У Кіровограді під офісом "УДАРУ" спалили намет протестувальників (ФОТО)

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 1583

Як "Гречка" писала раніше, під офісом кіровоградського міського осередку партії "УДАР" розташувались протестувальники з наметами.

 

Цієї ночі один із наметів спалили. Далі фото.

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
+3 # Маша 11.10.2013, 13:25
Не скільки тих палаток і людей, скільки галасу ото)))
Цитата
 
 
+3 # Антон 11.10.2013, 11:57
Спалили, потому что стоять холодно было. Решили погреться;) Шашлык-машлык.. .Такое дело. 50 грн - не такие уж и большие дениги. А стоять нужно целый день.
Цитата
 
 
+8 # Fil 10.10.2013, 20:49
политика дело грязное. но не думаю что представители УДАРа сами себе создавали бы информационные поводы подобного рода на фоне имеющихся скандалов...им это вряд ли выгодно
Цитата
 
 
+8 # Оксана Володимирівна 10.10.2013, 16:39
Самі себе і підпалили. Недопалок від цигарки міг звістно бути але не думаю. Хлопчина який стояв біля намету казав на передодні підпалу, що стоїть останній день.
Цитата
 
 
+9 # Frost 07.10.2013, 13:34
Межі чорного піару в політиці зараз настільки розширені, що не здивуюсь навіть якщо всі скандали, пов'язані з ударом є нічим іншим як спланованими акціями ПР...)
Цитата
 
 
-8 # Alesya 04.10.2013, 23:18
Что вы хотели еще, можно вспомнить действия тех же людей в Кировском совете...
Цитата
 
 
-7 # Alex 04.10.2013, 22:52
Чего еще ожидать от бандитов, открытым вопрос остается один - Куда смотрит милиция?!
Цитата
 
 
-6 # Alesya 04.10.2013, 21:49
Что же будет дальше, опять разбор полётов?! Когда уже уберут с Удара руку бандитов?!
Цитата
 
 
0 # Dexter 04.10.2013, 18:45
Кажется, что реакция Киева на все эти события будет только тогда, когда кого-то замочат. И то не факт. Приезд партийной комиссии как-то пока ничего не изменил.
Цитата
 
 
-1 # Тетяна Колісник 10.10.2013, 19:45
Все він зЦитую Dexter:
Кажется, что реакция Киева на все эти события будет только тогда, когда кого-то замочат. И то не факт. Приезд партийной комиссии как-то пока ничего не изменил.

Все він змінив. Козуба на жоднму мітингу, на жодній акції немає. Він тільки те і робить, що прес-конференці ї збирає та розповідає політику неіснуючого себе,як лідера. А УДАР робить свої справи - підтримує опозицію, масові акції проводить. Є речі, які зрозумілі без слів. І не треба в лице кожному папірці тикати.
Цитата
 
 
-7 # Зірка 04.10.2013, 18:36
а чого від бандитів чекати??? 90-і можуть повернутися, добре, хоч не прибили людей, які просили свої ж гроші, зароблені
Цитата
 
 
-7 # Василь Мельничук 04.10.2013, 17:40
Упізнаю почерк ревенків-онулів . І намета спалили, і зарплату за вибори людям не виплатили, і протестувальник ів розігнали, і самих же їх і звинуватили у підпалі... просто верх цинізму...
Цитата
 
 
0 # Тетяна Колісник 10.10.2013, 19:48
Аналітика,пане, у Вас погана. Інформованість теж. За 50 грн наметовці стояли, за 50 грн і спалили:) А гроші виплачуються. І не Козуб це робить. Хоча саме його рік тому активно паплюжили в пресі за заборгованість. А тепер він ледь не національний герой;))) Ти що, прес-конференці ї власнопризначен і збирає, себе самодержця прославляє.
Цитата
 
 
0 # Маша 11.10.2013, 13:23
Не перебільшуйте, кому ті недогризені наметики треба з одним охороняючим?
Цитата
 
 
+1 # Kotya 04.10.2013, 16:27
Якщо це була хімічна суміш і вона була кинута на або до намету, то і не дивно, що намет згорів вщент. Дивують хіба що коментарі про недопалки і самопідпал. Швидко ж той пан перейшов від чаю милосердя, до хімічних коктейлів. Урвався терпець у дядька. Та це й не дивно. Правда ж очі коле
Цитата
 
 
+1 # Тетяна Колісник 04.10.2013, 16:17
Ото такий протест. Бідні, так активно протестують, що не помітили як "хата" згоріла:)) Сміх і сльози.
Цитата
 
 
-11 # Николай 04.10.2013, 16:00
От этого УДАРа больше шума чем самой этой партии, а толку так ещё меньше.Палатка у них згорела...Может не поделили между собой что, вот и побпалили
Цитата
 
 
0 # Маша 11.10.2013, 13:25
Ага, дядько стояв у гордій самотності і не поділив між собою та своїм уявним другом 50 грн:)
Цитата
 
 
+4 # пінокіо 04.10.2013, 13:59
кто спалил, если там кругом дежурили протестующие? что они говорят? сами спалили свою палатку чтобы теперь было о чем писать на Украине Центр и Новынах Харцызщины спрашивается?
Цитата
 
 
+1 # Віктор Федорович 04.10.2013, 13:11
Цитую Євгеній Гостіщев:
може хто недопалок кинув з вікна і намет від цього зайнявся?

Інші ресурси повідомляють про сліди підпалу. Ніби-то якась банка.
Привіт, 90-і, коротше.
Цитата
 
 
0 # Євгеній Гостіщев 04.10.2013, 12:22
може хто недопалок кинув з вікна і намет від цього зайнявся?
Цитата
 
Loading...