Костянтин Яриніч стверджує, що він очолює штаб Петра Порошенка в області

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 3811

Як вже писала «Гречка», сьогодні відбулася прес-конференція депутата міської ради Олександра Горбунова та депутата обласної ради Ірини Малик.

На цій прес-конференції депутати заявили, що обласна громадська організація «Фронту Змін» делегувала їх для керівництва штабом Петра Порошенка в області. І що у них вже сформовано 25 штабів в районах області включно з членами ДВК та агітаторами.

Натомість депутат обласної ради, головний лікар обласного онкодиспансеру Костянтин Яриніч стверджує, що саме він є офіційно затвердженим керівником обласного штабу кандидата у Президенти Петра Порошенка і команда на вибори у нього на даний момент ще повністю не сформована.

Також він повідомив «Гречці», що до проведеної сьогодні прес-конференції і того, що на ній говорилося, стосунку не має.

Костянтин Яриніч, як і Ірина Малик,  є членом депутатської групи «Спільний дім» у Кіровоградській обласній раді.

 

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
+1 # Re 12.04.2014, 10:00
Яринич отрицает свою причастность к "Фронту Змин" Яценюка. А на сайте облсовета про Яринича написано: обраний по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 21 від Кіровоградської обласної організації партії "Фронт Змін". Фальшивка? На кого Яценюк должен подавать в суд за дискредитацию своей партии и использование бренда "Фронт Змин"? На облсовет или на Яринича?
Цитата
 
 
+1 # П.Н.Козодоев 11.04.2014, 16:25
Жадность их сгубила. Тихонечко бы продали место начальника избирательного штаба кому-нибудь одному: Горбунову или Яриничу... так нет же - устроили открытые на весь интернет торги: кто из них больше даст.
Цитата
 
 
+2 # Петровна 11.04.2014, 13:55
А почему бы редакции Гречки не обратиться за комментарием по этому запутанному вопросу к самому тов. Ковальчуку? Или хотя бы к тов. Ревенко. Ведь Ревенко как глава областного УДАРа должен быть в курсе происходящего, тем более, что партия УДАР открытая и демократичная, а сам Ревенко в выборах Кличка на посаду мэра Киева не задействован, потому он, безусловно, должен выделить 10 мин. на интервью своим землякам.
Цитата
 
 
+2 # Доцент 11.04.2014, 14:08
Думаете Ревенко согласится? Первый раз вижу таких политиков, как Ревенко! Обычно их хлебом не корми - дай поговорить в микрофон. Ну, раньше, он был оппозионером, и поэтому ему никто слова не давал. А кто или что сейчас мешает Ревенко раздавать интервью, разъяснять позицию партии УДАР?
Цитата
 
 
+1 # центральныйдерегион 11.04.2014, 14:17
Ревенко в доле?
Цитата
 
 
+1 # Шипр 11.04.2014, 15:41
За коррупцию статья в УК Украины есть, а за политическую коррупцию?
Цитата
 
 
+1 # Доцент 11.04.2014, 15:49
Так у них же там у всех депутатская неприкосновенно сть. Что у Ковальчука, что у Ревенко, что у Березкина, что у Кузьменко.
Цитата
 
 
+1 # 007 11.04.2014, 15:54
посредник.
Цитата
 
 
+1 # student 11.04.2014, 15:58
Интересно, сколько сейчас стоит место нач. штаба избирательной кампании Порошенко в области?
Цитата
 
 
+2 # МНЕНИЕ 11.04.2014, 11:45
По окончанию президентских перегонов у Ковальчука есть все шансы войти в десятку самых богатых людей Украины.
Цитата
 
 
0 # Валерій Лебідь 10.04.2014, 19:05
Цього тижня, за словами Костянтина Яриніча, мала бути офіційна прес-конференці я. Ну можливо на наступному. Там ми задамо всі запитання, що нас з вами цікавлять.
Цитата
 
 
0 # Катрін 10.04.2014, 13:09
Чим вас так не влаштовує Яринич? Кажете, хабарі беруть в онко- не давайте і не будуть брати....На Майдані не був? Так переважна більшість людей, що перераховували гроші на підтримку Майдана, там теж не були....

А взагалі ваші коментарі більше схожі або на істерику людей, що залишились за межами виборчого штабу Порошенка, або на тих, що відробляють команду "фас" королеви бензоколонки...
Цитата
 
 
+1 # Доктор 09.04.2014, 19:42
Если на 1 млн. населения Кировоградской области найдется хоть один человек, который скажет, что в онкодиспансер можно зайти без конвертика с долларами, то Яринич действительно лучший!
Цитата
 
 
+1 # Доцент 09.04.2014, 19:34
При чем здесь Яринич? Откуда он взялся? Я не сторонник Ревенко, но у него же есть всякие замы, тем более что Ревенко уже в Киеве. Ведь в целом, Кировоградщина голосует за УДАР.
Цитата
 
 
+2 # Romanih 09.04.2014, 12:20
ГАНЬБА ПОРОШЕНКУ на Кіровоградщіні з такою командою.
Цеж регіонали, які приймали участь в антімайдані та звозили тітушек та інших платних людей. а в 2012 році фальсикували вибори ... а тепер шо, тажа фігня тока з боку ... НІ !!! такого нам не требе ...
Цитата
 
 
+2 # жорж 07.04.2014, 20:36
Кузьменко за Яриничем стоїть. А за Кузьменком самі знаєте хто
Цитата
 
 
+1 # Іван Попов 07.04.2014, 20:04
Цитую Доцент:
А за Яриничем кто стоит? Не удивлюсь, если все тот же Березкин.

Все "бывшие" регионалы!!!
Цитата
 
 
-3 # Доцент 07.04.2014, 15:50
А за Яриничем кто стоит? Не удивлюсь, если все тот же Березкин.
Цитата
 
Loading...