Новий газон не приніс кіровоградцям перемоги(ФОТО)

Кількість переглядів - 2789

У свій дебютний матч на оновленому після реконструкції стадіоні «Зірка», кіровоградські футболісти не змогли зробити подарунок керівництву клубу та чисельним вболівальникам, які прийшли підтримати команду. У сьогоднішньому протистоянні з «Полтавою» господарі здобули лише одне очко. Вони мали всі передумови вийти з поля переможцями, але не реалізували свої численні моменти.

WWW.GRE4KA.INFO

Команда Анатолія Бузника зобов’язана була брати три очки, а зрештою задовольнилася лише нічиєю. Не такого старту бажали наші футболісти, перед якими стоїть завдання виграти нинішній чемпіонат, але нарікати за втрату очок у другому матчі поспіль вони мають передусім на самих себе.

А починалося все натхненно – відкриттям оновленого стадіону «Зірка». Після масштабної реконструкції, що тривала півроку, і красу якого оцінили майже 3500 тисячі глядачів в тому числі футболісти та група підтримки «Полтави», сьогодні  арена прийняла перший офіційний футбольний матч.

Господарі будь-що прагнули цей день в історії клубу зробити особливим, тому зі стартових хвилин заволоділи ініціативою, яка на 12 хвилині принесла свої результати. Олексій Чичиков після удару Ігоря Загальського вдало зіграв на добиванні та вивів «Зірку» уперед – 1:0. За п’ять хвилин Антон Крамар міг подвоїти перевагу, але не реалізував вихід віч-на-віч із воротарем «Полтави» Максимом Кучинським.

Натомість суперники в одній із нечисленних атак використали свій шанс і на 30 хвилині Ігор Фомич повернув статус кво – 1:1. Спроби наших футболістів до перерви забити вдруге не мали успіху.

Другий тайм взагалі став бенефісом невикористаних можливостей гравців «Зірки». Неодноразового глядачі на стадіоні хапалися за голови і з прикрістю випускали пар у вигляді лайливих коментарів, коли здавалося м’яч зобов’язаний був перетинати лінію воріт полтавчан, але не робив цього. Треба віддати належне і воротарю гостей, який блискуче провів сьогоднішню гру, але ще більше нарікань до наших нападників. Зобов’язаний був забивати Дмитро Осадчий, який мав декілька нагод і не використав жодної, змарнував шанс Андрій Мостовий, супермомент вже у компенсований час був у Віталія Сокуренка. Після 60 хвилини «Полтава» свідомо віддала ініціативу і грала на утримання рахунку. Пресинг воріт гостей був постійний і змушував їх фолити. За другу чверть футболісти «Полтави» були покарані чотирма жовтими картками. Та всі спроби підопічних Анатолія Бузника забити другий м’яч навіть з урахуванням семи доданих до основного часу хвилин були безрезультатними.

«Зірка» не змогла взяти три очки і вже від старту чемпіонату ускладнила собі завдання, відстаючи від лідерів - «Гірника-спорт» та «Олександрії» на п’ять пунктів, які ще жодного разу не припустилися осічки.

«Команда, яка створює моменти повинна вміти їх завершувати. Треба вміти забивати. У нас, нажаль, це поки що не виходить. Дуже хотілося подякувати змістовною грою і результатом керівництву клуба, яке в нас вірить і створює всі умови, порадувати вболівальників. Часу посипати голову попелом у нас немає. Наша задача - працювати і не підводити тих людей, які дають нам цю можливість. Я вірю в команду, ми станемо лідерами, почекайте»? - сказав на післяматчевій прес-конференції головний тренер «Зірки» Анатолій Бузник.

10 серпня ФК «Зірка» поїде д Комсомольська, де зустрінеться з неочікуваним на сьогодні лідером – ФК «Гірник-спорт». Там червоно-жовті матимуть шанс реабілітуватися та покращити своє турнірне становище.

ФК «Зірка» (Кіровоград) – ФК «Полтава» 1:1 (1:1)

Голи: Чичиков 12 - Фомич 30

"Зірка": Козаченко, Мостовий, Бочкур (Черемісін, 75), Родіна, Сокуренко, Б.Баранець, Фатєєв , Загальський (Бацула, 57), Г.Баранець, Рудницький, 67), Крамар (Осадчий, 57), Чичиков.

"Полтава": Кучинський, Бутенін, Лісовий (Боровець, 72), Зеленевич (Семчук, 90+5), Коваленко, Фомич, Зозуля (Манджгаладзе, 80), Турчанов, Соломка (Шевчук, 69), Насібулін.

Попередження: Насібулін Владислав (3), Зозуля Олексій (69), Лісовий Максим (70), Турчанов Вячеслав - (73), Рудницький Іван (78), Кучинський Максим (90+6).