Кіровоградські регіонали везуть у Київ шість автобусів з людьми?

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 2179

 

Цими вихідними у Кіровограді замовити автобус для поїздки у Київ стало значно важче. Перевізники один за одним відмовляють замовником, дехто повертає вже сплачені кошти. Про це «Гречці» повідомили в прес-службі Кіровоградської обласної організації ВО «Батьківщина».

 


«Ще вчора ми замовили два автобуси по 53 місця та внесли аванс за солярку. Однак сьогодні нам повернули гроші, - розповідає «Гречці» Іван Марковський, голова міської організації ВО «Батьківщина». Перевізник розповідає, що до них завітали працівники ДАІ та вилучили шляхові листи, мотивуючи це  якимось  відпрацюванням. Неофіційно, нібито, не рекомендували цими вихідними їхати до столиці.»

В обласному ДАІ про вилучення документів нічого не чули, проте зазначили, що сьогодні, 23 листопада, автоінспекція проводить відпрацювання міста Кіровограда, спрямоване на профілактику дорожньо-транспортного травматизму та незаконних заволодінь транспортними засобами.

Серед цих заходів і контроль за станом дотримання вимог з безпеки руху водіями пасажирського автотранспорту.

Проте проблеми з доїздом виникли лише у опозиції, вважає Олександр Чорноіваненко, голова Кіровоградської обласної організації ВО «Батьківщина».
 
«Всі перевізники нам відмовляють, пояснюючи це порізному. Однак за моїми даними, місцеві регіонали везуть до Києва 200 людей, серед них студентів педагогічного університету. Всього має їхати шість автобусів: два з Олександрії, чотири з Кіровограда. І жодних проблем з орендою транспортних засобів вони не мають».

Зв’язатися з представниками Кіровоградської «ПР» нам не вдалося. В «Батьківщині» ж переконують, що знайдуть як дістатися до столиці без великогабаритного транспорту.

 

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
0 # Віктор 24.11.2013, 21:01
23 листопада їхали (4-30 ранку) автобусом "Імперії-авто", за Лелеківкою, зразу за об'їзною дорогою, стояли посилені патрулі ДАІ і почали зупиняти автобус, але побачили що рейсовий автобус і зразу стали показувати щоб їхав далі, не зупиняючись.
Цитата
 
 
+1 # Borgia 24.11.2013, 14:04
за то власть поняла как нужно действовать , что бы не повторять майдан 2004 года...так что люди наслаждаемся обещаной евроинтеграцией !
Цитата
 
 
0 # snaiper 24.11.2013, 14:43
Ни хрена она,эта власть пришибленных идиотов, не поняла...
Она,власть,не понимает того,что не в Майдане дело,но в людях,подавляющ ее большинство которых уже не воспринимает регионалов серъёзно.Не могу сказать,состоял ся перелом в сознании убеждённого избирателя регионалов ,но то что он начался-сомнени й нет!!
.
Цитата
 
 
+1 # Borgia 24.11.2013, 13:56
специально нормальным людям и опозицианерам не дают выехать в другие города по делам и митинговать, будут перебивать количеством, быдлом
Цитата
 
 
+4 # Borgia 24.11.2013, 13:53
Рыгыаналы твари специально везут в Киев на антимайдан с разных городов стадо, которое продалось и не имеет собственых взглядов!
Цитата
 
 
-1 # Также.. 24.11.2013, 15:56
Borgia ,Ви своїми поглядами переймайтеся . Та згадайте скільки раз їх змінювали за 8 років. Переконана , що з бидлом помиляєтесь .
Цитата
 
 
0 # snaiper 24.11.2013, 17:11
Повсему видно:дело с финансированием акции поставлено правильно!Так что,регионалы пришибленные,сл ивайте воду.
Нашли,негодяи,с кем воевать...Дети перед вами,ворьё поганое!
Цитата
 
 
0 # пінокіо 24.11.2013, 18:22
не нравится слово быдло? и мне не нравится. а шо робыты? сколько тут уже говорилось - а потом будете удивляться - откуда столько агрессии? регионалы все, на что они способны уже показали. сколько можно?
Цитата
 
 
0 # Также.. 24.11.2013, 19:23
Не нравится.
Цитата
 
 
0 # пінокіо 24.11.2013, 18:25
скоро будет двойной майдан. и за тот и за этот. и создадут его сами регионалы. как они создали и Свободу.
Цитата
 
 
0 # пінокіо 24.11.2013, 18:35
сегодня наконец-то включил ТВ. ничего не поменялось: те же титушки, те же провокации. у Януковича еще есть шанс уйти нормально. но он его медленно, но уверенно утрачивает. не, наоборот: быстро и уверенно.
Цитата
 
 
0 # пінокіо 24.11.2013, 18:55
а научите - как назвать тех, кто устраивает в квартире депутата погром и не пускает адвоката? я уже не спрашиваю как назвать тех, кто это организовывает. режим регионалов и коммунистов переступил черту. и кто ему виноват?
Цитата
 
 
0 # пінокіо 24.11.2013, 19:01
Цапюк не в курилке в запале сказал: надо рубить оппозицию наповал! а с трибуны облпартконферен ции регионалов. и онные устроили ему овацию. они в каком каменном веке живут, эти регионалы?
Цитата
 
 
0 # snaiper 24.11.2013, 20:09
Они не в каменнном веке живут.Они-нелюд и!
Цитата
 
 
0 # Также.. 24.11.2013, 20:22
Вы , все же, вернулись ?))
Цитата
 
 
0 # snaiper 24.11.2013, 20:32
Положение обязывает.Не следует испытывать судьбу.Не о себе.
Цитата
 
 
+5 # Дмитро Сінченко 23.11.2013, 21:11
Yaksho vezut - todi sidayte v ti avtobusy i idte vidstouvatu Evrointegraciu v Kyiv! Golovne - doihaty! Korystuytes informacieu pravylno! :)
Цитата
 
 
+8 # Олег 23.11.2013, 20:13
похоже, что транспортная реформа в Кировограде, расширилась и на междугородние перевозки
Цитата
 
 
0 # Oleg 23.11.2013, 19:38
# Kventin 23.11.2013, 19:14
А взагалі, я вам скажу, звоніть на Імперію-Авто і викупляйте квитки для своїх людей які хочуть їхати на Майдан, і ніяких проблем, якщо ні то зі Знаменки їздить поїзд, 3 години і ви в Києві))))
А ось і реклама неприхована пішла :lol: Ще б дописати, які послуги надають по дорозі стюардеси "Імперії" лохам-пасажирам ...
Цитата
 
 
+2 # Kventin 23.11.2013, 20:25
Я зрозумів, піду завтра на Імперію-Авто за винагородою))))
Цитата
 
 
0 # Kventin 23.11.2013, 19:14
А взагалі, я вам скажу, звоніть на Імперію-Авто і викупляйте квитки для своїх людей які хочуть їхати на Майдан, і ніяких проблем, якщо ні то зі Знаменки їздить поїзд, 3 години і ви в Києві))))
Цитата
 
 
-6 # Kventin 23.11.2013, 18:52
Брехня, при том явная, специально, только что звонил и без проблем аренда автобуса на Киев, хватит людей вводить в оману....
Цитата
 
 
+11 # Валерій Лебідь 23.11.2013, 19:06
напиши номер телефону і номер агенства, коли не важко.дякую
Цитата
 
 
-6 # Kventin 23.11.2013, 19:11
Цитую Валерій Лебідь:
напиши номер телефону і номер агенства, коли не важко.дякую

так тож реклама буде))))
Цитата
 
 
-6 # Матрос 23.11.2013, 17:36
Вранье, и пиар, в Кировограде куча перевозчиков и многим пофиг кого везти. Сколько стоит эта заказуха?
Цитата
 
 
+13 # Oleg 23.11.2013, 14:18
А інакше й бути не могло. Якщо не Європа - тоді деспотія. Решта варіантів не розглядаються
Цитата