У Кіровоградській міськраді ніяк не можуть визначитись із секретарем: Самооборона вимагає виборів

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 1381

Відбулося голосування за кандидатуру Сергія Михальонка на посаду секретаря Кіровоградської міської ради. Підтримали таку пропозицію лише 20 депутатів.

Оскільки представника громади не було обрано секретарем, самооборонці Майдану зайшли до сесійної зали та повідомили, що не можна залишати міську раду без секретаря і міського голови, який вже подав у відставку, інакше - саморозпуск. Депутатам запропонували повернутися до переголосування за Сергія Михальонка або іншого кандидата.

Міський голова запропонував кандидата від "Батьківщини" Олександра Мороза, проте присутні його "засвистали". Лариса Онул ("УДАР") запропонувала все ж підтримати кандидатуру Сергія Михальонка, який був би у міській раді представником від громади, а Олександра Саінсуса залишити на посаді голови - представника попередньої влади.

Висловив свою позицію і депутат від партії "УДАР" Дмитро Хох, який фактично підтримав екс-регіоналів та інших депутатів, які не голосували за кандидата Майдану, та виступив проти того тиску, що зараз, на його думку, здійснює Євромайдан.

В кулуарах міської ради поговорюють про домоленість депутатів від Партії Регіонів з опозицією. Триває обговорення.

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
0 # Макс 25.02.2014, 07:58
Фамилии все самообороновцев , которые контролируют власть в горсовете в студию !!!
Цитата
 
 
0 # ляля 25.02.2014, 07:40
як на мене, то Михальонок під часа останніх подій в Кіровограді зарекомендував себе як справжній громадський лідер. звісно, що керування каналізацією та благоустроєм міста це зовсім трохе інше, але на сьогодні кращої кандидатури від Михальонка на посаду секретаря міськради нема. а там подивимся, адже незабаром будуть й в місцеві перевибори.
Цитата
 
 
0 # Павел 25.02.2014, 06:05
Катеренчук заявив, що "Батьківщина"
не посилала в регіони ніяких
уповноваженних від Верховної Ради
Сьогодні під час апаратної наради в
Кіровоградській облдержадміністрації,
яку проводив новообранний голова
обласної ради Олександр
Чорноіваненко, прозвачало, що
присутній на нараді народний депутат
Валерій Кальченко ("Батьківщина") є
уповноваженним від парламенту, якого
в регіон направила "Батьківщина".
В коментарі сайту "весь Кіровоград",
народний депутат Микола Катеренчук
спростував цю інформацію. За його
словами він мав особисту розмову з
цього приводу з головою Верховної
Ради Олександром Турчиновим, що
категорично заперечив існування такої
практики.
Только в воскресенье давал на майдане присягу, а в понедельник предал народ. Иуда.
Цитата
 
 
0 # Павел 25.02.2014, 04:14
Судят по делам. Или ты с народом до конца, или предаешь его не соглашаясь с его выбором.
Цитата
 
 
+2 # Дмитрий 24.02.2014, 22:13
Интересно когда это я потдерживал ПР? Это когда пекетировал Господарский суд в 2010, защищая Гречку от Ларинских нападок? Или в 2013 на Европейской площади, когда дрался с баркутятами? Или в 2014 в судах, когда наши "опозиционные" сайты прословляли себя любимых, а я и Лариса Залещик в это время отбивались от СБУ и прокуратуры? Или призыв к соблюдению законности это и есть зашита ПР? Стыдно ... Стыдно за слезы матерей и отцов пролитых за погибшими ... Так как их дети хотели чтобы Украина стала Европейским ПРАВОВЫМ государством ! Нельзя застовлять принимать решения под воздействиям палки .... А сегодня именно так поступили с горсоветом
Цитата
 
 
0 # Павел 24.02.2014, 21:36
Завтра кто, не хочет чтобы ребята с "небесной сотни" погибли зря. Приходите поддержать координатора нашего евромайдана,к дому с колонами. На 10.00 Еще девять дней не прошло как похоронили нашего земляка погибшего на майдане. А депутаты опозиции и пр. Договорились не голосовать за Михайленка. Народ на виче его выбрал. И так и будет. А дерибанить по старому бюджет ганьба!!!
Цитата
 
 
0 # Павел 24.02.2014, 20:03
Все фамилии депутатов кто не голосует в студию.
Цитата
 
 
0 # Павел 24.02.2014, 19:24
Похоже опыт Николаенко ничему не учит депутатов. Придется их распустить.Если не проголосуют.
Цитата
 
Loading...