Легкоатлетка з Олександрівки стала 11-ю на юніорському Чемпіонаті світу

Кількість переглядів - 780

Спортсменка з Олександрівки Тетяна Мельник посіла 11 місце на Чемпіонаті світу з легкої атлетики серед юніорів, що завершився в американському Юджині.

Вихованка тренера Вадима Приймака виграла попередній забіг на 400 метрів, вийшовши до півфіналу. У другому забігу вона фінішувала третьою із часом 59,37 сек., але цого було замало для подальшої участі. Із ним Тетяна Мельник у підсумковому протоколі зупинилася на 11 місці. До входження у провідну десятку нашій легкоатлетці не вистачило дві сотих секунди.
Нагадаємо, право взяти участь у юніорському Чемпіонаті світу Тетяна Мельник отримала завдяки перемозі на юніорському Чемпіонаті України, що відбувся минулого місяця на столичному НСК «Олімпійський». Тоді легкоатлетка з Олександрівки виграла змагання з результатом 58,18 сек.