«Украгроком» знову поділив очки з суперником

Кількість переглядів - 531

Нульовою нічиєю завершився для «Украгрокому» домашній матч 26 туру футбольного Чемпіонату України в Першій лізі, в якому аграріям протистояв краматорський «Аванагард».

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Жодна з команд не володіла територіальною перевагою, проте за кількістю створених моментів « Украгроком » перевершив опонента.

Друга 45-хвилинка була схожою з першим відрізком з тією лише різницею, що гольових моментів стало більше, але жодній із команд це дивідендів не принесло. Команди заробили по одному пункту.
Для підопічних Юрія Гури ця нічия стала другою поспіль (у попередньому турі аграрії зіграли 1:1 з «Динамо-2»), яка ускладнила їм задачу – увійти до п’ятірки кращих команд за підсумками чемпіонату.

"Украгроком" - "Авангард" - 0:0

"Украгроком": Науменко , Ломко , Койдан ( Батраченко 60 ) , Лозовий , Радевич , Скарлош ( Колесник , 79 ) , Даньків , Мамонов , Пономар , Шестаков
Тренер: Юрій Гура
"Авангард": Пуговкін , Ковальов , Довбиш , Войтенко ( Швець , 68 ), Ямполь , Швидкий, Кравченко, Маленко ( Козаченко 55 ) , Тищенко , Покотилюк , Бринько
Тренер: Яків Кріпак