БК «Кіровоград» вийшов до півфіналу Чемпіонату України (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 580

БК «Кіровоград» у чвертьфінальному матчі В дуже важкій боротьбі зумів зламати опір молодих донеччан з БК «Донецьк-2», підсилених кількома гравцями клубу Суперліги.

Нашим баскетболістам довелося докласти чимало зусиль, щоб здолати суперників.
Підопічні Ігоря Чигрінова поступалися впродовж трьох чвертей і лише в заключному періоді вирвали перемогу. Підсумковий рахунок цього матчу - 92:85 (11:19, 20:19, 30:23, 31:24)/
Основний і головний внесок у перемогу БК «Кіровоград» вніс Максим Балашов, який виявив себе справжнім лідером і істинним бійцем. В його активі 37 очок, 5 підбирань, 5 передач. І хоча Кью Томас провів далеко не найкращий свій поєдинок, але його дабл-дабл (27 очок, 14 підбирань) також були суттєвими.

Важкою ціною далася перемога і лідеру регулярного чемпіонату в чвертьфінальному матчі - БК "Союзбаскетуголь" над БК «Лучеськ-Університет» - 66:57 (15:11, 20:12, 16:24, 15:10).