Анатолія Ревенка виключили з "УДАРУ"(ФОТО)

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 2840

Згідно рішення раді Кіровоградської обласної організації партії «УДАР», Анатолія Ревенка виключено з членів політичної партії «УДАР».

Про це повідомив заступник голови обласної організації партії, Ігор Козуб. Згідно статуту, це рішення тягне за собою одночасне припинення членства у відповідних органах. За це проголосували чотири з семи членів ради.

 Відповідні зміни до реєстраційних документів Кіровоградської обласної організації політичної партії «УДАР» будуть подані після проведення конференції обласної організації, на якій мають обрати нового голову. Наразі виконуючим обов'язки голови обласного осередку, згідно статуту, є заступник голови, Ігор Козуб.

 

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
0 # пінокіо 11.10.2013, 12:09
коль пошл такая пляска, то почему бы шановному блогерскому товариству не обсудить такое: Также украинские оппозиционеры проинформировал и Генсека Совета Европы о деталях новых обвинений против Ю. Тимошенко. «Мы рассказали о том, что по делу фигурируют факты 16-летней давности, о том, что после смерти Щербаня состоялся массовый переход собственности к окружению Януковича; о том, что киллеры, которые убили Щербаня, сами же были убиты в тюрьме на территории Донецкой области, где в то время прокурором работал действующий генпрокурор Пшонка, а губернатором – Янукович», - сообщил С. Соболев.
Цитата
 
 
-3 # Бывалый 11.10.2013, 10:27
Цитую София:
Бандиты и кидалы--- ларин,шаталов,николаенко,чернявский,крамарова,канищев.

+ Онул, Белов etc.
Цитата
 
 
-3 # Бывалый 11.10.2013, 08:46
Цитую Сергей:
Да вы задолбали с Онулом , зачем ярлыки вешать ?

Вы молодой, юноша, 90-е не помните совсем.
Цитата
 
 
+3 # Маша 11.10.2013, 13:34
А тут всі такі святі, що німби прям сяють і послуги енергетиків непотрібні всій країні? Немає святих ніде. У всіх рильце в пушку. А ті, що надто святі-на Афоні сидять, а не в політику пхаються.
Цитата
 
 
+3 # Маша 11.10.2013, 13:36
Та й набридли з тим Онулом. Дядько і слова не сказав. Робить собі свою роботу. Що вміє, те і робить. А невдахи сидять і нагадують 90-ті. Живемо то 2013 - про цей час і говоріть. Бо можна ще Мазепу приплести чи Ярослава Мудрого - жоден з них святим не був. А діло своє робили. І непогано робили.
Цитата
 
 
+5 # София 10.10.2013, 22:36
Бандиты и кидалы--- ларин,шаталов,н иколаенко,черня вский,крамарова ,канищев.
Цитата
 
 
+3 # Сергей 10.10.2013, 22:25
Да вы задолбали с Онулом , зачем ярлыки вешать ? Онул в 1988 году первый открыл видеосалон в городе , он всегда бизнесменом был и всегда первым !
Цитата
 
 
+5 # Житель 10.10.2013, 20:54
Я с 2000 года живу в Кировограде прошлое Онула меня не интересует,а привык судить людей по их делам и в данный могу с уверенностью сказать,что он сделал для города гораздо больше чем многие говоруны.По обновленной партий выводы сделаем попозже,а за последний месяц практически все интернет ресурсы только и пишут про кировоградский" удар",может действительно"р егионалы"встрет или соперника в лице Онула?
Цитата
 
 
-4 # Маша-S 10.10.2013, 20:34
Ага - бандит і кидала. Капець. Зборіще онулівських тролей..
Цитата
 
 
0 # Маша 11.10.2013, 13:38
А ти чий троль? Не Андерсенівський ,випадково?
Цитата
 
 
+5 # Волков Игорь 10.10.2013, 20:30
Онул красава у него есть стержень в отличий от многих других бизнесменов.Иде т против всей системы !уважение и респект!!!!!
Цитата
 
 
+5 # Игорь Владимирович 10.10.2013, 20:05
А таки "удар" по городу зазвучал,за несколько дней создали две фракций,добилис ь переноса сессий в гор.совет ,пару раз палатки по городу были заметны...А по появившимся бил-бордам и сити-лайтов видно,что в городе таки начинает появляться оппозиция,если стали использовали большие средства чтобы сбить нарастающий рейтинг Кличка и хочеться пожелать Онулу удачи в этой борьбе...
Цитата
 
 
+6 # Тетяна Колісник 10.10.2013, 19:59
Писаки-писали, а ми слухали. Хтось прес-конференці ї збирає і папірці невідомою рукою писані, під ніс тикає, хтось інтерв"ю дає. І це нормально. Це боротьба за владу. Але, як на мене, керівник той, хто ще й діло робить, а не тільки слова говорить. Так от, як людина,яка відвідує масові заходи міста Кіровограда скажу - ще жодної акції, вітання чи взагалі чого-небуть, крім недолугих спроб перейти на особистості і вияснення дрібних стосунків, Ігор Борисович не зробив. Думаю, питання хто керівник і політик, а хто ним намагається здаватись, зрозуміле саме собою.
Цитата
 
 
-5 # Олег21 10.10.2013, 07:12
Ага, рейдорнули бандити удар і тіпа всьо, забудьте. ве оплачено;) ще невідомо, хто на зарплаті у Ларіна. Я впевнений, що Онул, який тупо працює на ПР.
Цитата
 
 
-5 # мимопроходил 10.10.2013, 00:19
Цитую пінокіо:
мимопроходил - я Вам шо - ОДА с десятками замов и прессекретарей за государственные деньги и оргтехникой, дабы следить где, кто и что меня спросил, что Вы сетуете, спрашивается?

выбор никнейма - деяние подсознательное , а стало быть Вам этот персонаж близок....
Цитата
 
 
+7 # Сергей 09.10.2013, 23:59
Да забудьте уже за Козуба ! У него личный конфликт с Ревенко и это подхватил Ларин ( посадил Игорька на зарплату, тому как безденежье у него уже много лет).
Козубу выгодно долгоиграющий конфликт( больше денег дадут), выгоден он и ПР с Лариным ,есть возможность ослабить оппозицию, которая с приходом Онула становится все мощней и мощней ! А Ларин понимает , что с Онулом шутки плохи ( реально сильный оппозиционер за которым люди стоят и самое главное не даст на президенских выборах победить Януковичу )
Цитата
 
 
+5 # пінокіо 09.10.2013, 08:24
мимопроходил - я Вам шо - ОДА с десятками замов и прессекретарей за государственные деньги и оргтехникой, дабы следить где, кто и что меня спросил, что Вы сетуете, спрашивается? на Николаенко сетуйте, что он не отчитывается перед громадой. и за водогон уже отвечал. повторю: сейчас за то, что вода из Днепра доставляется на завод модифицированны х маргаринов пана Березкина платит государство. т.е. люди со своих карманов. так же и за его канализацию. это советский подход. с ним Березкин никогда не будет совершенствоват ь свои технологии. а зачем оно ему спрашивается?
Цитата
 
 
-5 # мимопроходил 08.10.2013, 20:28
Цитую Олена Сінченко:
Я оце тільки зрозуміла, чому ревенко-онулівського бота звати "Пінокіо"))).... третє - постійно бреше, аж так що ніс росте (хочу побачити ніс цього пінокіо)))))

Слава Богу хоть кто-то заметил))) я как-то это писал, но ответа от пинокио не дождался...
Цитата
 
 
+3 # Маша 11.10.2013, 13:40
Коли нема що казати - починається обговорення особистостей. а коли і особистостей нема, то час нікнеймів. Інтелектуальна і культурна еліта, аднака:)))
Цитата
 
 
-6 # мимопроходил 08.10.2013, 20:27
Цитую пінокіо:
почему Ларин повез Президента на выставку окольными путями?

ппц... у Вас батенька просто навязчивая идея: если в кране нет воды - её выпил Ларин?))
Цитата
 
 
-6 # Alex 04.10.2013, 22:47
А люди правы, вы уважаемый пинокио - "поклонник" Ревенка, и связаных с ним людей...
Цитата
 
 
-1 # Віктор Федорович 04.10.2013, 13:08
Цитую пінокіо:
а по поводу городского Удара - читайте сегодняшнее интервью Анатолия Ревенко на Акуле. плиз.

Самі у себе берете? Ніхто більше не запрошує?
Цитата
 
 
0 # Маша 11.10.2013, 13:41
Дивіться канал Кіровоград.
Цитата
 
 
+4 # пінокіо 04.10.2013, 12:41
а по поводу городского Удара - читайте сегодняшнее интервью Анатолия Ревенко на Акуле. плиз.
Цитата
 
 
+2 # Alesya 04.10.2013, 11:16
Открытым остается только один вопрос, заберут ли городскую партию у Онула?!
Цитата
 
 
-2 # пінокіо 04.10.2013, 09:50
Гайдамако, Ви звинуватили мене у тому, що я об"ївся штабної піци - я Вам й відповів. хочте вірте - хочте ні, але я навіть й гадки не маю - де той їхній штаб знаходиться. я просто читаю новини й пишу коменти. можна мені продовжувати коментування, шановний?
Цитата
 
 
+4 # пінокіо 04.10.2013, 09:35
Олена Сінченко - не буду відповідати у Вашому стилі. тому відповім толерантно: Олена Сінченко - хотіть собі далі.
Цитата
 
 
-5 # Олена Сінченко 04.10.2013, 09:26
Я оце тільки зрозуміла, чому ревенко-онулівс ького бота звати "Пінокіо"))) Перше - деревяний, друге - замість того, щоб вчитися шукає "поле чудес в країні дурнів", третє - постійно бреше, аж так що ніс росте (хочу побачити ніс цього пінокіо)))))
Цитата
 
 
+2 # Маша 11.10.2013, 13:42
Аргументів немає - невихованість є) Так не скаржіться тоді неі на що. Який народ, такі й очільники.
Цитата
 
 
0 # Гайдамака 04.10.2013, 09:24
Цитую пінокіо:
Гайдамако, Вас лишили поза штабної піци й Ви, розлютившись

Я партійні піци не жеру - мене мама в дитинстві вчила поганого не їсти. Хоча, хто зна, з’явиться якась дійсно опозиційна партія, а не ряжені коміністи і бандючки середньої руки з 90-х - може, і з’їм шматочок із ввічливості.
Власне, лютувати мені нема з чого. а от запастись попкорном і дивитись на ваш регіональний цирк на бізнесовому дроті - саме воно. Тому я не лютую, я щиро, хоч і трошки заголосно, сміюсь.
Цитую пінокіо:
а щоб Вам було ще веселіше додам: Удар Сергія Горбовського, а не Козуба.
УДАР ні Горбовського вашого кумедного, ні Козуба, ні Курінного, ні, можливо, не Ковальчука. Питання - чи УДАР ще Кличка?
Цитата
 
 
-5 # пінокіо 04.10.2013, 09:15
Гайдамако, Вас лишили поза штабної піци й Ви, розлютившись, тепер вишукуєте - до чого причепитись? ну що ж, мені не важко повторити, ба, навіть приємно: кто против режима регионала и коммунистов поддерживайте Удар! Удар Сергея Горбовского.
а щоб Вам було ще веселіше додам: Удар Сергія Горбовського, а не Козуба.
Цитата
 
 
+1 # Гайдамака 04.10.2013, 09:07
Цитую snaiper:
Но финансирование осталось бы то же,т.к. на бумаге,всё выглядело бы прекрасно...

Я думаю, гроші йому вже у руки просто не давали.

Цитую snaiper:
.А претензии к пришедшим...Хуже не будет,некуда.

Це ви як песиміст кажете. А оптиміст в мені каже: "Може!"
Цитата
 
 
+1 # Гайдамака 04.10.2013, 09:02
Цитую пінокіо:
ситуация ясна как Божий день - кто против режима регионала и коммунистов поддерживайте Удар! Удар Сергея Горбовского.


Ох, сміявсь. Вам у штабну піцу щось для креативу додають, признайтеся? Курінному буде приємно почитати, я думаю, що "УДАР" вже не Віталія Кличка, а Сергія Горбовського. Етапять.
Цитата
 
 
0 # пінокіо 04.10.2013, 05:41
почему Ларин повез Президента на выставку окольными путями? потому что на дендропарке висят лозунги: РЕГИОНАЛЫ, РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДЕНДРОПАРКА! а не было бы у нас обновленного Удара - не было было бы и этих лозунгов. ситуация ясна как Божий день - кто против режима регионала и коммунистов поддерживайте Удар! Удар Сергея Горбовского.
Цитата
 
 
+4 # snaiper 04.10.2013, 04:45
Довёл до такого состояния Кировоградский УДАР не кто-нибудь,но Р-ко.Прокеруй он ещё некоторое время,с этой организации осталось бы одно название.Но финансирование осталось бы то же,т.к. на бумаге,всё выглядело бы прекрасно.Поэто му камарилью отстранить от дел было необходимо ещё вчера.А претензии к пришедшим...Хуж е не будет,некуда...
Цитата
 
 
+1 # Віктор Федорович 03.10.2013, 23:12
Цитую пінокіо:
Маша - в Ударе все хорошо. Удар обновляется. наконец-то и кировоградцам будет за кого голосовать. а то хотели за оппозиционера а оппозиция выставила Табалова. .. и шо, Табалов против режима регионалов и коммунистов спрашивается? что-то не чув от него такого.

Регіонали зі стадем Онули, Горбовський, Бєлов з праскою і Віноградова з судимістю - оозиціонери? Табалов - лапочка в порівнянні з цим табором.
Цитата
 
 
+6 # Віктор Федорович 03.10.2013, 23:10
Цитую Віктор:
Козуб наставив біг-бордів в Кіровограді "Кіровоградські бандити вступають в УДАР", а тепер ще й сам його очолив.
- Мафію можна перемогти лише очоливши її?


Це не Козб наставив. У вас наівні уявлення про світ, перепрошую.
Цитата
 
 
+1 # Тетяна Колісник 10.10.2013, 20:00
Цікаво ж хто? Які у вас є теорії?
Цитата
 
 
+1 # Маша 11.10.2013, 13:45
Думаю, не він особисто а з барської руки ПР
Цитата
 
 
+8 # Alesya 03.10.2013, 21:42
Мы еще не раз услышим об Ударе, вет ето только самое начало!
Цитата
 
 
+7 # Олег 03.10.2013, 16:23
ну значит было за что убрать его?)
Цитата
 
 
+6 # Игорь 03.10.2013, 16:23
Странная партия.Такое впечетление, что руководство, которое должно стоять на верху и контролировать все процессы, происходящие в партии, абсолютно отсутсвует
Цитата
 
 
+4 # Олег 03.10.2013, 16:27
а где Вы там видите руководство?
Цитата
 
 
-5 # пінокіо 03.10.2013, 16:12
Маша - в Ударе все хорошо. Удар обновляется. наконец-то и кировоградцам будет за кого голосовать. а то хотели за оппозиционера а оппозиция выставила Табалова. .. и шо, Табалов против режима регионалов и коммунистов спрашивается? что-то не чув от него такого.
Цитата
 
 
+3 # Маша 03.10.2013, 15:56
хрен знает что творится в этом Ударе(((
Цитата
 
 
-4 # Віктор 03.10.2013, 14:05
Козуб наставив біг-бордів в Кіровограді "Кіровоградські бандити вступають в УДАР", а тепер ще й сам його очолив.
- Мафію можна перемогти лише очоливши її?
Цитата
 
 
-5 # пінокіо 02.10.2013, 17:11
замість Ревенка Козуб поставив себе, а замість Віталія Кличко кого? - мабуть видатного мандрівника та письменника з м.Рівне Максима Кидрука запитується? а взагалі-то ця новина - хіба що для Новин Харцизщини. ну ще й на втіху Ларіну та його холуям та лизоблюдам. хай тішаться...
Цитата
 
 
-2 # Хтось 02.10.2013, 16:23
Самообрання якесь виходить. Бо виключати з партії може лише член партії, яким Козуб уже не являється.
Цитата
 
Loading...