Верховна Рада не змогла відправити уряд Миколи Азарова у відставку

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 903

Верховна Рада не змогла відправити уряд Миколи Азарова у відставку.
Відповідне голосування відбулося у парламенті cьогодні. Про це повідомляє "Українська правда".
За відставку уряду Миколи Азарова проголосували лише 186 народних депутатів.
Примітно, що за відставку Азарова проголосували 1 депутат від Партії регіонів та 1 депутат-комуніст.
Перед самим голосуванням лідер фракції Компартії Петро Симоненко запропонував опозиції свій варіант проекту постанови про відставку уряду, де комуністи виписали свої претензії до Кабміну.
За його словами усі члени КПУ підписали цей проект і готові його проголосувати.
Відповідно до закону, цього року ініціювати відставку уряду Азарова уже неможливо.

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
0 # Taras 04.12.2013, 10:34
Прежде чем отправить Азю в отставку, регионаловским депутатам необходимо вывезти за границу свои семьи. Вы видели лица регов в зале? С ними провели хорошую беседу.
Цитата
 
 
0 # George 04.12.2013, 09:56
а я почему-то не могу отделаться от ощущения, что лидеры оппозиции активно саботируют все... мне одному так показалось?
Цитата
 
 
0 # Taras 04.12.2013, 00:21
Цинизму Азарова нет предела!
Цитата
 
 
0 # snaiper 04.12.2013, 08:40
Taras.ЕС заявил:никаких переговоров о вступлении Украины в организацию не ведётся.Маразма тик Азиров врёт!
Уже известно:сами регионалы в ВР готовят отставку Изирова и Януковоща.После днее-сомнительн о,мне кажется.Сегодня приедет Рамудсен,кое-чт о прояснится.
Цитата
 
 
0 # Миколай 03.12.2013, 20:11
Опозиціонери мали шанс для відставки уряду, але не використали його, значить їхні бажання зробити не такі сильні і не варті тих тисяч людей що залишаються на морозі стояти заради нормальних умов життя, а не їхні закулісні ігри.
Цитата
 
 
+3 # пінокіо 03.12.2013, 20:21
людей ніхто на мороз не виганяв. вигнали беркут. а люди стоять свідомо. Миколай - вийдіть до людей, та скажіть: в країні все робре, розходьтесь по хатах, спробуєте?
Цитата
 
 
+2 # пінокіо 03.12.2013, 20:27
кіровоградські регіонали аналогічно казали - що ліквідіція в місті маршуток - це покращення. допоки Удар не провів у нас мітинг, і тільки тоді регіонали нарешті визнали, що просто вішали на вуха кіровоградців локшину.
Цитата
 
 
+1 # snaiper 03.12.2013, 17:19
Да тем хуже для них!
Цитата
 
 
-1 # В_К 03.12.2013, 15:27
А як Кіровоградські депутати голосували?
Цитата
 
Loading...