, що діє виключно в правовому полі та в інтересах громади.    

    Фото, відео: Валерій Лебідь

 

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
+4 # Сергей 20.09.2013, 21:45
Ларин бандит с Донецка еще тот, создал мафию в городе ,сбивает бабло со всех кто еще дышит, а лохторату мозги промыл так , что люди думают он небожитель.
Цитата
 
 
+2 # snaiper 21.09.2013, 21:39
Уже далеко не так восторжённо принимают СНЛ будь где!Кто знает,почему нет материала о результатах работы СНЛ и ШАС на сессии!
Цитата
 
 
+1 # пінокіо 20.09.2013, 17:25
Тетяна - шо погано? погано, что единственное в Кировограде нормальное место где можно спокойно и безопасно отдохнуть хотят прибрать к своим рукам регионалы. и погано то, что Кировоградцы еще терпят у себя этот режим. одни лариснких холуев боятся, другим по барабану, думают, что если их это не касается, то чего им переживать? да всех коснется и каждого. не коснулось его - коснется его детей или внуков. все в Украине будут пахать на кучку жирующих долларовых млнеров-региона лов. за кусок обглоданной косточки.
Цитата
 
 
+3 # Тетяна Колісник 20.09.2013, 16:51
Погано-то все як...
Цитата
 
 
+3 # Іван 05.09.2013, 08:55
Цитую Kotya:
Я не знаю хто там святий, а хто чорт та це був не мітинг, а сміх. У мережі є навіть відео. Мітингувальники були зацікавлені хіба шо в грошах. Не соромно за таке?

А хто зараз з іншою метою вийде мітингувати. Тому і в спортивних костюмах. Хлопцям потрібно оплачувати собі тренування.
Цитата
 
 
+5 # Kotya 04.09.2013, 21:30
Я не знаю хто там святий, а хто чорт та це був не мітинг, а сміх. У мережі є навіть відео. Мітингувальники були зацікавлені хіба шо в грошах. Не соромно за таке?
Цитата
 
 
+2 # Lee 25.08.2013, 07:48
Михаил ! Одень костюмчик и выйди на акцию протеста . Зв-ть каждый может .
Цитата
 
 
-3 # пінокіо 22.08.2013, 14:18
видсутнисть там Батькивщины будем считать досадным недоразумением. только пусть Батькивщина не забывает что свято место оппозиции пусто не бывает. есть у нее уже конкуренты по оппозиции в лице Удара и Свободы. к тому же и выборы отныне должны происходить по открытым партийным спискам, так чтобы каждый кандидат в депутаты был виден со всей его подноготной и абы шевелился, а не отсиживался за чьими-то спинами. ведь люди-то все видят.
Цитата
 
 
-4 # snaiper 04.09.2013, 21:59
"Б-на",это отдел кадров ПР.
Цитата
 
 
+2 # Вадим 22.08.2013, 09:16
Цитую пінокіо:
те, що серед мітингуючих був свободівець Сергій Запорожан - гарна новина. а от чому серед мітингуючих не було членів Батьківщини. чи Юлі вже не потрібна воля?

Те що був Запорожан, свідчить про те, що Свобода продалася, а відсутність Батьківщини показує що воне не хоче знову збирати тушки у владі.
Цитата
 
 
-4 # пінокіо 22.08.2013, 05:32
чи на грядущих выборах кировоградский БЮТ опять будет поддерживать какого-нибудь переодетого регионала?
Цитата
 
 
-3 # пінокіо 21.08.2013, 18:53
те, що серед мітингуючих був свободівець Сергій Запорожан - гарна новина. а от чому серед мітингуючих не було членів Батьківщини. чи Юлі вже не потрібна воля?
Цитата
 
 
+4 # Василь Мельничук 21.08.2013, 17:08
Бачу, що ці молодчики онулівські - ще гірші, ніж нинішні кіровоградські регіонали. Цікаво, це тільки у нас "покращувачі" додумались вигнати зі своєї партії власних "тітушок" і зробити їх просто "тушками"? Ніколаєнко у порівнянні з Онулом - це просто еталон демократії і порядності...
Цитата
 
 
+2 # Вадим 21.08.2013, 13:40
І мені сподобалися спортивні костюми :D
Цитата
 
 
+5 # Михайло 21.08.2013, 12:43
Найбільше посміхнувся після цих слів " ....Прес-конфер енція відбувалася в приміщенні Кіровської райради, під стінами якої зібралися зо три десятки мітингувальникі в. Громадяни, переважно молодь спортивного типу...."
Ну не як ми не можемо обійтися без цих хлопців.
Цитата
 
Loading...