«Зірка» стартувала у чемпіонаті з поразки

Кількість переглядів - 1044

В Карлівці на стадіоні «Машинобудівник» сьогодні, 26 липня, відбувся матч першого туру першої ліги «Сталь» (Алчевськ) - «Зірка» (Кіровоград).

Стартовий склад команди у порівнянні з останніми матчами минулого сезону більше зазнав змін у алчевців: з перших хвилин на полі були чотири новачки команди. У «Зірки» ж дебютував з початку матчу Антон Крамар. Олександр Кочура не міг допомогти своїй команди через травму.
У першому таймі матчу підопічні Анатолія Бузніка мали не один шанс відкрити рахунок. Але не вистачало холоднокровності при реалізації своїх моментів. Так, Антон Крамар не зумів реалізувати «побачення» з голкіпером «Сталі» Андрієм Комарицьким. До речі, страж воріт алчевців не раз рятував своїх партнерів у звітному матчі. Не реалізували свої моменти Олексій Чичиков, Дмитро Осадчий. І як буває у футболі: не забиваєш ти – забивають тобі. Після подачі з кутової позначки Ігор Гордя забив м’яч у ворота Дмитра Козаченка.
Початок другого тайму суттєво вплинув на хід поєдинку. Центральний захисник «Зірки» Ігор Чередніченко у власному штрафному майданчику порушив правила проти гравця суперника і окрім призначеного пенальті, Ігор отримав червону картку. Андрій Скарлош ударом з «позначки» подвоїв рахунок. За 15 хвилин Скарлош оформив дубль, замкнувши передачу Романа Локтіонова. Кіровоградська команда змогла забити один м’яч: після подачі з кутового відзначився Вадим Родіна. Матч завершився з рахунком 3:1 на користь алчевської «Сталі».
Кіровоградська «Зірка» у другому турі першої ліги 2 серпня вдома на оновленому стадіоні прийме ФК «Полтава».

«Сталь» (Алчевськ) - «Зірка» (Кіровоград) -3:1 (1:0)

«Сталь»: 33. Комарицький Андрій, 2. Єрмаков Віталій (20. Мамутов Руслан, 55), 3. Хромих Антон, 5. Ковальов Максим, 9. Скарлош Андрій (4. Логінов Олександр, 82), 10. Гордя Ігор (17. Полюлях Нікіта, 85), 11. Локтіонов Роман (7. Хамід Ясін, 66), 14. Назаренко Дмитро, 19. Масалов Анатолій, 21. Максименко Максим, 24. Колінс Нгаха – к/к.
Запасні: 1. Піцан Іван, 31. Ганєв Геннадій, 8. Жданов Дмитро.
Головний тренер: Плотников Вадим.

«Зірка»: 72. Козаченко Дмитро, 4. Мостовий Андрій, 5. Бочкур Роман – к/к, 13. Сокуренко Віталій (21. Загальський Ігор, 63), 16. Баранець Борис (7. Рудницький Іван, 79), 20. Фатєєв Дмитро, 22. Баранець Григорій, 23. Крамар Антон (10. Рибалко Микола, 67), 55. Чередніченко Ігор, 66. Осадчий Дмитро (8. Родіна Вадим, 73), 77. Чичиков Олексій.
Запасні: 33. Поштаренко Павло, 15. Черемісін Олексій, 24. Тітов Дмитро.
Головний тренер: Бузнік Анатолій.

Голи: 1:0 - Гордя Ігор (31), 2:0 - Скарлош Андрій (50, пен), 3:0 – Скарлош Андрій (65), 3:1 – Родіна Вадим (87).

Попередження: Сокуренко Віталій (43), Хамід Ясін (73), Баранець Борис (75), Родіна Вадим (81), Хромих Антон (81), Масалов Анатолій (88).
Вилучення: Чередніченко Ігор (49)