«Зірка» забила 4 м’ячі команді з кращою обороною чемпіонату (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1201

Футболісти «Зірки» продовжують феєрити у Чемпіонаті в Першій лізі. З часу призначення Анатолія Бузника напередодні 23 туру, коли кіровоградська команда перебувала за межами першої десятки, наші футболісти зазнали лише однієї поразки від «Сум».

У решті поєдинків кіровоградці неодмінно виходили переможцями і суттєво поліпшили своє турнірне становище. Під натиском кіровоградців не встояли навіть команди групи лідерів, серед них і донецький «Олімпік», що вже гарантував собі вихід до Премєр-ліги, «Полтава», алчевська «Сталь», чернівецька «Буковина» . Останньою жертвою підопічних Бузника вчора, у 28 турі, стала «Десна», якій кіровоградці у Чернігові вколотили 4 м’ячі, створивши міні-сенсацію: такого граду пропущених голів від футболістів «Десни», оборона яких є кращою в лізі, не очікував ніхто.

Початок для чернігівчан був оптимістичним. Вже у своїй першій атаці Євген Чепурненко, скориставшись помилкою кіровоградських захисників, відкрив рахунок - 1:0. Подальша гра господарів від контратак себе не виправдала. В одній наступальних комбінацій «Зірки» вже помилилася оборона деснянців, і дуже швидко настала відплата: Олексій Чичиков замкнув простріл Андрія Мостового і зробив рахунок 1:1.

Нічийний рахунок протримався недовго. Господарі дуже швидко знову вийшли вперед: Чепурненко вдало виконав штрафний і оформив дубль – 2:1. Більше гравці «Десни» у цьому матчі не забивали, натомість кіровоградці відзначилися ще тричі, причому два м’ячі вони забили господарям ще до перерви. Вдруге підопічні Анатолія Бузника зрівняли рахунок на 35 хвилині. Автором голу став Григорій Баранець, а вже за 4 хвилини він асистував Чичикову, який точно пробив головою і вивів «Зірку» вперед – 3:2.
Футболісти «Десни» на чолі з наставником Олександром Рябоконем у другому таймі кинулися будь-що відігратися і навіть забили гол, але його не було зараховано через офсайд. В іншому випадку наші ворота врятував Мостовий. Під завісу матчу гравці «Зірки» відзначилися вчетверте: знову помилка у захисті деснянців і Дмитро Фатєєв встановлює остаточний рахунок у матчі – 4:2.
Перемога вивела кіровоградських футболістів на п’яте місце турнірної таблиці і додала впевненості напередодні наступного, передостаннього туру чемпіонату, в якому 22 травня «Зірка» на стадіоні «Ніка» проведе дербі з «Олександрією».

"Десна" (Чернігів) - "Зірка" (Кіровоград) - 2:4 (2:3)«Десна»: Федоренко – Бурлін, Мельник, Каваців, Смалько – Щедраков – Мачуленко (Крамар, 46), Кондратюк (Бовтрук, 59), Картушов (Чуланов, 85) – Чепурненко – Плешаков (Деребчинський, 78).

Запасні: Шевченко, Стеценко, Агапов.

Головний тренер: Рябоконь Олександр.

«Зірка»: Козаченко – Фатєєв, Чередніченко, Родіна, Бочкур (Галенко, 67) – Сокуренко, Г. Баранець – Осадчий (Самойленко, 84), Загальський (Рожок, 76), Мостовий – Чичиков (Тітов, 90+5).

Запасні: Поштаренко, Степанов, Бурдіян.

Головний тренер: Бузник Анатолій.

Голи: Чепурненко, 2, 28 - Чичиков, 24, 40; Г.Баранець, 35; Фатєєв, 82

Попередження: Мостовий (36), Картушов (64), Каваців (67), Крамар (71), Баранець Г. (90).