"Український вибір" у Кіровограді платив мітингувальникам за участь? (ВІДЕО)

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 1036

12 жовтня у Кіровограді пройшов мітинг громадського руху "Український вибір". Його мета була - збір підписів за проведення референдуму щодо вступу до зони вільної торгівлі з ЄС чи то Митного Союзу.

Після закінчення акції всі, хто тримав прапори, отримав по 50 гривень. На відео, яке розмістив у Фейсбуці Максим Резніченко, за його словами, студенти отримують гроші за відстояний мітинг.

Проте, точно визначити, хто і за що платить гроші важко.

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
+2 # Borgia 15.10.2013, 19:25
Цитую Валерія:
Тому потрібно іще агітувати молодь: Допомога студентам- Український вибір, хочеш підзаробити - Український вибір,
Митний Союз чи ЄС не важливо - Український вибір, Допоміжний заробіток!!!!
Напевно тільки так можна підвищити рейтинг серед молоді))) :lol: :lol: :lol:


Не всё можно купить за деньги...И как всегда люди берут меньшее что бы вообщем потерять большее!
Цитата
 
 
0 # Borgia 15.10.2013, 19:24
[quote name="Валерія"] Тоді і я б пішла б також)) А що, підзаробити додатково, а то стипендії на все не вистачає, хоч якось Медвечук мені допоможе!))) :lol: :lol: :lol:[/quote

Не всё можно купить за деньги...И как всегда люди берут меньшее что бы вообщем потерять большее!
Цитата
 
 
+2 # Borgia 15.10.2013, 19:22
Цитую Frost:
платить гроші, бо нема іншого виходу...тим паче, в попередніх статтях про данну акцію говорилося, що деякі присутні навіть не мали поняття що таке Митний союз, тому зрозуміло, що головним мотивом їх участі в акції були гроші


Если на счёт студентов, то это да. Им всё равно что за полит. силы, главное что бы были как раз денюки...а вот более возрастная категория оперировала понятием- "Россия- старший брат" и как мы можем уё кинуть..это не смотря что они нас кидают
Цитата
 
 
+2 # Borgia 15.10.2013, 19:17
А тут и не чего сомневатья, что денюжки заказные для заказной акции, которая прошла по всей стране . Не с такой силой в Кирвограде как в остальных городах. Но видно что комунисты с «выбором» пытаються, направить Украину на истинный путь. Что то плохо старались, раз так мало народу собрали, видно большинство студентов по домам розьехалось.
Цитата
 
 
+2 # мимопроходил 14.10.2013, 22:40
единственный плюс - что медведь раздает деньги кума, пусть хоть таким образом путин поддержит благосостояние украинской молодежи)))
Цитата
 
 
+3 # Fil 14.10.2013, 21:44
мне интересно хоть один человек пришел бы на эту акцию, если бы не платили деньги?))
Цитата
 
 
+3 # Саша 14.10.2013, 20:59
Точно підемо агітувати)УКРАЇ НСЬКИЙ ВИБІР!!!!!!!!ЗР ОБИ СВОЄ МАЙБУТНЄ САМ!!!!!!! :-) ДОПОМОЖИ МОЛОДІ!!!!!
Цитата
 
 
+4 # Валерія 14.10.2013, 20:58
Тому потрібно іще агітувати молодь: Допомога студентам- Український вибір, хочеш підзаробити - Український вибір,
Митний Союз чи ЄС не важливо - Український вибір, Допоміжний заробіток!!!!
Напевно тільки так можна підвищити рейтинг серед молоді))) :lol: :lol: :lol:
Цитата
 
 
+3 # Саша 14.10.2013, 20:53
Да) студентам важко живеться, сам через це пройшов :sigh: сподіваюсь хоть якась з них користь буде)
Цитата
 
 
+3 # Валерія 14.10.2013, 20:50
Тоді і я б пішла б також)) А що, підзаробити додатково, а то стипендії на все не вистачає, хоч якось Медвечук мені допоможе!))) :lol: :lol: :lol:
Цитата
 
 
+5 # Саша 14.10.2013, 20:39
Валерія, це точно :-) ;-) а б сам пішов туди підзаробити і мені б було не важливо відстоювати позицію за Митний Союз чи за ЄС, головне щоб заплатили гроші :lol:
Цитата
 
 
+4 # Валерія 14.10.2013, 20:35
А що тут дивного? На цю агітаційну кампанію Медвечук витратив міліарди, щоб таких невизначених молодих людей наймати на мітинг за гроші!
Цитата
 
 
+6 # Frost 14.10.2013, 20:17
платить гроші, бо нема іншого виходу...тим паче, в попередніх статтях про данну акцію говорилося, що деякі присутні навіть не мали поняття що таке Митний союз, тому зрозуміло, що головним мотивом їх участі в акції були гроші
Цитата
 
 
+6 # ко 14.10.2013, 16:48
Цитую Ідейний:
міліціянти перекривали рух


Медведчуком та його організацією - передовим загоном путінізму фінансованим за гроші Гозпрому - в Україні давно повинна впритул зайнятися СБУ, а не міліціянти з ППС.
Цитата
 
 
-4 # Ідейний 14.10.2013, 15:19
Цікаво, а що тільки "Український вибір" платить гроші? Інші політичні організації настільки ідеологічні? Чи це знову черговий наклеп на всі опозиційні сили окрім славнозвісної "Партії регіонів"? Сумно...дуже сумно, що в нас немає ніякої демократії. Що ж навіть за неї говорити, якщо міліціянти перекривали рух, щоб на даний мітинг не потрапили мітингующі. За чиїм наказом вони працювали?
Цитата
 
 
+3 # snaiper 14.10.2013, 20:59
А ведь "идейный" прав!Чем больше бы людей узнали чем дышит этот негодяй,тем меньше смотрели бы в сторону ТС,т.е. путинской России.
Цитата
 
Loading...