«Олександрія» завершила чемпіонат розгромною перемогою над «Миколаєвом» (ФОТО)

Кількість переглядів - 1240

Ефектну крапку поставили футболісти «Олександрії» в останньому матчі Чемпіонату України з футболу в Першій лізі сезону 2013/14 років. Сьогодні на своєму полі команда Володимира Шарана розгромила аутсайдера – «Миколаїв» з рахунком 5:0, завоювала срібні нагороди нинішнього чемпіонату та офіційно здобула путівку до футбольної еліти - Прем'єр-ліги України.

Відлік розгрому розпочав нападник господарів Олександр Іващенко на 33 хвилині матчу. Та справжній град голів, причому в одні ворота, глядачі побачили після перерви. Олександрійці продовжували домінувати на полі, турбувати ворота корабелів. Подвоїв перевагу Василь Грицук, а вже під завісу матчу дублем відзначився Руслан Зейналов, поставивши у компенсований арбітром час, ефектну крапку в заключному матчі нинішнього сезону.

Нагадаємо, тріумфаторами чемпіонату стали футболісти донецького «Олімпіка», які достроково, за 3 тури до фінішу стали недосяжними для своїх конкурентів по турнірній таблиці.

ПФК «Олександрія» - МФК «Миколаїв» - 5:0 (1:0)

«Олександрія»: Рудик, Іващенко (Коломоєць, 65), Запорожан – к/к, Грицук (Банада, 77), Шендрік, Старенький, Бідловський (Кіча, 28), Імереков, Микицей, Басов, Чорній (Зейналов, 46).
Запасні: Зарубін, Сидоренко, Локтіонов.
Головний тренер – Володимир Шаран

«Миколаїв»: Восканян, Чаус, К.Шиманець, Луценко, Чорнописький, Гранковський (Волков,77), Рябченко – к/к, Попов (Александров, 12), Котов (Берко, 46), Федорченко, Вєлієв (Бартальов, 89).
Запасні: Чоларія, А.Шиманець.