Як кіровоградські депутати міняли «шило на мило»(ФОТОРЕПОРТАЖ)

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 2836

Сторінки кіровоградських користувачів в соціальних мережах від учора стали скарбницею народної творчості та сталих виразів: «От перестановки мест слагаемых сумм не меняется», «Поміняли шило на мило» тощо.

Такою є реакція активних користувачів мережі «Фейсбук» на вчорашнє обрання секретарем Кіровоградської міської ради Івана Марковського, голову фракції «Батьківщина» у Кіровоградській міській раді. Всі розмови про нові обличчя  у місцевій владі, схоже, забули. Спочатку, за пропозицією депутата Марковського, зняли з порядку денного питання про відставку міського голови Олександра Саінсуса (65 років), потім, ймовірно за попередньою домовленістю  екс-регіоналів та «нової влади»,  за кандидатуру Івана Марковського (73 роки) проголосувало 56 народних обранців. Сам же новообраний секретар міськради стверджує, що ці дві події між собою не пов’язані.

Таким чином президія Кіровоградської міської ради «значно омолодилася», а погоджувати свою кандидатуру з Майданом Іван Марковський, очевидно, не збирається.
Обидві вимоги Кіровоградського Євромайдану по міському голові та по секретарю місцеві депутати  проігнорували.

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт про вчорашню сесію:

Ігор Волков(Ще чинний секретар міськради,ПР) та Павло Топчій(представник фракції "Батьківщина" в Кіровоградській міській раді)

Фото: Валерій Лебідь

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
0 # Задунайский 09.03.2014, 18:25
Так а где в этом фоторепортаже фотографии, на которых депутаты кировоградского горсовета дружно раскаиваются в том, чем они занимались предыдущие годы?
Цитата
 
 
0 # helen 08.03.2014, 17:55
Так он и раньше приходил на сессии и выступал, в частности против транспортной реформы.
Цитата
 
 
+1 # Доцент 08.03.2014, 18:17
кстати, так а что там с той транспортной реформой? помнится, Марковский обещал передать материалы по ней в прокуратуру?
Цитата
 
 
+1 # центральныйдерегион 08.03.2014, 18:57
порешали.
Цитата
 
 
0 # Фима 08.03.2014, 19:11
кто б сомневался?!
Цитата
 
 
-2 # центральныйдерегион 08.03.2014, 19:17
Нет! Марковский теперь секретарь горсовета. и будьте уверены - он это дело теперь просто так не оставит!
Цитата
 
 
+4 # Доцент 07.03.2014, 20:21
да всем им там, в период правления Януковича было добротно и комфортно. никто особо не возмущался и не бунтовал. все молчали в тряпочку. и режим их, соответственно, не чипав. за исключением нескольких человек...
Цитата
 
 
+3 # Виолетта 07.03.2014, 20:51
Эти депутаты на фотографиях - люди той системы. система из их и состояла. Сейчас система вроде как рухнула, а депутаты остались. ну поменяли местами одно фио: Волкова на Марковского.а Марковского на Волкова. значит, получается, что и система осталась?!
Цитата
 
 
0 # мурзилка 08.03.2014, 06:32
несколько человек - это прежде всего Лариса Онул, Людмила Давыденко, Виталий Белов, Николай Онул... как в кировоградской приказке: кто предал режим Януковича и его ПР - тот не предал громаду.
Цитата
 
 
+4 # центральныйдерегион 07.03.2014, 13:19
ну, не насиделись они еще там. незаменимые.
Цитата
 
 
+5 # Люся 07.03.2014, 13:24
так были уже такие незаменимые. по фио: Азаров, Янукович, Пшонка.... в 2-х экз. в смысле с ихними детьми-депутата ми Верховной Рады. и где сейчас они и ихние детки?
Цитата
 
Loading...