Кіровоградщина: Ларіна звільнили з посади

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 3440

Керівника Кіровоградської обласної організації Партії регіонів Сергія Ларіна відсторонили від посади та вигнали з партії. Про це у своїй заяві заявив народний депутат України, член ПР Сергій Тігіпко.


«Відсторонені від посади і виключені з партії голови Одеської, Кіровоградської, Чернівецької, Житомирської, Вінницької, Київської обласних парторганізацій, Київської міської організації Партії регіонів та інших. Це ціна відмови від підтримки кандидата Добкіна», - заявив політик.

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
+4 # Шипр 07.04.2014, 07:50
Ларин видел - куда ведет страну кат Янукович? Видел. И не только видел, но и верноподданниче ски проводил политику режима на Кировоградщине. Сколько откатов получил Ларин - это вопрос с прокуратуре. Но какое наказание Ларин понес за то, что он, хотя бы ка член политсовета правящей ПР, как замглавы АП, как губернатор так опустили, раскололи и потеряли Украину?
Цитата
 
 
+2 # Майдан 06.04.2014, 23:02
Ларин сотворил ОПГ в Кировоградской области - КОЗА НОСТРА отдыхает , платили все и за ВСЕ !!!!!!!!!!
Цитата
 
 
+4 # Віктор 06.04.2014, 20:19
Ситу.
Відкати дають тому хто має владу і вирішує питання. А Ларін не був головним на Кіровоградщині?
Хабарі, відкати брали низові чиновники та в Києві, крім керівника Кіровогра.
Ларін білий і пухнастий: не брав, не давав, нічого про це не знав.
Цитата
 
 
-1 # Сит 06.04.2014, 01:43
Цитую Віктор:
А скільки грошей надеребанили на ремонті театру?
За вкрадені гроші на ремонті театру треба притягати до відповідальності.

А шо Ларін робив реконструкцію ? Чи може пан Москаленко - наш Кіровоградській підприємець. Виникає питання, так хто ж вкрав гроші ? Починати треба з себе…
Цитата
 
 
0 # Тетя 05.04.2014, 20:07
Ларин предал свою партию, он не подчинился решению съезда ПР. Кроме того, Ларин до сих пор поддерживает Януковича, хоть и косвенно, потому что он заявил: Януковича отстранили от должности Президента незаконно!
Цитата
 
 
+1 # Учитель 05.04.2014, 19:45
С.Ларін - це очільник, який гідно працював на Кіровоградщину. У коментарях бачу або хронічну невдячність, або тих, хто хоче усе мати і нічого не робити. А з таким керівником не вдасться!!! Зараз вимазати Майданом й примазатись під нього дуже "модно". Головне:вчасно зупинити ролик чи інтерв'ю - і готовий чи то компромат, чи то вчинок...
Цитата
 
 
+4 # Златопольскийдантист 05.04.2014, 20:10
Что Ларин сделал для Кировоградщины? Если бы у нас работала прокуратура - она бы рассказала - что он сделал...
Цитата
 
 
+3 # РЕКВІ 05.04.2014, 17:37
[quote name="Майдан"]Л арин во время бойни на майдане, находился сутками в администрации президента , плотно работал с Клюевым и Захарченко , отвечал за поставку титушек в Марьинский парк , по титушкам напрягал депутатов Грушевского, Кузьменко , Березкина и губернатора Николаенко !Бывало были дни , когда только Кузьменко отправлял по 6 - больших автобусов !!!!!![/quote
То як він після цього буде дивитися в очі кіровоградцям? Вдові Віктора Чміленка, його діткам????????
Цитата
 
 
0 # Майдан 05.04.2014, 11:10
Ларин во время бойни на майдане, находился сутками в администрации президента , плотно работал с Клюевым и Захарченко , отвечал за поставку титушек в Марьинский парк , по титушкам напрягал депутатов Грушевского, Кузьменко , Березкина и губернатора Николаенко !Бывало были дни , когда только Кузьменко отправлял по 6 - больших автобусов !!!!!!
Цитата
 
 
+4 # Віктор 05.04.2014, 10:56
А скільки грошей надеребанили на ремонті театру?
За вкрадені гроші на ремонті театру треба притягати до відповідальност і.
Цитата
 
 
+4 # РЕКВІ 05.04.2014, 10:28
цікаво, а де був і що робив С.М., коли на Майдані в людей стріляли?
Цитата
 
 
+2 # Майдан 05.04.2014, 08:37
Ларин должен сидеть в тюрьме !
Цитата
 
 
+5 # Златопільськійакушер 05.04.2014, 18:18
У Ларина в Кировограде были сообщники. Кто они?
Цитата
 
 
+2 # ВладимирИльич 05.04.2014, 20:33
Ларин остался у разбитого корыта. От какой партии он теперь пойдет на выборы? А с кем теперь остались кировоградские регионалы? Ведь Ларин и их предал.
Цитата
 
 
+4 # Люся 05.04.2014, 06:14
Вітаємо! С.Н.Ларіна.Чи співчуваємо? Хай Ларін визначиться - його треба вітати з цією подією чи таки йому треба співчувати? Щоб потім було без образ.
Цитата
 
Loading...