Кіровоградські скелелази стали призерами Чемпіонату України в командному заліку (ФОТО)

Кількість переглядів - 677

17-20  квітня в Харкові на новому комплексному стенді відбувся Чемпіонат України зі скелелазіння у виді програми швидкість (траса «класична») і І етап Кубка України зі скелелазіння у видах програм (швидкість траса "еталон" та трудність).

Кіровоградську область представляли чотири спортсмени, вихованці комплексної КДЮСШ №1 Кіровоградської міської ради, Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді та фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».
У командному заліку в чемпіонаті України у виді програми швидкість (траса «класична») збірна команда Кіровоградської області у складі Юрія та Сергія Побережців, Діани Токар і Яни Здір посіли друге місце, програвши тільки спортсменам Дніпропетровщини.

В особистому заліку найкращий результат – четвертий показав Сергій Побережець. До провідної десятки увійшли ще троє наших скелелазів:  Юрій Побережець – 8 місце, Яна Здір – 7 і Діана Токар – 8.
В особистому заліку змагань І етапу Кубка України зі скелелазіння у видах програми (швидкість траса "еталон", трудність) до десятки сильніших потрапили Юрій Побережець - 7 місце швидкість "еталон", 6 – трудність і
Діана Токар – 10 швидкість "еталон".

«За останні три роки в Україні побудовано п’ять 15-метрових стандартних стінок у таких містах як Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Нікополь,  Кременчук для проведення тренувань і змагань на швидкість. У 2013 році побудували комплексні стенди для лазіння на швидкість і трудність  в містах Одеса, Харків та Дніпропетровськ. Кіровоградські скелелази також мріють про скелелазний стенд міжнародних стандартів висотою 15 метрів. За його наявності у нашому обласному центрі спортсмени Кіровоградщини зможуть краще виступати на всеукраїнських і міжнародних змаганнях, а також проводити змагання всеукраїнського рівня, - розповів «Гречці» голова обласної федерації альпінізму і скелелазіння України Микола Побережець. - Хто готовий надати допомогу в будівництві стенда, телефонуйте  - (050)909-99-10. Це допоможе вихованцям нашої федерації бути конкурентноспроможними і в рівних умовах боротися зі своїми суперниками, які суттєво покращили свої результати у порівнянні з нашими».