Кіровоградки завоювали три нагороди на Чемпіонаті України з кульової стрільби серед спортивних шкіл (ФОТО)

Кількість переглядів - 588

Кіровоградські стрільці повернулися зі Львова, де 22-26 квітня проходив  Чемпіонат України з кульової стрільби серед спортcменів дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ), спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву (СДЮСШОР), училищ фізичної культури (УФК) та училищ олімпійського резерву (УОР) 1991 р.н. та молодше.

На ньому честь нашої області відстоювали семеро вихованців комплексної ДЮСШ №3 Кіровоградської міської ради. За результатами змагань наші стрільці серед 28  спортивних шкіл України посіли сьоме командне місце.
Три нагороди здобули наші спортсменки в окремих вправах. Срібними медалістками стала жіноча збірна, стріляючи з малокаліберного пістолету (вправа МП-5: дистанція 25 м, 30 залікових пострілів  по чорному колу та 30 залікових пострілів по мішені, що з'являється) у складі майстрів спорту України Лілії Нестеренко, Сабіни Ібрагімової та кандидата у майстри спорту Олени Шевченко. В особистому заліку в цій вправі Олена Шевченко завоювала бронзову нагороду, а Лілія Нестеренко у підсумковому протоколі опинилася слідом за своєю партнеркою по команді. За зайняте третє місце Олена Шевченко включена до резервного складу збірної команди України.
Вдруге на срібний п’єдестал дівчата з кіровоградської КДЮСШ №3 піднялися після стрільби з пневматичного пістолету (вправа ПП-2: дистанція 10 м, 40 залікових пострілів).
В особистій першості Сабіна Ібрагімова була близькою до призового подіуму, але посіла четверте місце, Лілія Нестеренко показала восьмий результат.
Всі спортсменки є вихованками заслуженого тренера України Ілгама Ібрагімова та Олени Ібрагімової.