«Олександрія» за півкроку до завоювання срібних нагород, «Украгроком» виходить на сьоме місце (ФОТО)

Кількість переглядів - 681

Після провального виступу «Олександрії» та «Украгрокому» в попередньому турі, вчора, 18 травня, обидва клуби президента Сергія Кузьменка у 28 турі синхронно здобули по три очки, причому «Олександрія» показала ідентичний результат із «Зіркою», забивши тернопільській «Ниві» в гостях чотири голи, а пропустивши два. Перемога наблизила жовто-чорних до завоювання срібних нагород чемпіонату в Першій лізі.

Підопічні Володимира Шарана зробили своєму тренеру гарний подарунок: звитяга у Тернополі стала сотою для нього в чемпіонатах України на чолі команд Першої на Прем’єр-ліги. В кожному таймі олександрійці по два рази змушували воротаря господарів виймати м’яча з сітки власних воріт. Дубль у матчі оформив нападник городян Олександр Іващенко. По голу забили Юрій Коломоєць та Сергій Старенький.
«Не приховую, що гра видалася для нас важкою. Перш за все тому, що команди із західної України виказують патріотизм та системну жадобу до боротьби. Але сьогодні в бажанні перемогти ми не поступалися. Ми мали протягом всього матчу беззаперечну перевагу і в другому таймі могли забивати і більше. Але я задоволений тим, що не зважаючи на дрібні помилки, ми виграли. Завжди є проблеми, над якими необхідно працювати. Ми вже знали, що головні наші конкуренти футболісти «Сталі» зіграли внічию і бажали тільки перемоги»,
- розповів клубній прес-службі наставник жовто-чорних.

Після звітного туру «Олександрія» із 48 очками продовжує посідати друге місце, а от її найближчий переслідувач - алчевська «Сталь», зігравши у звітному турі внічию з «Нафтовиком-Укрнафтою» (2:2), маючи 44 очки, суттєво ускладнила собі завдання за два тури до завершення чемпіонату.
Забезпечити собі підсумкове друге місце у чемпіонаті «Олександрія» зможе вже в наступному турі 22 травня на домашньому стадіоні «Ніка», проте для цього їй доведеться здолати не кого-небудь, а свого одвічного принципового суперника – «Зірку». Кіровоградське дербі, що завжди відрізняється безкомпромісною боротьбою як на полі так і за його межами, носитиме особливий характер для команди Володимира Шарана: на кону окрім срібних медалей стоятиме і путівка до Прем’єр-ліги. Зважаючи на ті оберти, що набрала кіровоградська команда на чолі з Анатолієм Бузником, здобути три очки жовто-чорним буде вкрай складно.

«Нива» (Тернопіль) – ПФК «Олександрія» - 2:4 (1:2)

«Нива»: Новак, Рустамов, Донець – к/к, Петрівський, Яневич, Грінченко, Малиш, Басараб (Панас, 62), Семенюк, Мельник (Сворак, 81), Яворський (Бадло, 71).
Запасні: Іванов, Романюк, Загинайлов, Мдінарадзе.
Гол.тренер – Богдан Самардак

«Олександрія»: Зарубін, Сухоцький, Іващенко (Чорній, 65), Запорожан – к/к (Зейналов, 77), Голенков (Полярус, 46), Шендрік, Старенький, Коломоєць, Микицей, Озарків, Басов (Імереков, 46).
Запасні: Рудик, Кіча, Сидоренко.
Головний тренер – Володимир Шаран.

Попередження: І.Мельник (43),І.Малиш (90+2) - А.Голенков (17), А.Шендрік (80).
Голи: О.Семенюк (45+1), І.Малиш 86 (пенальті) – О.Іващенко (29, 52), Ю.Коломоєць (41), С.Старенький (90+3).

Результативним був поєдинок і в Головківці, де в матчі місцевого «Украгрокому» та харківського «Геліосу» було забито чотири голи, три з них на рахунку господарів поля, причому всі вони були забиті в останні 20 хвилин гри. Сонячні відкрили рахунок на 33 хвилині, тому більшу половину гри футболістам Юрія Гури доводилося бути в ролі наздоганяючих. Лише на 74 хвилині аграрії зрівняли рахунок зусиллями Віталія Пономаря. Вирішальними стали останні хвилини матчу. На 90 хвилині Юрій Соломка робить рахунок 2:1, а вже у компенсований арбітром час Дмитро Бровкін ставить переможну крапку – 3:1.
Перемога вивела «Украгроком» на сьоме місце у турнірній таблиці. У передостанньому турі футболісти з Головківки 23 травня в Олександрії зіграють з тернопільською «Нивою».

«Украгроком» (Головківка) – «Геліос» (Харків)  – 3:1 (0:1)

«Украгроком»: Науменко, Мамонов, Ломко, Покосенко, Любчак, Койдан (Боровський, 58), Батраченко – капітан, Скарлош (Бровкін, 56), Лозовий (Фальковський, 72), Шестаков (Соломка, 67), Пономар.
Запасні: Ніколаєв, Даньків, Радевич.
Головний тренер – Юрій Гура.

«Геліос»: Сидоренко, Пінчук, Луценко, Лобойко – капітан, Сартіна (Чучман, 75), Бредун, Задоя, Ковальов (Каблаш, 84), Савін (Пічкур, 52), Субочев (Собко, 80), Качур.
Запасні: Рябой, Біляєв, Панасенко.