«Украгроком» здобуває вдома переконливу перемогу (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 675

Головківський «Украгроком» здобув першу перемогу з великим рахунком у весняній частині Чемпіонату України у Першій лізі. В Олександрії аграрії абсолютно закономірно у 24 турі виграли в охтирського «Нафтовика-Укрнафти» - 3:0.

Гру команди почали обережно, але вже незабаром команда Юрія Гури заволоділа ініціативою і своїми численними атаками не давала спокою охтирчанам. В одній із них
Сергій Шестаков вийшов віч-на-віч з воротарем Сергієм Вокальчуком і не схибив – 1:0. До перерви гості мали шанс відігратися, але після пробиття стандарту на місці був воротар аграріїв Сергій Науменко.
У другому таймі футболісти «Украгрокому» продовжили штурм воріт суперників і на 64 хвилині подвоїли свою перевагу. Автором голу став Віталій Пономар, який потужним ударом із лівого флангу примусив воротаря нафтовиків вдруге діставати круглого із сітки власних воріт.
Та цим підопічні Юрія Гури не обмежилися: на другій хвилині компенсованого часу Дмитро Бровкін потроїв перевагу господарів і встановив остаточний рахунок у цьому матчі – 3:0.
Перемога дозволила «Украгрокому» із 33 очками повернутися до провідної десятки команд чемпіонату. Таку ж кількість мають «Зірка», «Буковина», «Полтава» та «Нафтовик-Укрнафта», які розташувалися з 5 по 9 місце. Аграрії наразі посідають 8 місце.

«Украгроком» – «Нафтовик-Укрнафта» – 3:0 (1:0)

ПФК «Украгроком»: Науменко, Ломко – капітан, Покосенко, Мамонов, Радевич, Койдан (Боровський, 59), Степанюк, Скарлош (Даньків, 78), Шестаков, Горбаненко (Бровкін, 46), Пономар (Соломка, 72).
Запасні: Ніколаєв, Любчак, Лозовий.
Головній тренер – Юрій Гура.

ФК «Нафтовик-Укрнафта»: Вокальчук – капітан, Єрмак (Пасіч Г., 67), Циколія (Семененко, 85), Васільєв, Світличний (Вечтомов, 84), Бояринцев, Башлай, Зайчук, Пасіч Є., Зозуля, Прокопченко (Радіонов, 52).
Запасні: Лавренюк, Саванчук, Вайда.