Кіровоградські "ударівці" розповіли в столиці про пресинг

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 2451

Два останні дні мікрогрупа кіровоградських опозиційних політиків працює у столиці. Штаб партії Віталія Кличка поставився до їх розповідей, проілюстрованих відео сюжетами й різноманітними «витворами письмового мистецтва» міліцейських «умільців», з належною увагою.

 Один з заступників керівників штабу Володимир Курінний (поза очі його називають «сірим кардиналом» популярної політпартії) вже скерував до Генерального прокурора Віктора Пшонки депутатське звернення з вимогою перевірити кіровоградських правоохоронців щодо правомірності вчинених ними останніми днями арештів активних членів партії УДАР. Наразі їх троє. Та, на думку керівників регіональної партійної організації, серія арештів може продовжитись. 

Зазначимо: народний депутат Курінний 15 років тому неодноразово приїздив до Кіровограда, аби спостерігати за перебігом найгучнішого на той час «кіровоградського процесу». Володимир Костянтинович і тоді, і зараз входить до команди Едуарда Гурвіца. У травні 1998-го тодішній мер Одеси за рішенням Кіровоградського обласного суду втратив не лише свою посаду, а й був позбавлений права балотуватися на позачергових виборах на пост міського голови.
Найближчої п’ятниці на вранішньому засіданні ВР один з членів фракції УДАР виступить із стислою розповіддю про безчинства кіровоградських владців та міліціянтів відносно керівників та активу обласної організації партії Віталія Кличка.

Сьогодні ж з деякими деталями серйозного «пресингу» були ознайомлені представники українських та іноземних ЗМІ.

У КІРОВОГРАДІ ЦЕ ЗВЕТЬСЯ «ЦЕНТРАЛЬНИЙ РЕГІОН-2015», В ОДЕСІ – «НАРОДНИЙ БЮДЖЕТ»                  

-    Восени минулого року я та мій чоловік - депутат Кіровоградської обласної ради Микола Онул - публічно вийшли з лав Партії регіонів через тиск влади на підприємців з вимогою фінансувати місцеву програму "Центральний регіон-2015",- почала свою невеселу розповідь депутат Кіровоградської міськради, член партії УДАР Лариса Онул. - Після виходу з ПР, починаючи з лютого цього року, з боку правоохоронних органів почався тиск на бізнес, що належить моїй родині, яка за власний кошт перетворила занедбаний міській парк на сучасний центр дозвілля. Та після того, як наприкінці цього літа я вступила до партії УДАР та очолила фракцію партії у міськраді, той пресинг збільшився у рази!

За пані Ларисою та її чоловіком постійно їздять співробітники ДАЇ (які, можливо, сподіваються штучно створити якесь ДТП, аби згодом «прив’язати» в якості її винуватців депутатську родину); суб’єкти з газетою в руках (назву газети навмисне не згадую – авт.) постійно сидять на паркових лавках побіля офісу М. Онула.

-    Проте я боротимуся й далі, - каже Л. Онул. – Бо ми тут народилися, тут ростуть наші діти…

/«Варяги» з інших регіонів, що їх традиційно скеровує Банкова задля «зміцнення кадрів» Центральноукраїнського регіону, цю сентенцію пані Лариси навряд чи оцінять/

Стверджувати, ніби про репресії влади щодо кіровоградських опозиціонерів преса мовчить, було б невірно. Лиш уточню: інформацію про стан справ (включаючи начебто вже порушені кримінальні) подають паперові та Інтернет-ЗМІ, наближені до керівництва Кіровоградської ОДА. В цей самий час опозиційні Інтернет-сайти щосили «дідосять», себто атакують з місць, розташованих іноді за тисячу кілометрів від Кіровограда.

У брудну кампанію з дискредитації не посоромились встряти й деякі уродженці краю, які в політиці не перший рік.

-    Член фракції Партії регіонів Ігор Шаров стверджує, ніби вашого чоловіка у 90-ті роки затримувала міліція за скоєння ну дуже негарного вчинку, що межує з моральними принципами…
   Я з Миколою у шлюбі вже 20 років, - відповідає «надто обізнаній» журналістці Л. Онул. – Твердження Ігоря Федоровича з приводу «моральності» або ж «аморальності» Миколи Онула – то є плід його власної фантазії. З паном Шаровим ми з різних питань дебатували й раніше. Бруд та наклеп не найкращі аргументи у суперечці для будь-кого з політиків.

-    Ваш однопартієць Віталій Бєлов за рішенням суду ізольований від суспільства на наступні 2 місяці…
-    Віталій є нормальною, порядною людиною. Він завжди прагнув надати посильну допомогу будь-кому у Кіровограді. Про яке здирництво тут можна говорити?! Варто лише звернутись за допомогою до городян – і його люди підтримають.

-    Йдучи на прес-конференцію я за звичкою продивилася Інтернет-публікації навколо заявленої теми. Ви справді купили кіровоградський УДАР за грубі гроші?
-    Ми не купляли політичну партію Віталія Кличка за $50 тисяч.

                 «МИ ПЕРЕБИВАЛИ БІЗНЕС ТРЬОМ ДЕПУТАТАМ-РЕГІОНАЛАМ»

-    Найбільший спротив та несприйняття дій УДАРу з боку влади в Кіровограді став відчутний, коли міська організація партії та фракція міськради виступили проти транспортної реформи, яка значно погіршила транспортне обслуговування жителів міста, - каже голова кіровоградської міської організації політичної партії УДАР, депутат міськради Сергій  Горбовський. - Апогею переслідування влади та правоохоронців щодо членів партії досягли на минулому тижні, коли після конференції обласного осередку Партії регіонів її голова Сергій Ларін закликав "конкретніше реагувати на критику опозиції" та, коли активісти зібрали 10 тисяч підписів проти реформи і намагалися передати їх до міськвиконкому і міськради.

Добродій Сергій докладно розповів про справжню мету «транспортної реформи» у масштабах Кіровограда. За його словами, її взялися здійснювати троє депутатів міської ради. Як це зазвичай буває, ці обранці народу думали про добробут земляків менше, ніж про наповнення власних кишень. Моїм київським колегам було трохи дивно чути про те, як «впевненою рукою» з обласного центру прибиралися апробовані, але «задовгі» (на думку ініціаторів так званої реформи) маршрути, - щоб «розбити» кожну з таких «марафонських дистанцій» на два-три коротенькі етапи. Внаслідок нововведення пасажирові, який налаштувався перетнути все місто, доводилося замість одного разу платити двічі-тричі…

-    Спробу передати листи з підписами на сесію міськради владою було сприйнято як штурм. Крім того, за це відносно мене відкрито кримінальне провадження, мене щодня викликають на допити. Так само на допити викликають і залякують учасників акції - навіть стареньких бабусь, - каже С. Горбовський.

А недавно вночі невідомі під прикриттям міліції та ДАІ повалили та вивезли у місті чотири сіті-лайтів, на яких розміщувалися критичні висловлення депутатів-опозиціонерів щодо "транспортної реформи" у місті. Після цього, як зазначив пан Горбовський, правоохоронці провели обшуки за місцем проживання родини Онулів, їхніх батьків, у помешканні їхнього партнера по бізнесу, депутата від фракції УДАР Віталія Бєлова.

-    Ці всі події - фактично початок політичних репресій на місцях, який апробується у Кіровограді, а потім буде використаний в інших регіонах партією влади та підконтрольними їй правоохоронними органами. Влада боїться, що за опозицією підуть інші, які вже переконалися у справжньому "покращенні", - констатував лідер Кіровоградської міської організації політичної партії УДАР.

Олег БАЗАК

 

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
0 # Серж 23.11.2013, 18:25
прошу не забывать, что мы с ними по одну сторону барикад. теперь
Цитата
 
 
0 # ^^ 23.11.2013, 18:21
регионалы против регионалов)ХД
Цитата
 
 
+1 # Лара 23.11.2013, 18:18
может он и не суперпорядочный человек, как некоторые выразились, но Дендропарк возможно теперь самое красивое и чистое место в Кировограде, и за это нужно ему сказать спасибо
Цитата
 
 
+1 # Лара 23.11.2013, 18:12
ребята, прекратите
как-будто бы они у вас деньки забрали
и вложили в развитие своего бизнеса.
какая к черту разница?
Цитата
 
 
0 # George 21.11.2013, 20:36
порадовало все - особенно, что Белов суперпорядочный человек
Цитата
 
 
0 # пінокіо 21.11.2013, 15:44
даже по социологии от выдающегося регионаловского социолуха по симпатиям кировоградцев Удар сейчас на первом месте. и начавшиеся репрессии против Ударовцев процентиков бандитскому режиму регионалов и коммунистов однозначно не добавят. а с точностью до наоборот - убавят. не верите? - переспросите у ларина.
Цитата
 
 
0 # Николай Викторович 21.11.2013, 14:41
Разница в том, что все вышли из тени, а Онулы до сих пор так действуют!
Цитата
 
 
+1 # snaiper 21.11.2013, 15:18
...все вышли из тени...Шутить изволите,Виктор ович?...)Да посмотрите хотя бы на тех же перевозчиков... Зайдите на любой базар!А уж о госслужащих и говорить нечего!Живём в воровском г-ве,к сожалению и власть-самый ведущий вор.Или как сейчас ласково говорят,коррупц ионер...
Цитата
 
 
0 # пінокіо 21.11.2013, 15:48
Николай Викторович - вы в курсе - кто и сколько платит налогов? так может вы начальник налоговой Вириенко? цитата: Местом дислокации денежных средств, которые вынуждены были «жертвовать» местные предприниматели , стал некий фонд «Розвиток Кіровоградщини» (председатель которого, Александр Шаталов). Нередко напоминанием о «добровольном пожертвовании» были «приветы» от контролирующих органов, которые, естественно, очень эффективно подстегивали бизнесменов исполнять свой «долг». К примеру, завсегдатаем контроля подобных вопросов является налоговая инспекция во главе с Игорем Вириенко. Многие предприниматели знают, что еще до начала проверки, в качестве гарантии, что она пройдет «на ура», налоговым клерком озвучивается определенная сумма, половина которой, в одно мгновение, оказывается в личном кошельке губернатора, ну, а вторая – у начальника налоговой инспекции. Кстати, поговаривают, что у Игоря Вириенко, среди предпринимателе й, есть «подпольный ник» — «250» (тысяч, конечно).
Цитата
 
 
0 # Дмитрий 21.11.2013, 10:54
Все споры идут вокруг персоналий. Ну назовите хоть одного более менее крупного бизнесмена Украины который заработал свой капитал кристально чистыми методами? Таковых нет и быть не может. Так как весь капитал был приобретен в лихие 90е!
Цитата
 
 
+2 # Николай Викторович 21.11.2013, 10:30
Молодцы Онулы, так яросно отстаивать свой незаконный бизнес, другие к примеру бы уже выехали из страны, а ети наоборот пытаются перевести все в политику, партии покупают, людей обманом и подкупом на митинги заводят, чтобы доказать что за них идут люди, которые приходят ради денег....
Цитата
 
 
+2 # Маша 21.11.2013, 09:37
Молодцы Онулы. Не побоялись вступить в эту войну, хоть и знают, что власть не на их стороне. Наверное, здорово задолбал их Ларин.
Цитата
 
 
-2 # Oleg 20.11.2013, 12:27
+1 # Катя 20.11.2013, 11:48
Какая внезапная конференция с такими неожиданными вопросами и с ещё более неожиданными ответами! Я прям в шоке!Очередное вранье от Онулов и Горбовского.Пос мотрим что они дальше споют

По-моему, здесь надо сделать скидку на неосведомленнос ть работниц киевских СМИ с реальной ситуацией в Кировограде. Им дали редакционное задание. Чтобы не выглядеть ну совсем уж круглыми дурами, дамы порылись в Интернете, выбрали для себя самое понятное - и пошли вопросы к мадам Онул и её соседу по столу. Созвониться с жителями Кировограда, на худой конец с кировоградскими журналистами, эти гостьи пресс-конференц ии не успели. Повидимому, не очень-то и хотели
Цитата
 
 
+1 # Маша 21.11.2013, 09:32
От именно, вопросы не выиграшные, при чем для Онул и Горбовского:) Наверное, люди в администрации президента хорошо работают ;-)
Цитата
 
 
+2 # Маша 21.11.2013, 09:38
Типа Вами, который скорее всего работает в "КП" или "УЦ" ;-)
Цитата
 
 
-2 # Славик 20.11.2013, 12:24
Ох и сказочники, ох и сказочники!Как почитаешь статью, так и сразу понимаешь, что ради денег семья Онулов на всё готова, да и Горбовский тоже.Ещё, конечно, не очень понятно чем это всё закончится, но видно, что Онулы на всё пойдут, только бы защитить денежки, которые они воровали годами.И налоги они платить не собираются
Цитата
 
 
0 # пінокіо 20.11.2013, 12:53
Славик - спрашиваете - чем все это закончится? отвечаю - это закончится тем что режим регионалов будет успешно скинут. законность восторжествует. а те, кто чинят у нас этот беспредел будут покарани.
Цитата
 
 
0 # Маша 21.11.2013, 09:34
Как и регионы. Каждый защищает свои интересы. Только надо это делать по законам здоровой конкуренции, а не какими-то варварскими методами.
А Горбовский-клас сный чувак. Давно не видела такого харизматичного лидера.
Цитата
 
 
-1 # Катя 20.11.2013, 11:48
Какая внезапная конференция с такими неожиданными вопросами и с ещё более неожиданными ответами! Я прям в шоке!Очередное вранье от Онулов и Горбовского.Пос мотрим что они дальше споют
Цитата
 
 
+3 # Вася 20.11.2013, 09:16
Боже какие святые эти Онул и компания. Прямо таки помошники людские. Все правильно так и надо с подобными поступать. Пусть Лариса лучше расскажет сколько бабла нагребли, земли отхапали. Все произошло с ними из за того, что почувствовали себя всемогущими.
Цитата
 
 
-1 # пінокіо 20.11.2013, 09:32
наш новый блоггер Вася поддерживает беспредел который устраивает нам "святой" ларин. Вася - за беспредел будут отвечать по закону и тот, кто его устроил и те, чьими руками этот беспредел творится. а вообще-то блоггер-то бывалый, просто ник у него новый.
Цитата
 
 
-3 # пінокіо 20.11.2013, 05:58
и все же: яку саме газетку держат в руках для конспирации субъекты, следящие за Онул? и еще: где они получают за это свое государственное жалованье? вот в чем вопрос и где кроется ответ на онный же загадочный вопрос одночасно. а вообще, чтобы избавиться от онного хвоста их просто следует сфотографироват ь, а фотки разместить здесь на сайте. и тогда за проявленный высокий профессионализм и беззаветное служение народу их вместе с ихним начальством передислоцируют на повышение в якусь Олександривку.
Цитата
 
 
-5 # Poison 20.11.2013, 01:15
Бедные! Бедные Онулы, их преследуют, таких бедных и беззащитных! А вы не задумывались откудова у них столько денег? Или пока деньги платят то хорошие?!
Цитата
 
 
-1 # Poison 20.11.2013, 01:10
Онулы и их приверженцы тем и отличаются, что пытались всем помочь, но в то же время не забывали и о своем бизнесе, побольше захватить бесплатно, ну и конечно же ВЛАСТИ хотелось, чтобы за грехи не посадили...
Цитата
 
 
+2 # Ембер 20.11.2013, 00:49
Та это вообще Ужас!! Как и дальше жить с такой вот бандитской властью, когда ты несогласен тебя могут запросто посадить! И это все Кировоград город -репрессий!
Цитата
 
 
-4 # Alex Nexten 19.11.2013, 21:20
Шановний, режим там де Ви зара сидите! І для Вас він навряд чи зміниться. А генеральна прокуратура нехай приїжджає.. тоді вже напевно цих бандюків закриють.. Шкода тільки що в 90-х не закрили..
Цитата
 
 
+5 # пінокіо 19.11.2013, 21:17
Alex Nexten - я вас узнал, вы Квентин.
Цитата
 
 
-9 # Alex Nexten 19.11.2013, 21:07
Цитую snaiper:
И что поразительно:за СНЛ мизер поддержки!

А ви напевно соцопитування провели, може результатами поділитеся?
Цитата
 
 
+3 # snaiper 20.11.2013, 09:05
Выйдите на улицу,зайдите в магазин,больниц у,школу.садик и послушайте людей!Кстати,вы подсказали идею.Конечно соцопрос делать не будем,а вот опросить сотню-две жителей-сделаем !И организация называется подходяще:центр социологических исследований.Ск ажу своё:ПР-это чуждая людям цивилизация.Агр ессивная,безжал остная,без всяких моральных установок.Её стезя-ломать,кр асть и врать!
Цитата
 
 
-7 # Alex Nexten 19.11.2013, 20:51
Якась бідна прес-конференці я вийшла. Зрозуміло тільки що в Горбовського безсоння і перелякані діти. Хоча в УНІАНі за гроші можна що хочеш провести. Журналісти якісь невідомі, запитання підготовлені, взагалі на театральну виставу здається.
Цитата
 
 
+1 # Дмитрий 19.11.2013, 20:18
Ларину кировоградцы нужны были для подстилки на ступень в Киев! Наступил и дальше пошел! А здесь местный политический бомонд уши развесил, вывернул карманы и ждет манны небесной! А корманчики то уже пустые! В Киев их содержимое уехало!
Цитата
 
 
+5 # snaiper 19.11.2013, 21:01
И что поразительно:за СНЛ мизер поддержки!
Цитата
 
 
+6 # пінокіо 19.11.2013, 19:40
но даже если хоть с нескольких человек, хотя бы с милейшей души Игоря Волкова спросят по закону - кому и на каком основании он передал заявления кировоградцев с их персональными данными - и то уже станет легче дышать.
Цитата
 
Loading...