Кіровоградський "УДАР" звинувачує владу в чорному піарі

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 1274

Сьогодні у Кіровограді зявились біг-борди з написом "Кіровоградські бандити вступають в "Удар".

У листі ЗМІ прес-служба кіровоградського осередку партії "УДАР" їх появу діями влади. Цитуємо: "Безумовний ріст авторитету і довіри населення України до політичної партії «УДАР Віталія Кличка», викликав шалений переполох і паніку влади. Вона іде на все, щоб завдати шкоди іміджу нової політичної сили.

На рекламних щитах і сіті-лайтах міста Кіровограда з’явилися провокативні та наклепницькі написи, які дескридетують ПП «УДАР Віталія Кличка». Такі дії замовників та виконавців стали можливими за умови гарантії влади про уникнення відповідальності за протизаконні вчинки."

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
+1 # Borgia 11.10.2013, 15:29
Весёлый УДАР с весёлыми регионалами, продолжают чудить в Кирвограде..... Когда регионы почувствовали слабинку в Ударе а кличковци как они могут ли себя так называть - её дали, ещё со времён не выплаты денюжек за выборы..а оно всё тянеться и крупица за крупичой понижает их уровень, и регионы котрые этим с умели воспользываться . Добивают регионы из середины с помощью того же Козуба, которому они же и платят. Опозиционер Синченко, который тоже сидит на паях у регионов - пытаеться очернить и так тяжело стоящий УДАР.
Онул который понял эту тему, ещё давно - что регионы "тёмнокнижники" которым противостоят бело-красные и жолто-синие силы. и пытаеться отомстить любыми способами. В свою очередь регианалы бьют Онула, не давая тому шанса.
Вопрос один! Куда смотрит главная сила УДАРа- сам Виталя или ему глубоко на.рать на Кирвоградский регион - который должен стать оплотом его президенсткой кампании???
Цитата
 
 
+1 # Станиславский 11.10.2013, 14:10
Многоуважаемый Дмитрий, удивляет ваша информированнос ть. Неужели вы присутствовали во время обещанного выполнения обязательств областной организицией партии УДАР (как сказал Ревенко) во всех районах области? Я вот присутствовал в Малой Виске, всё культурненько, в помещении, агитаторы конечно создали немного бардака и шума, но он культурно и качественно был погашен Поляковым и Хохом. Недовольными остались всего двое людей одна умудрилась работать одновременно в штабе и агитатором (насколько мне известно одну зарплату она всё таки получила) и девочка с палатки которая не смогла связать двух слов воедино а потому ей дали немножечко меньше денег чем она хотела. Вот и всё. Так что Дмитрий не врите людям. Потому что Ревенко, хотя я в этом и сомневался на поверку оказался достаточно порядочным человеком, что бы не обидеть тех кто помагал ему попасть в ВР.
Цитата
 
 
+2 # Антон 11.10.2013, 14:08
биллбордовая война:) Аха-ха. Молодцы регионщики, вот куда нужно деньги вкладывать. Зачем дороги, зачем социальные выплаты, зачем благотворительн ые фонды или призы талантливой молодежи, когда деньги на плакаты потратить можно.
Цитата
 
 
-1 # Красивая 11.10.2013, 14:07
Оренда одного сітіка коштує 600 грн. на місяць, оренда біллборда біля 1000 грн. Краще б регіонали ці гроші спрямували в дитячий будинок "Барвінок". Більшість людей міста навіть не розуміють до чого оті написи. Я розумію, що у регів грошей тьма тьмуща, але на цей раз з фантазією поганенько.
Цитата
 
 
+4 # пінокіо 03.10.2013, 05:11
звиняйте, випала з мого списку ПР. ну а щодо ПР, то вважаю правильно кіровоградці пишуть на стовпах та парканах - БАНДУ ПР ГЕТЬ!
Цитата
 
 
+2 # пінокіо 03.10.2013, 05:09
Василь Мельничук - як робляться новини топовими я Вам вчора на прикладі КДТОРК показав. зайдіть на "головний інформаційний ресурс області Новини Харцизщини (Кіровоградщини ) там вчора про Козуба - 5(п"ять) новин! оце цим Козубом живе Кіровоградщина? оце так вони актуалізують головний програмний документ ЦР-2015? з чим вони підуть на вибори - з Козубом? ну так проходили вже двійників на виборах... це вже навіть й не смішно. дитячий садок. так кращому політтехнологу Ларіну й перекажіть. хіба що якщо він, тобто Ларін зобов"яже свого Козуба ще й своє прізвище змінити на Кличко.з"явитьс я інтрига... а щодо БЮТу, Свободи, КПУ - то хіба вони у нас є? не в образу хіба що Свободі.
Цитата
 
 
+4 # Сергей 02.10.2013, 23:46
Клоун Синченко - якобы оппозиционер, как он сам себя позиционирует, а на самом деле получает зарплату лично у Ларина!
Цитата
 
 
+1 # пінокіо 02.10.2013, 09:09
мимопроходил - ну так давайте поспорим - укрепляется Удар или нет. кто обращал внимание на Удар, пока его не возглавил Горбовский? сегодня на КДТОРК первой новостью поставили провокации против Удара. второй - про завтрашний визит в ки-ки-ки Президента Украины В.Ф. Януковича. чем Вы, мимопроходил, это объясните?
Цитата
 
 
+1 # Василь Мельничук 02.10.2013, 22:51
Не проти, якщо я відповім на це питання?

Новини про Кіровоградський УДАР були топовими задовго до того, як його купив Онул. Не знаю, може ви не місцевий, чи не слідкуєте за новинами, але УДАР прославився по всій Україні тим, що кинув усіх своїх активістів - від рядових агітаторів до керівників штабів усіх рівнів і співробітників Центрального штабу. Такого кидка на моїй памяті не робила жодна політична сила, тим паче на старті свого політичного життя. Чомусь ніхто не пікетує ні Батьківщину, ні Свободу, ні ПР, ні КПУ, ні інші партії... з чого б це? Чи не тому, що вони своїх активістів не кидали?
Цитата
 
 
+1 # мимопроходил 01.10.2013, 21:20
Цитую пінокіо:
Удар таки так: оновлюється, набирає обертів, міцнішає

ну можно конечно поспорить насчет укрепляется - скорее просто идет торговля районными организациями (как во время выборов Ревенко пытался продать кандидатов), давайте поробуем угадать какую районку продадут следующую - как по мне наиболее ценными (электорально) есть Александрия, Знамянка, Светловодск - именно в такой последовательности... так что ждем-с новостёв))) (чет я уверен, что и там скоро сменится руководство)
Цитую Яна:
а вот рекламка для УДАРа бесплатная получается )))

сомнительной какой-то ценности реклама(((Цитую snaiper:
А Р-ко...Использованная вещь.Не буду конкретизировать какая.

вот оно тяжелое народное клеймо, то есть я хотел сказать оценка))) но я почему-то думаю, что Р-ко для Онула играет роль мавра - и ему скоро предстоит уйти - особенно когда Онул спалит его за воровством денег, а что такое будет не сомневаюсь, инстинкт знаете ли...
Цитата
 
 
+2 # snaiper 02.10.2013, 12:02
М.П.Есть зерно,не спорю,а вот относительно продажи...Сомне ваюсь,что здесь будет всё гладко.
Цитата
 
 
+3 # пінокіо 01.10.2013, 16:57
Василь Мельничук - Ларін вже всі проблеми порішав? обіцяний красень Льодовий палац збудував? хюндії на Київ пустив, акустику у театрі відновив? аеропорт запрацював? арку біля "Червоної Зірки" розширив? скасовані маршрутки у кі-кі-кі повернув? циркову шоу-програмку ЦР 2015 актуалізував? і тепер перейнявся Ударом? хоча його можна зрозуміти - ба, навіть поспічувати, позаяк, Удар таки так: оновлюється, набирає обертів, міцнішає і у регіоналів у передчутті поразки затремтіли рученьки та ніженьки, запитується?
Цитата
 
 
+2 # Яна 01.10.2013, 16:51
а в какой партии нету бандитов или бывших бадитов? Может ПР финансируют учителя или медики? или в БЮТе одни ангелы заработавшие деньги у токарного станка? этими бигбордами никого не удивишь, а вот рекламка для УДАРа бесплатная получается )))
Цитата
 
 
+1 # snaiper 01.10.2013, 17:08
молодец!!!)
Цитата
 
 
-1 # пінокіо 01.10.2013, 16:47
Василь Мельничук - Ви все переплутали, бо то Ви зіскочили з теми. Ви казали "Смішні вони. Всередині своєї ж партії гризуться"... а я попросив перепровірити хто тут смішний? Ви зіскочили... позаяк особисто я ніякої гризні в упор не бачу. Вам хочеться що гризня була? ну то заплатіть Козубу та іншим провокаторам... невже у хвондіку "Розвиток кі-кі-кі" гроші скінчились? до речі, Василь Мельничук, може Ви проінформуєте громадськість - де отой громадський хвондік щез? і звідкіля тепер отримують платню Ларінські холуї та лизоблюди, запитується? переживаю. позаяк на регіоналівську колись УЦ вже страшно заходити: жодного голосу ані за Ларіна ані за Ніколаєнко. Василь Мельничук, невже дійсно у регіоналів справи настільки кепські?
Цитата
 
 
+1 # Сергей 01.10.2013, 10:03
За Всеми скандалами в Ударе стоит Ларин !
Это он финансирует все их черные акции , ему очень важно что бы Онул не стал начальником штаба на выборах президента , потому что с другими Ларину будет комфортно их можно купить, а с Онулом - РЫГЫАНАЛОВ и Ларина ждет крах! Вот почему за последние пол года Ларин выкинул в эфир с десяток черных заказных статей .
Цитата
 
 
+3 # Василь Мельничук 01.10.2013, 15:10
Сергію, не смішіть! Розумію, що вам хотілося б так думати, але трішки не сходиться. По вашому, це Ларін крав гроші з ударівської виборчої кампанії? Це Ларін не розрахувався з людьми за вибори? Це Ларін повиганяв з партії більшу і кращу частину її керівного складу (Шмідта, Макієнка, Сінченка, Демяненка, Крюкова, Павленка, Козуба, Манженка...), залишивши своїми помічниками алкоголіка костю і торгаша хоха?
Якщо це і робив Ларін, то лише за допомогою ревенка. Так виженіть його з партії, якщо це так. Чого ж його захищати?
Цитата
 
 
+5 # snaiper 01.10.2013, 16:58
Сергей,не трогай этот политтруп!Имею в виду СНЛ.И Онулу не следует совать голову куда не следует.Но вот "онулиха"!)
Смех смехом,но на мой взгляд,из неё выйдет лидер.Если знаешь Онула,подскажи ,пусть пошлёт жену к палаткам.Она с людьми договорится.Сум ма там невелика,но представь себе,как после вырастет авторитет её!А Р-ко...Использо ванная вещь.Не буду конкретизироват ь какая.
Цитата
 
 
-1 # пінокіо 01.10.2013, 08:50
Василь Мельничук- Вы бы таки разобрались - в смысле кто тут смешной. позаяк никто в Ударе не грызется, никаких скандалов и т.д. и т.п. и даже сам Игорь Козуб вчера заявил, что регионалы его просто используют. ну почти так. в смысле заявил.
Цитата
 
 
0 # Василь Мельничук 01.10.2013, 15:13
Ви з теми не зіскакуйте. На своїй гучній вересневій прес-конференці ї Ревенко заявив, що розрахується зі всіма людьми за вибори до кінця вересня. Вже почався вересень, а розрахунку не відбулось. Нащо ж було брехати?
Цитата
 
 
-3 # пінокіо 01.10.2013, 07:54
Эдуард Клюенко - оци Ваши посылання на какие-то там расколы в Ударе и невыплаченные деньги - это уже не то, что вчерашний день. а поза-поза-поза- поза-позавчераш ний. Вы не владеете ситуацией. смешно. позаяк вчера уже даже сам Козуб заявил что регионалы его просто используют. ну почти так. в смысле заявил.
Цитата
 
 
+1 # Василь Мельничук 01.10.2013, 01:32
Смішні вони. Всередині своєї ж партії гризуться, одне одного кидають і дурять, а владу у всьому звинувачують... по-моєму, владу можна в чому завгодно звинуватити, але тільки не у ударних скандалах...
От вже і жовтень, а з ударівцями досі не розрахувались.. . а ревенко на своїй прес-конференці ї обіцяв, що розрахується до кінця вересня. Брехун!
Цитата
 
 
-2 # Тетяна Колісник 02.10.2013, 16:33
Справа в тому, що розрахунки ідуть. Можливо з термінами трохи погарячкували,а ле справа рухається. А стосовно влади... Стовідсотково фінансується владою цей "шумок". Бо у Козуба, елементарно, немає грошей на всі ці сітілайтики, біллбордики, листівочки, пікетики...
Цитата
 
 
0 # Дмитро Сінченко 02.10.2013, 17:06
Ні, пані Тетяно. Я знаю про ці "розрахунки" з першоджерел. Це не розрахунки, а остаточний "кидок" людей. Їх збирають зі всіх навколишніх сіл у райцентрі, змушують себе чекати на холоді по кілька годин, адже завжди приїжджають із запізненням, а потім починають принижувати, намагаючись довести, що вони не заробили домовленої суми, і видають лише частину. Про решту вже відверто пропонують забути... Я вже мовчу про вибірковість - гроші видають лише тим, хто не був помічений у протестних заходах проти обласного керівництва...
І ще один цікавий момент - навіть такі "розрахунки" відбуваються виключно з районними штабами. З окружними і обласним, де суми на порядок більші, розраховуватись ніхто не збирається.
Цитата
 
 
+2 # Маша 11.10.2013, 13:59
Знаю я вас, пане Сінченко. І знаю, кого ви підтримуєте,і як на життя заробляєте. Не святі ні ви, ні УДАРівці, і регіонали, але виплату ведуться. Я особисто бачила. Так що пані Тетяна правду говорить. А стосовно приниження - мені здається, принижують себе ті, хто тепер все звалює на папєрєдніків, а саме пан Козуб. Нелогічно виходить - він тепер самодержець всія УДАРу, а виплачувати мусить Ревенко. І якщо ви підтримуєте дану одіозну фігурку, то допожіть йому хоч якось матеріально. А коли він головує на рівні бла-бла-бла, то хіба то головування? Хоч би ото не позорились.
Цитата
 
Loading...