Кіровоградські таеквонидсти - на п’єдесталі Чемпіонату світу (ФОТО)

Кількість переглядів - 1140

Успішно виступили кіровоградські таеквондисти на Чемпіонаті світу з таеквон-до (ІТФ) серед юніорів, що завершився у місті Душанбе. Загалом наші майстри корейського єдиноборства у столиці Таджикистану шість разів сходили на п’єдестал пошани.
Чемпіонами світу в командному спарингу (14-15 років) стали Ігор Маліновський і Владислав Бобров. До «золота» Ігор додав ще нагороду в особистому спарингу, де примірив «бронзу».
Христина Полюхович двічі підіймалася на п’єдестал Чемпіонату світу серед юніорок 16-17 років. Представниця Кіровоградської обласної організації ФСТ «Динамо» виборола срібну медаль в командному спарингу завдяки самовіддачі як особистій так і всієї команди. Вдруге Христина виборола право зійти на п’єдестал пошани в особистому спарингу (вагова категорія +75 кг), де здобула бронзову нагороду.
Третє місце нашій команді приніс у командному спарингу юніорів 16-17 років Максим Рибалко.
Близьким до подіуму був Руслан Гребенюк.
У загальнокомандному заліку збірна України посіла 5 місце.
Тренують спортсменів: Олег Литвиненко, Андрій Конопацький, Дмитро Садовий та Ігор Зюнзя.
Учасниками Чемпіонату світу, що проходив 7-10 серпня, стали таеквондисти 47 країн, а загальна кількість учасників склала більше 700 спортсменів.