Нардеп звинувачує екс-очільника Кіровоградщини у рейдерстві і бандитизмі

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 1776

"У день проведення саміту почалися обшуки в моїх кіровоградських приймальнях, зламані та вибиті двері... Міліція так і не пояснила причин, з яких її предстанвики увірвалися в приймальню нардепа. Його про це не попередили, порушили закон, плюнули на Конституцію.

Я хочу особисто звернутися до Ларіна. Ви дали злочинне розпорядження губернатору і силовикам, ви замахнулися на святу святих для Європи і всього світу - на приватну власність і право вибору. Ви переслідуєте громадських активістів. Я зроблю все, що б ви не "затрималися" у своєму кріслі в Апараті Президента, що б погана пам'ять про вас була стерта зі свідомості українців. Якщо країна досі не знала хто такий екс-євроінтегратор Ларін, якщо про це не знала Європа, то вже завтра дізнається. Діючи бандитськими методами, які ви відточили ще в 90-их, ви рушите основи європейських цінностей, ви здійснюєте політичні злочини.

Я звернувся до президента, Генпрокурора, міністра МВС, в суди, звернувся з метою вгамувати рейдерську спритність Ларіна. В АП він відповідає за регіональну політику... Припиніть її вибудовувати бандитськими антиєвропейськими методами.

Ми зберемо підписи сотень тисяч жителів Кіровоградської області до Європарламенту, ми будемо просити уваги до цієї ситуації." - написав у своєму блозі на "Лівому березі" Сергій Каплін, народеп від патії "Удар".

Довідка. Сергій Ларін - колишній губернатор Кіровоградщини, нині зам голови Адміністарції Президента України.

 

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
+1 # пінокіо 30.11.2013, 16:10
посмтрел ТВ. не понимаю - почему Левочкин подал в отставку, а Янукович - нет?
Цитата
 
 
+2 # Віктор 30.11.2013, 10:30
Дійсно
Бридко навіть читати! - матеріали за підписом "Сінченко".
Втихомирте свою злобу. Що Ви такого втратили, що стільки часу колотитися?
Цитата
 
 
-6 # Также.. 30.11.2013, 11:35
Не знаю , хто це -Олена Сінченко і пан Каплін . Поняття не маю . А Ларін -це сильний , відомий політик , який має своїх прихильників. Нікому не вдасться облити брудом управлінця , який не мало зробив для нашої області . не лякайте людей неіснуючими підписами . Заходьте у ВР і починайте працювати . Вашими підписами людей не нагодуєш . У ваших виступах, не відчувається розуміння існуючих проблем , які хвилюють кіровоградців. Як наслідок -повна відсутність пропозицій , щодо їх врегулювання . Дуже легко виголошувати популістські заклики , але важко брати на себе зобов'язання . Європу наближаємо конкретними справами , народний обранцю !!!
Цитата
 
 
+3 # snaiper 30.11.2013, 12:09
Вы же звери!Тебя кто-нибудь пальцем трогал?У тебя же дочка,внучка... Нет слов!Но запомни:за всё теперь заплатите,своло та!
Цитата
 
 
-2 # Также.. 30.11.2013, 15:22
Старый дурень))
Цитата
 
 
+2 # пінокіо 30.11.2013, 15:09
а що конкретно вин зробив для нашей обл.?
Цитата
 
 
-2 # Также.. 30.11.2013, 15:21
Пинокио, Вы не на майдане ? Взувайтеся и пусть дорожка стелится .там рассказывают , что он сделал.
Цитата
 
 
+2 # пінокіо 30.11.2013, 15:39
если люди выходят на майданы, значит, им это нужно. и они имеют на это право.
Цитата
 
 
-3 # Также.. 30.11.2013, 16:00
Пинокио , кто мешает ? Собирайтесь , но сп-вать детьми не надо . Пинокио! Приближаємо Європу конкретними справами. Или мы , только поз-ть?))
Цитата
 
 
-5 # Kventin 29.11.2013, 23:17
нормальные люди уже давно поняли, что гречка стала доской объявлений
Цитата
 
 
-2 # Олена Сінченко 29.11.2013, 15:44
Бридко навіть читати! Ви б, пане Каплін, перш ніж звертатись до всіх і вся на дії Ларіна, звернулись би туди ж на дії своїх поплічників по партії. Ви кинули сотні людей по всій Україні, ви танцюєте під дудку партії Регіонів, як ніхто інший. Ви зараз в Кіровограді захищаєте судимих і сидячих, по суті побратимів президента. Ви побоялись вийти на прес-конференці ю до людей і журналістів, втікли, як ... з корабля.
А Онулу, Бєлову, Горбовському не на Ларіна жалітись треба, а вчитись жити по закону, а не "па панятіям")))
Цитата
 
 
0 # пінокіо 29.11.2013, 16:20
Олена Сінченко - то ви за ларина?
Цитата
 
 
+2 # Олена Сінченко 29.11.2013, 22:52
А що тут вибір лише "або за Ларіна і його банду, або за Онула і його банду"???
Цитата
 
 
+1 # пінокіо 30.11.2013, 05:39
я так понял, что вы за ларина? а за кого же, если нет?
Цитата
 
 
+1 # Олена Сінченко 30.11.2013, 10:49
Ви нормальний??? У вас вибір настільки маленький? Для вас існує два політики - ригівський Ларін і бандит Онул??? Нешанований мною, Пінокіо - в Україні є нормальні політики, але це не ваші вожді і хазяєва. Нажаль достойника в Кіровограді, який міг би претендувати на підтримку людей, я не бачу
Цитата
 
 
-3 # пінокіо 30.11.2013, 15:07
достойника в ки-ки-ки ви не бачите, а в Украине? вы за какую партию? потому что со стороны кажется что вы за регионалов. однозначно.
Цитата
 
 
-4 # пінокіо 29.11.2013, 16:23
и второй вопросик. не вы ли это сливали выборы, когда были в Ударе: Дмитро Сінченко говорит:
28.11.2013 в 22:10 ... Як, власне, і вся кампанія, яку УДАР чомусь вперто не хотів вигравати, і робив все для того, щоб «злити» кампанію.
Цитата
 
 
0 # Олена Сінченко 29.11.2013, 22:55
Ну звичайно ж це я зливала вибори! Це ж я двічі за виборчий процес скоротила штаби, я припинила агітацію за два тижні до виборів, я не фінансувала кампанію мажоритарнмків, я не забезпечила агітаторів продукцією, я кинула людей на гроші.
І взагалі, моє прізвище Ревенко, або ж Ковальчук, як вам більше подобається)))
ті хто насправді зливав кампанію досі в УДАРі, то їм винагорода за правильно поставлену роботу :cry:
Цитата
 
 
-1 # пінокіо 30.11.2013, 05:24
вот видите - сами подтверждаете, что у нас не было Удара, хотя вы в нем были. и молчали. а сейчас Удар уже есть. и это видно уже хотя бы по транспортным покращенням регионалов. которые завдяки Удару нарешти начинают поворачиваться вспять.
Цитата
 
 
-1 # Олена Сінченко 30.11.2013, 10:52
В нас УДАР був, а зараз є банда Онула. І транспортна реформа ніяким чином не заслуга УДАРу. Їхня заслуга - побиті охоронці, виламані двері і тупі відморожені обличчя їхніх очільників
Цитата
 
 
+2 # пінокіо 30.11.2013, 15:02
вы определитесь - какой у нас был Удар - тот, что по вашим же словам сливал выборы?
Цитата
 
 
0 # пінокіо 30.11.2013, 15:05
чья заслуга в том, что транспорте покращення ки-ки-ки регионалов дало задний ход? - ответьте.
Цитата
 
 
+2 # пінокіо 30.11.2013, 05:21
Олена Сінченко - статья о чем? - о том, что ларина звинувачують у рейдерстві і бандитизмі. а вы пишите - не надо нам про ларина. давайте обсуждать - что там в Ударе? и чего это народный депутат Каплин защищает "судимых и сидячих"? а кто судимый - назовете? и брошенный в СИЗО" Белов до решения суда еще вовсе не сидячий. хотя судя по тому что в повестке дня последней сессии горисполкома стоял вопрос о выделении земельки нач. упр. юстиции, то не трудно догадаться - какого решения можно ожидать от суда. правда была вказивка при обыске у Белова найти у него пистолетик, потому-то тогда и не допускали адвоката... и кто там говорит, что он прагне до Европы - Янукович? с таким-то нашим беспределом и правосудием?
Цитата
 
 
+1 # Олена Сінченко 30.11.2013, 10:51
А Бєлов вперше??? Почитайте його історію? Ви виглядаєте смішним у спробі захистити бандитів. А щодо того, що я пропоную Капліна дивитись на свою політичну силу - це правильно. Бо з боку УДАРу звинувачувати когось в чомусь - цинічно і смішно. Таким мають займатись люди більш чесні.
Цитата
 
 
+1 # пінокіо 30.11.2013, 15:04
на суде по обранню миры запобижного заходу судья четко заявил: судимостей не имеет. посмотрите видео. и извинитесь. если у вас есть совесть.
Цитата
 
 
+1 # Олександр 29.11.2013, 12:54
Каплин в своем репертуаре. Видимо удар уже Козубу так просто не отдадут
Цитата
 
 
0 # пінокіо 29.11.2013, 12:58
пан Кочин объявился. шановный. а как вы прокомментруете такой свой комент:
# Василь Мельничук — 18.11.2013, 20:06
А до рівня Сухомлина вам ще треба дорости, щоб про нього в такому тоні писати. Він, на відміну від "трьох богатирів" Кличка-Яценюка- Тягнибика, таки дійсно хоче, щоб Юлія Володимирівна опинилась на волі. Бо тільки вона зможе перемогти Януковича...
Цитата
 
 
+4 # snaiper 29.11.2013, 15:25
Да нет,Саша.Довери е к СНЛ падает.
Цитата
 
Loading...