Підсумки першого дня Чемпіонату України з легкої атлетики

Кількість переглядів - 635

Вчора «Гречка» повідомляла про відкриття на реконструйованому стадіоні «Зірка» у Кіровограді Чемпіонату України з легкої атлетики. За результатами першого дня четверо легкоатлетів Кіровоградщини пробилися до фіналів.

Із третім результатом (51.52 с.)  на 400-метрівці з бар’єрами до фіналу потрапив Денис Тесленко і сьогодні у вечірній програмі змагань побореться за головний трофей  чемпіонату.
Порадував своїм виступом і Віталій Пархоменко. На дистанції 100 метрів він із третім часом (10,67 с.) кваліфікувався до фіналу, але, нажаль, не зміг показати там високий результат. Чи то надмірне хвилювання, чи сітка змагань, яка передбачала виступ у фіналі того ж дня, але серед лідерів Віталій з часом 10.74 с., фінішував передостаннім і в підсумковому протоколі опинився на сьомому місці.
Третім нашим фіналістом став Олександр Шелест. Вихованець ОК ДЮСШ «Колос» пробіг 800-метрівку за 1.52 хв. і завтра серед вісімки найсильніших спробує поборотися за потрапляння на призовий п’єдестал.
Після першого змагального дня виправдовує сподівання стрибун у висоту Дмитро Яковенко зі СДЮШОР №2. Взята ним планка на висоті 2.10 м гарантувала потрапляння до фінальної частини, яка відбудеться сьогодні.
Нажаль, не змогла пробитися до фіналу досвідчена кіровоградська спринтерка Марія Опря. На 400-метрівці з бар’єрами вона була близькою до цього: від фіналу її відділили лише дві соті секунди.