«Олександрія» впевнено перемогла «Буковину»

Кількість переглядів - 519

У другому матчі поспіль футболісти «Олександрії» забивають три м’ячі та впевнено  перемагають. Вчора, 3 травня, у 26 турі футбольного Чемпіонату України в Першій лізі підопічні Володимира Шарана в гостях виграли у чернівецької «Буковини» - 3:1.

Ключовим у грі став перший тайм, в якому були забиті всі чотири голи в матчі, а героєм у складі «Олександрії» став Василь Грицук. Він доклав зусиль до кожного забитого командою голу. Двічі асистував партнерам,  коли на 14 хвилині після його навісу з правого флангу Олександр Іващенко відкрив рахунок,  а на 22-й, пройшовши до карної зони, віддав пас на хід Сергію Старенькому, який із льоту подвоїв перевагу. А незабаром Грицук і сам відзначився, якому віддячив автор першого голу:  на 31-й хвилині Іващенко отримав м’яч в штафному майданчику, віддав передачу на Василя, який свого шансу не змарнував.
Господарі змогли вразити ворота Владислава Леванідова лише одного разу: скориставшись помилкою захисників, відставання в рахунку зменшив нападник «Буковини» Василь Палагнюк.

«Буковина» (Чернівці) – ПФК «Олександрія» - 1:3 (1:3)

«Буковина»: Одольський, Жовтюк, Лисюк, Темерівський, Маковійчук, Ільїн, Орловський (Пислар, 75), Пантя (Немтінов, 57), Степанков (Гущин, 60), Найко (Подоляк, 46), Палагнюк. Запасні: Бахтіяров, Косован, Головачук. Головний тренер – Юрій Гій.

«Олександрія»: Леванідов, Сухоцький, Сидоренко (Шендрік, 26), Іващенко, Запорожан, Голенков (Бідловський, 62), Грицук (Чорній, 87), Старенький (Кіча,77), Микицей, Банада, Басов. Запасні: Зарубін, Локтіонов,  Озарків. Головний тренер – Володимир Шаран.

Голи: Іващенко (14), Старенький (22), Палагнюк (28), Грицук (31).
Попередження: Найко (17), Микицей (30).

Із 45 очками ПФК «Олександрія» продовжує утримувати друге місце у турнірній таблиці, випереджаючи «Сталь», що іде третьою, на два пункти . Наступну гру команда проведе 11 травня на домашньому полі проти чернігівської «Десни».