БК «Кіровоград» лише в овер-таймі дотис лучан

Кількість переглядів - 574

Важкою ціною далася виїзна звитяга баскетболістам БК «Кіровоград» 26 квітня над суперниками з БК «Лучеськ-Университет» у черговому матчі регулярного Чемпіонату України у Вищій лізі, де переможець визначився лише в овер-таймі - 98:86.

Протягом майже всієї гри підопічні Ігоря Чигрінова були в ролі наздоганяючих і лише на заключній хвилині четвертої 10-хвилинки змогли зрівняти рахунок (80:80) та перевести гру в овер-тайм.
У додатковій 5-хвилинці наші баскетболісти продемонстрували той баскетбол, завдяки якому вони знаходяться серед лідерів нинішнього чемпіонату. Вони домінували на майданчику, вдало відіграли в обороні, відзначилися високою влучністю, яка принесла 18 очок і таку важливу перемогу. Лучани ж у вирішальному відрізку набрали лише 6 пунктів.

БК «Лучеськ-Університет» - БК «Кіровоград» - 86:98 ОТ (25:16, 20:20, 15:20, 20:24, 6:18)

Високу результативність у грі серед кіровоградців продемонстрували Деандре Мейс (33 очка), Станіслав Овдєєнко (20), Максим Балашов (18) та Томас Квітнрелл, який зробив дабл-дабл (10 очок, 11 підбирань).
Перемога дозволила команді Ігоря Чигрінова і надалі претендувати на перемогу у регулярному чемпіонаті. Наразі БК «Кіровоград» із 45 очками очолює турнірну таблицю. «СоюзБаскетУголь» із 42 пунктами іде на другому місці, маючи одну гру в запасі.