Руслан Секела: сьогодні ми мали шанс отримати до кінця року нову європейську владу

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 970

Європейський майдан не змогли передбачити ані влада, ані опозиція. Однак сьогодні все роблять для того, щоб відправити людей по домівках.
Я, голова ВК "НАСТУП", Руслан Секела звертаюсь до всіх українців із величезним проханням не розходитись, йти вперед та здобувати повну перемогу!
Сьогодні нас вийшло 130 тис. українців! Ми мали всі шанси здобути перемогу ще до кінця цього року. Потрібно лишень вдало скерувати людей. Нам необхідно взяти адміністрацію Президента в облогу і не поступатися до повного виконання наших вимог. Окрему колону людей потрібно скерувати в Межигірря, щоб було зрозуміло про серйозність наших намірів.
Українці, нам потрібно всього-лишень не розходитись та згуртуватись. Разом - ми сила, здатна вигнати цю банду та отримати перемогу.
Слава Україні!

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
0 # Мари 24.11.2013, 19:34
Цитую Ольга Топ:
Кіровоградські опозиціонери вкотре зганьбилися: спочатку була зрада Кальченка, потім - на на виборах висували по декілька можеритарників від опозиції - в результаті перемогли регіонали, сьогодні була остання крапка: наші опозиціонери почули, що на евромайдан потрібно приходити без партійної символіки, тому вирішили не приходити взагалі; не спромоглися принести мегафор, чи колонки з мікрофоном та включити гімн України чи Вакарчука! Ганьба зрадникам!

підтримую! зовсім тихо і спокійно було..хоч хтось бі прийшов...
Цитата
 
 
0 # Мари 24.11.2013, 19:33
Цитую Педантичний Чоловік:
Тому що географічний центр не є політичним, і багато хто вирушив до Києва.

а це нормально, що в містах по всій Європи та Америки було і то більше людей, ніж у украївнському обласному центрі? хіба не соромно?
Цитата
 
 
+1 # Педантичний Чоловік 24.11.2013, 21:32
Не нормально. Та з Європи та Америки не дуже поспішають до Кіровограду і навіть Києва .=)
Цитата
 
 
+1 # Ольга Топ 24.11.2013, 18:43
Кіровоградські опозиціонери вкотре зганьбилися: спочатку була зрада Кальченка, потім - на на виборах висували по декілька можеритарників від опозиції - в результаті перемогли регіонали, сьогодні була остання крапка: наші опозиціонери почули, що на евромайдан потрібно приходити без партійної символіки, тому вирішили не приходити взагалі; не спромоглися принести мегафор, чи колонки з мікрофоном та включити гімн України чи Вакарчука! Ганьба зрадникам!
Цитата
 
 
0 # snaiper 24.11.2013, 19:46
Согласен!)Но!Вы видели ,что на трибуне в Киеве ,самый старый, был представитель "Б-ны",которому где-то 50?Это дурной знак кальченкам и К",наконец-то!И не в "перемоге" дело.Потому что если бы Я-ч подписал Вильнюс,никаким Майданом и не пахло бы,верно?Вывод: если 60% народу за Вильнюс-никуды они уже не денутся!Им,янук овищам,азиривым ,кальченкам и пр. старью бестолковому-ко нец!!Вот кто "зрадники".
Цитата
 
 
+3 # Oleg 24.11.2013, 17:00
Сміливе звернення!
Цитата
 
 
+1 # snaiper 24.11.2013, 17:27
Обращение правильное!
Цитата
 
 
+3 # Мари 24.11.2013, 16:58
Вибачте, Руслане, а як щодо рідного Кіровограду?? Чому в самому центрі Україні на головній площі пусто?
Цитата
 
 
0 # Педантичний Чоловік 24.11.2013, 18:24
Тому що географічний центр не є політичним, і багато хто вирушив до Києва.
Цитата
 
Loading...