Кіровоградський самбіст здобув звання чемпіона України (ФОТО)

Кількість переглядів - 879

Тріумфально виступив вихованець комплексної ДЮСШ №3 Кіровоградської міської ради Максим Білінський на Чемпіонаті України з боротьби самбо серед юнаків і дівчат 2000-2001 р.н. в Очакові (Миколаївська обл.).

Підопічний тренера Володимира Долгіх здобув звання чемпіона України у ваговій категорії до 50 кг де виступали 23 борці. На шляху до золотої нагороди кіровоградець провів п’ять поєдинків. Із кожного виходу на килим він неодмінно виходив переможцем. Не виключенням став і фінал, де по завершенню відведеного часу суді підняли руку нашого самбіста.

«Спірних сутичок у мого вихованця не було взагалі. В кожній він перемагав за балами або больовими прийомами», - розповів його тренер Володимир Долгіх.
У кроці від призового подіуму лишилося ще двоє наших спортсменів. Давид Журавльов (71 кг) поступився лише у сутичці за третє місце та посів у підсумковому протоколі 5 місце. Мав шанс здобути бронзову медаль і Максим Рабінович (50 кг), який також боровся за потрапляння до призової трійки, але поступився і став п’ятим.