БК "Кіровоград-2" став чемпіоном України (ФОТО)

Кількість переглядів - 519

2-4 травня Кіровоград третій рік поспіль став місцем проведення фінального турніру баскетбольного Чемпіонату України в Першій лізі за участі кращих восьми команд.

Після річної перерви (у 2012 кіровоградці стали переможцями, а 2013 – срібними призерами), найвищий трофей цього сезону баскетболісти БК «Кіровоград-2» повернули додому.
У перший день підопічні Андрія Білозерського легко здолали, команду, що посіла 4 місце у західному дивізіоні - БК «Львів» 104:72 (25:10, 23:17, 28:26, 28:19) і вийшли до півфіналу де їхніми суперниками були запоріжани з БК «Ферро-2». Кіровоградці контролювали хід матчу і не дали шансів конкурентам на перемогу, заслужено отримавши право поборотися у фіналі плей-офф. Забезпечивши собі солідний очковий запас у трьох чвертях, лише заключну 10-хвинику господарі дозволили баскетболістам «Ферро-2» дещо скоротити відставання - 90:76 (28:25, 26:13, 23:21, 13:17).
Суперниками БК «Кіровоград-2» у боротьбі за золоті нагороди другий рік поспіль стала дніпропетровська «Спарта», баскетболісти якої у півфіналі лише в останній чверті змогли перемогти непоступливий сарненський «Будсервіс» – 74:57 (19:19, 11:13, 14:16, 30:9).
Вдруге програвати у фіналі господарі не збиралися і зробили все, щоб не відкладати долю чемпіонських нагород на останню чверть. У першій половині зустрічі підопічні Андрія Білозерського зробили ривок у 16 очок (54:38), і дозволили до фінальної сирени «спартанцям» лише скоротити його до 12 пунктів - 94:82 (19:12, 35:26, 17:18, 23:26). Таким чином БК «Кіровоград-2» узяв реванш за минулорічну поразку та по праву завоював цей цінний трофей.