Заступник Кличка розповів, хто вимагає гроші від їх партії(ФОТО)

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 1850

 Питання заборгованості партії «УДАР» перед агітаторами, штабістами, членами комісій та спостерігачами, які по всій Кіровоградській області здобували перемогу для Віталія Кличка та його оточення, й досі лишається відкритим.

 

   Натомість, як з’ясувалося, «УДАР» нікому нічого не винен, а всі, хто вимагає грошей у партії – брехуни та провокатори. Сам так запевняв

 Віталій Ковальчук, заступник голови партії «УДАР» на зустрічі з кіровоградським журналістам:  

«Сьогодні влада, розуміючи, що наша політична сила і її лідер Віталій Кличко є реально загрозою майбутньому існуванню режиму, використовує будь які методи брудної боротьби проти нас. У тому числі, застосовують провокації. Ми знаємо, що особи, які називають себе членами партії чи які начебто співпрацювали з нами під час виборчого процесу кажуть про те, що у нас начебто існує заборгованість. Я пропоную таким людям бути чесними самим перед собою і розуміти, що правда рано чи пізно все одно відкриється.    

    Ми ніколи не дозволяли собі залучати людей, які після цього були б обмануті.Тому це одна з форм  брудної роботи проти нас», - зазначив Ковальчук.

 

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
-1 # пінокіо 22.10.2013, 15:52
Саша - поддерживаю Вас. на проблему надо смотреть шире. Удар сегодня в Кировограде реальная сила. сильнее всех остальных политических сил вместе взятых. тут про это не пишут, но они уже собрали 36 тыс. подписей кировоградцев в поддержку дендропарка и против регионалов. на дендропарке висят баннеры - приятно радующие глаз типа: геть регионалов! если Козуб против регионалов, то пускай порадуется за своих однопартийцев - хоть и бывших, но реальных противников режима!
Цитата
 
 
+1 # Саша 21.10.2013, 22:59
Козуб взагалі не компетентна особа, і ті хто його захищають повністю не розуміють ситуації та аспектів, що відбуваються в осередку партії.
Цитата
 
 
-2 # пінокіо 21.10.2013, 16:32
никогда не был в штабе Удара, посему кто там кому и сколько остался должен или не остался - говорить не буду. но знаю, что там были и Синченко и Козуб... но интересно другое: власть регионалов и коммунистов должна по всей Украине миллиарды. даже по 1 тыс. которую начало было выдавать Тимошенко, а обещал довыдать Янукович - не отдают. и где, на каком сайте на эту тему идет жаркий спор блоггеров? или кто подскажет?
Цитата
 
 
-2 # Маша 21.10.2013, 15:36
Ех,люди, журналісти ніколи правди не напишуть. ДЕСЬ ПЕРЕКРУТЯТЬ, ДЕСЬ ПРОМОВЧАТЬ.Знаю тільки одне-центральни й штаб не тотожний регіональному і що не все так гладко як хотілося б, але УДАР - сильна партія. Якщо її керівникам вистачить мудрості і терплячості - то все буде добре. І розрахуються, і колишні "колєхи" у спокої їх залишать. Треба давати дорогу молодим.
Цитата
 
 
0 # Бывалый 18.10.2013, 16:18
Цитую ugo:
прочитавши всі коментарі, у мене з'явилась цікава версія: а що як взагалі УДАР виплати за роботу на виборах не зробив, як про це говорять переважна більшість тих хто працював в його штаб...

Кто говорил? Наоборот, платили, но недоплатили, митинговали же эти товарищи неоднократно.
Более того, насколько я знаю, "на шару" агитаторами, например, работали только "свободовцы". А так все платили. Ну, или обещали по крайней мере.
Цитата
 
 
+7 # ugo 18.10.2013, 15:17
прочитавши всі коментарі, у мене з'явилась цікава версія: а що як взагалі УДАР виплати за роботу на виборах не зробив, як про це говорять переважна більшість тих хто працював в його штабі, а от іншій половині, яка стверджує, що отримала кошти, гроші віддали конкуренти партії удар, зокрема партія регіонів, для того, щоб спричинити скандали в середині партії?..
Цитата
 
 
+1 # George 20.10.2013, 20:34
Бред какой-то... Знаю нескольких людей из тех которым должны, не участвующих в скандале
Цитата
 
 
+2 # snaiper 20.10.2013, 20:58
Версия имела бы право на существование,е сли бы у руля не стояла такая провокативная фигура ,как Р-ко!Он не подарок,мягко говоря,но не глуп!
Цитата
 
 
-3 # Сашко Дмитренко 17.10.2013, 18:33
Почему Ковальчук говорит - "не платили, все волонтёры", а бывшие работники штаба ( ну как они себя тут сами называют) говорят, что платили и ещё и расплатились полностью. Это что же - вы Ковальчука на вранье споймали? ай молодцы! Ай да спасибо!!!
Цитата
 
 
-1 # Василь Мельничук 17.10.2013, 00:29
Отакої! Тепер, нарешті, всі крапки над "і" розставлені. Ревенко так довго тримається в УДАРі не тому, що лідерам партії байдуже, що відбувається у провінціях, а тому, що цим лідерам потрібні брехуни, бо самі вони брехуни!
Але на місцях всі одне одного знають, і знають хто де працював, і знають з ким розрахувались, а з ким - ні... а розрахувались, на скільки знаю, лише з поляковими-хоха ми і обмеженій групі наближених до них...
А штатні ригоонулівські провокатори-ком ентатори, говорячи, що з ними розрахувались, самі ж викривають брехню їхнього боса ковальчука! Молодці, що розкрили очі. Тепер я не тільки ніколи не проголосую за цю шарашкіну контору, але робитиму все для того, щоб ніхто за них не голосував.

Бачу, що голосуванням нічого тут не зміниш - тільки революція і ліквідація всіх елітних чинуш і нардепів врятує Україну!
Цитата
 
 
+2 # мимопроходил 16.10.2013, 22:05
Цитую Fil:
а вот в заинтересованости партии власти в дискредитации УДАРа я уверен на 100%

есть рациональное зерно в Ваших словах, но так как они сами никто их не сможет опустить, как ни грустно это признавать...
Цитую Саша:
Партія Удар знаходиться на досить високому щаблі

уже не находится
Цитую Frost:
я особисто працював на виборах в УДАРі і всі кошти отримав ... наштовхує мене на думку, що ці заяви дійсно - брудні провокації партії влади

может Вы особа приближенная к Ревенко (ну типа Полякова и пр.) и все получили - почему-то никто из моих знакомых кто там работал за последний месяц ничего не получили, сначала кормили завтраками, а потом посылать стали... по поводу провокаций: Вы готовы повторить это в лицо тем, кого посылали и "завтракали"?
Цитата
 
 
0 # Валерія 16.10.2013, 21:31
Також якось доводилися співпрацювати з УДАРом і всі виплати були здійсненніза пророблену працю! Тому вважаю,тези про те що в УДАРа є заборгованість - провокацією збоку регвонів, що зараз активно ведесться щоб дискредетувати діяльність партії!
Цитата
 
 
+4 # Віктор Федорович 16.10.2013, 20:52
Цитую Frost:
я особисто працював на виборах в УДАРі і всі кошти отримав, хоч і з невеликою затримкою.
Тобто ви стверджуєте, що Кличко сам себе оббріхував?
Цитата
 
 
0 # Fil 16.10.2013, 20:29
я кстати тоже работал в УДАРе, и никаких претензий по выплатам не имею...а вот в заинтересованос ти партии власти в дискредитации УДАРа я уверен на 100%
Цитата
 
 
0 # Сашко Дмитренко 17.10.2013, 18:32
Цитую Fil:
я кстати тоже работал в УДАРе, и никаких претензий по выплатам не имею...а вот в заинтересованости партии власти в дискредитации УДАРа я уверен на 100%


Вы Frost? Ну уж больно похожи комментарии и по содержанию и по стилистике. Ну уже хоть бы не так палились, господа ударенные боты)
Цитата
 
 
0 # Fil 22.10.2013, 14:16
тоесть, вы отрицаете, что у двух людей могут быть подобные точки зрения?
а на счет стилистики, тут уж извините, пишу как умею...и с другими не привык сравнивать свою стилистику, более того, как-то я этому вопросу и значения никогда не предавал...но вы в праве считать как вам угодно...
Цитата
 
 
0 # Саша 16.10.2013, 20:20
Партія Удар знаходиться на досить високому щаблі, її підримує на данний момент більшість населення про, що тут можна говорити.. Партія Влади починає вже застосовувати такі не досить коректні методи....та думає, що вона цим самим зможе прибрати Удар з дороги,хоча вони дуже помиляються, що виливаючі бруд на інших, вони вийдуть сухими з води!!!!!!!!!
Цитата
 
 
+4 # Frost 16.10.2013, 18:28
я особисто працював на виборах в УДАРі і всі кошти отримав, хоч і з невеликою затримкою. Тому мені важко зрозуміти обурення інших, і це наштовхує мене на думку, що ці заяви дійсно - брудні провокації партії влади
Цитата
 
 
-3 # Сашко Дмитренко 17.10.2013, 18:31
Цитую Frost:
я особисто працював на виборах в УДАРі і всі кошти отримав, хоч і з невеликою затримкою. Тому мені важко зрозуміти обурення інших, і це наштовхує мене на думку, що ці заяви дійсно - брудні провокації партії влади

Вы - Поляков? Хох? Петрук? мама Полякова?? - это конечно не полный, но список самых больших трудяжек в штабе, которые точно получили свои денежки. А когда вы на новом офисе денежку раздавали самым приближённым - то тоже провокация власти была, или нам всем примерещилось?? ?
Цитата
 
 
+2 # Бывалый 16.10.2013, 15:58
А Кличку утверждал, что долги есть и он от них не отказывается. Но, естественно, кто такой Кличко? Так, мальчик мимо проходил. Другое дело - Ковальчук, да-да!
Цитата
 
 
+9 # snaiper 16.10.2013, 18:09
Бывалый.А ведь как ни горько это сознавать,Вы-пр авы.....
Цитата
 
Loading...