Побудова на стадіоні «Зірка» надсучасної арени підніме розвиток легкої атлетики у Кіровограді на якісно новий рівень

Кількість переглядів - 905

Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих і молоді, що вперше в історії пройшов у Кіровограді, загалом пройшов успішно як для спортсменів нашої обласної федерації, так і для найкращих легкоатлетів України.

Про це заявив на підсумковій преc-конференції головний тренер збірної області Володимир Абраменко. За його словами, поява цієї надсучасної легкоатлетичної арени на стадіоні "Зірка" підніме розвиток легкої атлетики у Кіровограді на якісно новий рівень: «В командному заліку атлети Кіровоградщини посіли 17 місце серед 27 областей. За останні роки це найвище для нас досягнення. Серед молоді наша область взагалі піднялася на 11 місце. Від провідної десятки нас відділили 5 очок. При тому рівні результатів, що показати найсильніші легкоатлети України, вважаю, що це достойний для нас виступ. Шкода, що спіткала невдача Дениса Тесленка бронзового призера командного Чемпіонату України, який  на 400-метрівці з бар’єрами ішов третім, але зачепив останній перед фінішем бар’єр і посів лише сьоме місце. Високі шанси на медаль мав і Віталій Пархоменко, який із третім часом кваліфікувався у фінал, але там був лише сьомим. Та загалом всі наші атлети показали найвищі свої результати у сезоні.  Всі гості Чемпіонату України, що відбувся на стадіоні «Зірка», високо оцінили якість доріжок, обладнання та інфраструктуру, на якій проводилися змагання, залишилися задоволеними роботою суддів, волонтерів, були приємно вражені високою глядацькою зацікавленістю".
Нагадаємо, легкоатлети Кіровоградщини загалом завоювали на домашньому Чемпіонаті України 4 медалі: 2 золоті у стрибках у висоту серед молоді та чоловіків Дмитра Яковенка, «срібло» серед молоді на 800-метрівці Олександра Шелеста і молодіжну «бронзу» на 200-метрівці Яни Качур.